پیش بازی دیدار لایپزیش و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار لایپزیش و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار لایپزیش و منچسترسیتی

___ ___ ___ ___

 

لایپزیش:

آلمانی ها شگفتی ساز میشوند؟.

 

 

بازی های اخیر لایپزیش

لایپزیش با مارکو روزه در بهترین فرم تاریخ خود قرار دارد، لایپزیش با شکست ناپذیری در 18 بازی متوالی موفق شد رکورد بیشترین دوره شکست ناپذیری تاریخ باشگاه خود را ارتقا دهد و در 20 بازی اخیر خود تنها در یک دیدار و مقابل یونین برلین در بوندسلیگا شکست خورده است، مارکو روزه در 23 دیدار هدایت لایپزیش را در اختیار داشته است و تنها در 3 دیدار شکست خورده است و عملکرد فوق العاده ای از خود به جای گذاشته است.

لایپزیش در اخرین دیدار خود به مصاف وولسبورگ رفت و با نتیجه 3-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است، گلهای لایپزیش توسط فورسبرگ،سوبسلای و لایمر به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لایپزیش

لایپزیش در 6 دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، 4 پیروزی و 2 شکست به دست اورده است و به عنوان تیم دوم پس از رئال مادرید راهی مرحله حذفی شده است.

تیم لایپزیش در خط حمله 13 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 9‌ گل دریافت کرده است، لایپزیش در 2 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

لایپزیش در اولین بازی مرحله حذفی خود میزبان تیم منچسترسیتی قدرتمند است، هواداران لایپزیش امیدوار هستند با زمین گیر کردن منچسترسیتی شگفتی این هفته فوتبال اروپا را رقم بزنند و امیدوار به صعود باقی بمانند.

 

 

منچسترسیتی:

ارزوی سیتی امسال براورده میشود؟.

 

 

بازی های اخیر منچسترسیتی

سیتیزن ها در هفته های اخیر نتایج نوسان زیادی داشته اند، شکست برابر تاتنهام،پیروزی برابر ارسنال صدرنشین در خارج از خانه و توقف برابر ناتینگهام فارست نتایجی بوده است که احازه صدرنشینی به آنهارا نداده است، هواداران و مدیران منچسترسیتی امیدوار هستند لیگ قهرمانان این فصل را به دست بیاورند و حاظر هستند میان قهرمانی لیگ و اروپا، لیگ برتر را فدای لیگ قهرمانان کنند.!

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف ناتینگهام فارست رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شده است، تک گل منچستر سیتی توسط برناردو سیلوا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچسترسیتی

سیتی در 6 دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان 4 پیروزی و 2 تساوی به دست اورده است و به عنوان تیم اول راهی مرحله حذفی شده است.

تیم منچسترسیتی در خط حمله 14 گل به ثمر رسانده است، سیتی در خط دفاع تنها 2‌ گل دریافت کرده است و موفق به ثبت 4 کلین شیت در فصل جاری لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

سیتی در اولین مسابقه خود در مرحله حذفی به مصاف لایپزیش المان خواهد رفت، هواداران سیتی امیدوار هستند به مانند دو فصل گذشته از سد لایپزیش به راحتی عبور کنند.

 

 

ترکیب احتمالی لایپزیش 4-2-3-1

بلاسویچ_اوربان_سیماکان_گواردیول_هالستنبرگ_لایمر_چالگر_فورسبرگ_سوبسلای_ورنر و آندره سیلوا

غایبین

اولمو_دیالو

 

 

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-3-3

ادرسون_دیاز_لاپورت_آکه_والکر_دیبروینه_رودری_سیلوا_ماحرز_گریلیش و ارلینگ هالند

غایبین

استونس(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در 2 دیدار اخیر دو تیم سهم لایپزیش 1 پیروزی و سهم سیتی نیز 1 پیروزی بوده است و منچسترسیتی به علت گلهای زده بیشتر در مجموع پیروز شده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار لایپزیش و منچسترسیتی
P