پیش بازی دیدار لاتزیو‌ و ناپولی

پیش بازی دیدار لاتزیو‌ و ناپولی

زمان برگزاری:8/11/1402

ساعت برگزاری: 20:30

ورزشگاه: المپیکو

داور مسابقه: دنیل اورساتو

هفته بیست و دوم رقابت های سری آ ایتالیا

لاتزیو:

عقاب ها امیدوار به بازی های پیشرو

پیش بازی دیدار لاتزیو‌ و ناپولی

بازی های اخیر لاتزیو

لاتزیو با هدایت ساری موفق به کسب جام و قهرمانی نشده است اما حضور در لیگ قهرمانان و صعود به مرحله صدای اعتراض هواداران را پایین اورده است. لاتزیو در فصل جاری نیز عملکرد خوبی در سوپرکاپ اسپانیا نداشت و با شکست برابر سرمربی اسبق خود، از گردونه مسابقات کنار رفته است. لاتزیو فصل را با شکست و تساوی های پیاپی اغاز کرد و از مع مدعیان قهرمانی به صورت کامل کنار رفته است. عملکرد لاتزیو در ماه های اخیر هواداران را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل اینده امیدوار کرده است اما کار ساری سخت تر از فصل گذشته است!. در صورت عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان، قرارداد پیرمرد ایتالیایی تمدید نخواهد شد!.

لاتزیو در اخرین دیدار خود به مصاف اینتر در سوپرکاپ ایتالیا رفت و با نتیجه 3-0 در این دیدار شکست خورد. لاتزیو در این دیدار عملکرد خوبی نداشت و بدون ضربه درون چارچوب به کشور ایتالیا بازگشت.

امار و ارقام لاتزیو

لاتزیو در فصل جاری موفق به کسب 10 پیروزی،7 شکست و 3 تساوی شده است و با 33 امتیاز در جایگاه ششم جدول قرار گرفته است.

لاتزیو در خط حمله 24 گل به ثمررسانده است، در خط دفاع نیز تیم لاتزیو 20 گل دریافت کرده است. ایوان پراودل سنگربان ایتالیایی تیم لاتزیو در 7 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

لاتزیو در این هفته میزبان تیم ناپولی در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران لاتزیو امیدوار هستند از شرایط میزبانی خود استفاده کنند و یکی از رقبای مستقیم خود برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان را شکست دهند.

ناپولی:

کابوس ادامه دارد

بازی های اخیر ناپولی

عملکرد ضعیف ناپولی در فصل جاری با شکست در فینال سوپرکاپ اسپانیا تکمیل شد. ناپولی در فصل جاری عملکرد خوبی نداشته است و جدایی اسپالتی ضربه محکمی بر پیکر ناپولی وارد کرده است. قهرمان فصل گذشته فوتبال ایتالیا شرایط خوبی در جدول سری آ ندارد اما با توجه به فاصله کم تا رتبه چهارم، همچنان امیدوار به کسب سهمیه لیگ قهرمانان هستند. ناپولی در پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی، چهار بازیکن جدید به خدمت گرفت که سرشناس ترین بازیکن آنها حامد ترائوره وینگر سرعتی اسبق ساسولو و بورنموث است. ناپولی در روز گذشته قرارداد دندونکر هافبک وسط استون ویلا را نیز به ثبت رسانده است تا در نیم فصل دوم با قدرت بیشتری در مسابقات حضور پیدا کنند.

ناپولی در اخرین دیدار خود به مصاف اینتر در فینال سوپرکاپ اسپانیا رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. ناپولی در این دیدار عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشته است و انها تنها یک ضربه روانه چارچوب اینتر کرده اند. ناپولی از دقیقه 60 با اخراج سیمئونه ده نفره به کار خود ادامه داده است.

امار و ارقام ناپولی

ناپولی در 20 مسابقه این فصل خود در سری آ 9 پیروزی,7 شکست و 4 تساوی در کارنامه خود ثبت کرده است، ناپولی با کسب 31 امتیاز در جایگاه دهم جدول قرار گرفته است و فاصله زیادی به صدر جدول دارد.

ناپولی در خط حمله خود موفق شده است 30 گل به ثمر برساند,ویکتور اوسیمن با 7 گل, بهترین گل زن ناپولی در سری آ لقب دارد،در خط دفاع ناپولی 25 گل دریافت کرده است.ناپولی موفق به ثبت 5 کلین شیت در این فصل شده است.

بازی پیشرو

ناپولی در این هفته میهمان تیم لاتزیو در ورزشگاه المپیک شهر رم است، هواداران ناپولی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار ناکامی های اخیر خود را فراموش کنند و به منطقه سهمیه لیگ قهرمانان نزدیک شوند.

 ترکیب احتمالی لاتزیو 4-3-3

پراودل_رومانیولی_فوئنتس_ماروسیچ_لازاری_البرتو_گوئندوزی_روولا_ایساکسن_کاستلانوس و فلیپه اندرسون

غایبین

پاتریک_زاکانی_کاتالدی و وسینو(احتمالی)

ترکیب احتمالی ناپولی 3-4-3

گولینی_خسوس_رحمانی_دی‌لورنزو_روی_مازوچی_لوبوتکا_دیگو_پولیتانو_لیندستروم و راسپادوری

غایبین

اولیویرا_ناتان_مرت_اوسیمن_آنگیسا_خسوس(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم لاتزیو 6 و سهم تیم ناپولی نیز 13 پیروزی بوده است و 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. لاتزیو در فصل گذشته رفت و برگشت ناپولی را شکست داده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P