پیش بازی دیدار لایپزیش‌ و بایرلورکوزن

پیش بازی دیدار لایپزیش‌ و بایرلورکوزن

زمان برگزاری:30/10/1402

ساعت برگزاری: 21:00

ورزشگاه: ردبول آرنا

داور مسابقه: ماتیاس جولنبک

هفته هجدهم رقابت های بوندسلیگا آلمان

لایپزیش:

روز های سخت فرا رسید؟

پیش بازی دیدار لایپزیش‌ و بایرلورکوزن

بازی های اخیر لایپزیش

لایپزیش در فصل جاری با هدایت مارکو روزه به مانند سالیان اخیر یکی از تیم های مدعی فوتبال المان بوده است اما در فصل جاری کار آنها برای کسی سهمیه لیگ قهرمانان سخت تر گذشته است. لایپزیش پس از تاسیس و صعود به لیگ قهرمانان حضور فعالی در لیگ قهرمانان اروپا داشته است. لایپزیش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان در سالهای گذشته تنها بایرن مونیخ و دورتموند را به عنوان رقیب جدی در بوندسلیگا داشت اما در فصل کاری لورکوزن و اشتوگارت به مثلث قدرت بوندسلیگا اضاف شده اند و کار آنهارا سخت کرده اند. لایپزیش در دو وسابقه اخیر تنها یک امتیاز بدست اورده است و بنظر میرسد روزهای سخت تولید کنندگان ردبول از راه رسیده است!.

لایپزیش در اخرین دیدار خود به مصاف اینتراخت رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد لایپزیش در این دیدار عملکرد فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشت اما درخشش سنگریان اینتراخت مانع گلزنی آنها شد.

امار و ارقام لایپزیش

لایپزیش در فصل جاری 17 بازی در بوندسلیگا انجام داده است و حاصل آن 10 پیروزی،3 تساوی و 4 شکست برای این تیم ثبت شده است.

در خط حمله لایپزیش 38 گل به ثمر رسانده است و سومین خط حمله المان را در اختیار دارد در خط دفاعی لایپزیش 18 گل دریافت کرده است، لایپزیش در 5 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

لایپزیش در این هفته فوتبال المان، میزبان تیم بایرلورکوزن در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران لایپزیش امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی در این دیدار فاصله خود با صدر جدول را کاهش دهند و به ادامه مسابقات امیدوارتر شوند.

بایرلورکوزن:

تونل وحشت برای الونسو

بازی های اخیر بایرلورکوزن

بایرلورکوزن با هدایت ژابی آلونسو عملکرد درخشانی در فصل جاری از خود به جای گذاشته است و آنها تنها تیم بدون شکست در پنج لیگ معتبر اروپایی لقب گرفته اند. لورکوزن در فصل جاری، هفته های زیادی در صدر جدول قرار گرفته است و در کنار بایرن مونیخ شانس اصلی قهرمانی در این فصل به حساب می آیند. لورکوزن در فصل جاری از چهار بازیکن افریقایی در ترکیب خود بهره برده است و با توجه به شروع جام ملت های آفریقا، الونسو چهار بازیکن اصلی خود را از دست داده است و در میان آنها بهترین گلزن فصل آنها نیز حضور دارد. تا زمان بازگشت بازیکنان، الونسو روز های سختی را پست سر خواهد گذاشت.

لورکوزن در اخرین دیدار خود به مصاف آگزبورگ رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است. تنها گل لورکوزن در این دیدار توسط پالاسیوس در دقیقه 94 به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بایرلورکوزن

لورکوزن در 17 دیدار خود در بوندسلیگا 14 پیروزی به دست آورده است، در 3 دیدار نیز به تساوی رسیده است. لورکوزن با کسب 45 امتیاز در صدر جدول قرار گرفته است.

در خط حمله لورکوزن 47 گل به ثمر رسانده است و پس از بایرن مونیخ بهترین خط حمله فوتبال المان را در اختیار دارد. لورکوزن در خط دفاع 12 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع برتر بوندسلیگا را در اختیار دارد،لورکوزن در 8 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

دیدار پیشرو

لورکوزن این هفته میهمان تیم لایپزیش در ورزشگاه ردبول آرنا است، هواداران لورکوزن امیدوار هستند روند خوب خود را ادامه دهند و ششمین پیروزی متوالی خود را جشن بگیرند.

ترکیب احتمالی لایپزیش 4-2-3-1

بلاسویچ_کلوسترمن_سیماکان_رائم_هنریچز_سیمون_کمپل_فورسبرگ_شالاگر_اوپندا و یوسف پولسن

غایبین

اوربان_هایدارا

ترکیب احتمالی بایرلورکوزن 3-4-3

هرادسکی_تاح_هینکاپیه_استانیسیچ_گریمالدو_فریمپونگ_پالاسیوس_ژاکا_فریتز_هوفمان و پاتریک شیک

غایبین

آرتور_عدلی_تامپسوبا_بونافیس_کاسونو

دیدار های رودرو دو تیم

در 20 دیدار اخیر دو تیم 7 پیروزی سهم لایپزیش و 4 پیروزی نیز سهم لورکوزن بوده است. 4 دیدار دو تیم به تساوی رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی لورکوزن

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P