پیش بازی دیدار‌ لایپزیش و بایرن مونیخ

پیش بازی دیدار‌ لایپزیش و بایرن مونیخ

زمان برگزاری:8/7/1402

ساعت برگزاری: 20:00

ورزشگاه:‌ ردبول آرنا

داور مسابقه: مارکو فریتز

هفته ششم ‌رقابت های بوندسلیگا آلمان

لایپزیش:

مارکو روزه بدنبال هتریک

پیش بازی دیدار‌ لایپزیش و بایرن مونیخ

بازی های اخیر لایپزیش

عملکرد درخشان مارکو روزه با لایپزیش همچنان ادامه دارد. لایپزیش فصل گذشته موفق شد با پیروزی برابر اینتراخت قهرمان جام حذفی شود و در ابتدای فصل جاری با پیروزی پر گل برابر بایرن مونیخ، قهرمان سوپرکاپ فوتبال المان شد. لایپزیش در 15 دیدار اخیر خود در تمام رقابت ها تنها در یک دیدار شکست خورده است و مارکو روزه طی 50 دیدار که هدایت لایپزیش را بر عهده داشته شکست هایش تک رقمی است و یک عملکرد خوب از خود به جای گذاشته است، مارکو روزه در دو تقابل خود مقابل بایرن مونیخ تخت هدایت توماس توخل به پیروزی رسیده است.

آمار و ارقام لایپزیش

لایپزیش در فصل جاری 5 بازی در بوندسلیگا انجام داده است و حاصل آن 4 پیروزی و 1 شکست برای این تیم ثبت شده است.لایپزیش با کسب 12 امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار گرفته است.

در خط حمله لایپزیش 14 گل به ثمر رسانده است و سومین خط حمله المان را در اختیار دارد در خط دفاعی لایپزیش 4 گل دریافت کرده است، لایپزیش در 3 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است و بهترین عملکرد را ثبت کرده است.

بازی پیشرو

لایپزیش در این هفته به مصاف بایرن مونیخ خواهد رفت،هواداران لایپزیش امیدوار هستند با یک خانگی، سومین برد متوالی مقابل بایرن مونیخ را جشن بگیرند و جای بایرن را در جدول بگیرند.

بایرن مونیخ:

جدول به کام توخل!

بازی های اخیر بایرن مونیخ

باوارایی ها پس از شکست سنگین مقابل لایپزیش در دیدار سوپرکاپ فوتبال المان، به شرایط خوب گذشته بازگشتند و نتایج خوب آنها از راه رسید، بایرن مونیخ در فصل جاری بوندسلیگا هرگز شکست نخورده است و در لیگ قهرمانان موفق شد قدم اول را محکم بردارد تا هواداران برای قهرمانی امیدوار باقی بمانند.

بایرن مونیخ در اخرین دیدار خود به مصاف پرویسن مونستر در جام حذفی المان رفت و با نتیجه 4-0 به پیروزی رسید، گلهای بایرن در این دیدار توسط چوپوموتینگ،تل،لایمر و فرانس کراتزیگ به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام بایرن مونیخ

بایرن در پنج دیدار فصل جدید بوندسلیگا، موفق به ثبت چهار پیروزی و یک تساوی شده است و با کسب 13 امتیاز در صدر جدول بوندسلیگا قرار گرفته است.

بایرن در خط حمله 18 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله المان را در اختیار دارد. در خط دفاع بایرن مونیخ 4 گل دریافت کرده است، استون اولرایش سنگربان اول این فصل مونیخی ها موفق به ثبت دو کلین شیت در این فصل شده است.

بازی پیشرو

بایرن مونیخ در مهم ترین دیدار این هفته فوتبال المان، در ورزشگاه آلیانز آرنا شهر مونیخ میزبان لازپیش است. هواداران بایرن امیدوار هستند با پیروزی برابر لایپزیش انتقام شکست در سوپرکاپ را بگیرند و صدر جدول را از دست ندهند.

ترکیب احتمالی لایپزیش 4-2-3-1

بلاسویچ_لوکبا_سیماکان_رائم_هنریچز_سیمون_کمپل_فورسبرگ_شالاگر_اوپندا و یوسف پولسن

غایبین

اوربان_اولمو_هایدارا_ورنر(احتمالی)

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 4-2-3-1

اولرایش_اوپامکانو_لایمر_کیم_دیویس_کیمیش_گورتسکا_سانه_موسیالا_کومان و هری کین

غایبین

نویر_گنبری_بوخمن_دلیخت(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 16 بازی اخیر دو تیم سهم لایپزیش 3 پیروزی بوده است و سهم بایرن مونیخ نیز 10 پیروزی, در 5 دیدار دو تیم به تساوی رسیده اند.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هندکیپ +1.5 لایپزیش

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P