پیش بازی دیدار لوتون و ارسنال

پیش بازی دیدار لوتون و ارسنال

زمان برگزاری:14/9/1402

ساعت برگزاری: 23:45

ورزشگاه: کنیلورث‌رود

داور مسابقه: ساموئل باروت

هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس

لوتون تاون:

امیدوار به معجزه

پیش بازی دیدار لوتون و ارسنال

بازی های اخیر لوتون تاون

لوتون تاون پس از صعود به لیگ برتر با توجه به هزینه های مدیران، نتایج نسبتا خوبی بدست اورده است اما برای بقا در لیگ برتر انگلیس نیاز به یک معجزه دارند. کسر امتیاز از اورتون باعث شد لوتون تاون از منطقه خطر یک پله فاصله بگیرد اما بنظر میرسد آنها به زودی مجدد به منطقه قرمز جدول باز خواهند گشت!.

لوتون تاون در اخرین دیدار خود به مصاف برنتفورد رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار شکست خورد، تنها گل لوتون در این دیدار توسط جاکوب برون به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لوتون تاون

تیم لوتون در فصل جاری موفق به کسب 9 امتیاز در 14 مسابقه شده است و در جایگاه 17 جدول قرار گرفته است. 2 پیروزی،3 تساوی و 9 شکست حاصل تلاش شاگردان راب اد‌واردز بوده است.

تیم لوتون تاون در خط حمله 13 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع این تیم 26 گل دریافت کرده است، توماس کامینسکی، سنگربان بلژیکی تیم لوتون در این فصل موفق به ثبت کلین شیت نشده است و در تمام مسابقات خود گل دریافت کرده است.

بازی پیشرو

لوتون تاون در این هفته رقابت های لیگ برتر میزبان ارسنال مدعی در ورزشگاه ده هزار نفری کنیلورث رود است، هواداران این تیم امیدوار هستند با متوقف کردن ارسنال شگفتی این هفته لیگ را رقم بزنند و امید های خود برای بقا را افزایش دهند.

آرسنال:

رستگاری توپچی ها

بازی های اخیر آرسنال

عملکرد درخشان ارسنال در سه هفته اخیر، باعث جبران امتیاز های از دست رفته شده است. ارسنال در یک ماه اخیر بیشترین امتیاز در لیگ برتر انگلیس را جمع اوری کرده است، شاگردان ارتتا از توقف های پیاپی منچسترسیتی بیشترین سود را برده اند و صدر جدول لیگ برتر انگلیس را همانند فصل گذشته در اختیار گرفته اند. توپچی های لندن در کنار لیورپول و منچسترسیتی مثلث قهرمانی لیگ برتر انگلیس را تشکیل داده اند و بنظر میرسد این رقابت تا هفته های پایانی ادامه خواهد داشت.

ارسنال در اخرین دیدار خود به مصاف ولورهمپتون رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای ارسنال در این دیدار توسط اودگارد و ساکا به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 33 امتیاز در 14 مسابقه شده است. حاصل تلاش شاگردان ارتتا در لیگ برتر انگلیس 10 پیروزی, 1 شکست و 3 تساوی بوده است، توپچی ها در صدر جدول لیگ ‌برتر انگلیس قرار گرفته اند و حاشیه امنیت 2 امتیازی دارند.

آرسنال در خط حمله 29 گل به ثمر رسانده و در خط دفاع نیز 11 گل دریافت کرده و بهترین خط دفاع لیگ برتر انگلیس را در اختیار دارد. آرسنال در 6 دیدار موفق ثبت کلین شیت شده است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

ارسنال در این هفته، میهمان تیم انتهای جدولی لوتون تاپن است. هواداران ارسنال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، اختلاف امتیاز خود با رقبا در جدول را موقتا افزایش دهند.

ترکیب احتمالی لوتون تاون 4-2-3-1

کامینسکی_آماری‌بل_کابوره_گابریل‌اوشو_گیلس_امپانزو_بارکلی_چانگ_برون_تاونسند و چارلتون موریس

غایبین

منگی_لوک‌یر_ناکامبا_بروک_اندرسون_دوگتی

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رایا_مالاش_وایت_سالیبا_زینچنکو_رایس_جورجینیو_مارتینلی_اودگارد_ساکا و گابریل ژسوس

غایبین

تیمبر_پارتی_اسمیت‌رو_ویرا_تومیاسو(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دوتیم در سالهای اخیر مقابل یکدیگر قرار نگرفته اند و این دیدار، اولین دیدار رسمی دو باشگاه پس از سالها است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد آرسنال

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P