پیش بازی دیدار لهستان و هلند

پیش بازی دیدار لهستان و هلند

زمان برگزاری: 27/3/1403

ساعت برگزاری: 16:30

ورزشگاه: فولکسپارک

داور مسابقه: آرتور دیاز

هفته اول رقابت های جام ملت های اروپا گروه D

تیم ملی لهستان

شگفت انگیز مثل؛میشال پروبیرز

پیش بازی دیدار لهستان و هلند

بازی های اخیر تیم ملی لهستان

لهستان برای رسیدن به جام ملت های اروپا روز های سختی را پشت سرگذاشته است، پس از شکست برابر البانی فدراسیون فوتبال لهستان فرناندو سانتوس سرمربی اسبق تیم ملی پرتغال را برکنار و سکان هدایت تیم را برعهده میشال پروبیرز لهستانی سپردند.  سرمربی 51 ساله با کسب پیروزی برابر استونی و تیم ملی ولز خود را به کشور المان رسانده است. لهستان پیش از این 4 مرتبه به مسابقات یورو صعود کرده است و بهترین نتیجه عقاب ها رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی در سال 2016 ثبت شده است.

تقابل سپاهان با اسطوره اش در فینال

تیم ملی لهستان در اخرین دیدار تدارکاتی خود به مصاف ترکیه رفته است و با نتیجه 2-1 در این مسابقه به پیروزی رسیده است. گلهای لهستان در این دیدار توسط سویدرسکی و زالفسکی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی لهستان

تیم ملی لهستان با هدایت میشال پروبیرز در پنج مسابقه اخیر خود 5 پیروزی متوالی به دست‌ آورده است و در بهترین شرایط، خود را آماده مسابقات جام ملت های اروپا کرده است.

تیم ملی لهستان در خط حمله به رهبری رابرت لواندوفسکی 12 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است و در یک دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی لهستان در اولین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف هلند، خواهند رفت. هواداران لهستان امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار شانس خود را زنده نگه دارند و امیدهای خود برای صعود از گروه را افزایش دهند.

تیم ملی هلند:

مصدومیت دست بردار لاله های نارنجی نیست

بازی های اخیر تیم ملی هلند

از زمان اعلام لیست تیم ملی هلند برای جام ملت های اروپا، لاله های نارنجی چهار بازیکن اصلی خود را به دلیل مصدومیت از دست داده اند!. پس از مصدومیت دی‌یونگ،مارتین‌ده‌رون،کوپماینرس جدید ترین مصدوم هلند برایان بروبی بوده است تا رونالد کومان سرمربی اسبق بارسلونا نفرات جدیدی به لیست خود اضاف کند. پس از جام جهانی 2014 هلند روز های خوبی پشت سرنگذاشته است و هواداران امیدوار هستند به روز های اوج خود بازگردند. تیم ملی هلند تاکنون 10 مرتبه در مسابقات جام ملت های اروپا صعود کرده است و یک قهرمانی در سال 1988 بدست اورده است.

هلند در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی ایسلند رفت و با نتیجه پرگل 4-0 به پیروزی رسیده است. گلهای هلند در این دیدار توسط ورخهورست،مالن، فندایک و ژاوی سیمونز به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی هلند

تیم ملی هلند در پنج مسابقه اخیر خود 4 پیروزی و 1 شکست به دست‌ آورده است و خود را آماده مسابقات یورو کرده است.

هلند در خط حمله به رهبری منفیس دیپای 19 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز تنها 2 گل دریافت کرده است و در چهار دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی هلند در اولین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف لهستان در ورزشگاه فولکسپارک خواهند رفت. هواداران هلند امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار صدر جدول گروه را بدست اورند و امیدهای خود برای صعود از گروه را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی لهستان 3-4-1-3

شزنی_بدنارک_کیویور_داویدویچ_فرانکوسکی_زالوفسکی_جاکوب_سلیسز_زیلینسکی_سویدرسکی و پیاتک

غایبین

لواندوفسکی_سویدرسکی(احتمالی)

ترکیب احتمالی تیم ملی هلند 4-3-3

وربروگن_آکه_فندایک_دلیخت_دومفرایز_ژاوی‌سیمونز_رایندرز_هارتمن_گاکپو_اسشوتن و منفیس دیپای

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

دو تیم در 5 دیدار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند, سهم تیم ملی هلند 4 پیروزی بوده است, 1 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است. تیم ملی لهستان در سالهای اخیر موفق به کسب پیروزی برابر هلند نشده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی تیم ملی هلند

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P