پیش بازی دیدار لورکوزن و دورتموند

پیش بازی دیدار لورکوزن و دورتموند

زمان برگزاری:12/9/1402

ساعت برگزاری: 20:00

ورزشگاه: بای آرنا

داور مسابقه: دنیل سیبرت

هفته سیزدهم رقابت های بوندسلیگا المان

بایرلورکوزن:

رستگاری با ژابی آلونسو

پیش بازی دیدار لورکوزن و دورتموند

بازی های اخیر بایرلورکوزن

اوایل فصل گذشته و پس نتایج ضعیف لورکوزن با هدایت جراردو سیوانه، ژابی آلونسو هدایت لورکوزن را برعهده گرفت، لورکوزن در آن مطقع رتبه 17 جدول را در اختیار داشت اما عملکرد درخشان ژابی آلونسو، آنها را راهی لیگ اروپا کرد و در فصل جاری عملکرد خیره کننده لورکوزن، آنهارا تبدیل به مدعی قهرمانی در بوندسلیگا کرده است. لورکوزن در این فصل شکست نخورده است و در 14 دیدار اخیر (تمام رقابت ها) پیروز میدان بوده است و در آستانه رکوردشکنی قرار دارد.

لورکوزن در اخرین دیدار خود به مصاف نماینده سوئد در لیگ اروپا رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای لورکوزن در این دیدار توسط بونافیس و پاتریک شیک به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بایرلورکوزن

لورکوزن در 12 دیدار خود در بوندسلیگا 11 پیروزی به دست آورده است، در 1 دیدار نیز به تساوی رسیده است. و در صدر جدول قرار گرفته است.

در خط حمله لورکوزن 37 گل به ثمر رسانده است و پس از بایرن مونیخ بهترین خط حمله فوتبال المان را در اختیار دارد. لورکوزن در خط دفاع 10 گل دریافت کرده است و دومین خط دفاع برتر بوندسلیگا را در اختیار دارد،لورکوزن در 5 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

دیدار پیشرو

لوکوزن‌ این هفته میزبان تیم دورتموند در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران لورکوزن امیدوار هستند روند خوب خود را ادامه دهند و پانزدهمین پیروزی متوالی خود را جشن بگیرند.!

بروسیا دورتموند:

هدف ترزیچ؛ لیگ قهرمانان اروپا!

بازی های اخیر دورتموند

دورتموند با هدایت ادین ترزیچ در این فصل عملکرد خوبی در بوندسلیگا نداشته است اما در لیگ قهرمانان به عنوان صدرنشین بالا تر از پاری سن ژرمن و میلان در گروه مرگ مسابقات راهی مرحله بعد شدند!. دورتموند در چهار دیدار اخیر خود در بوندسلیگا المان تنها در یک دیدار به پیروزی رسیده است و از صدر جدول فاصله گرفته است، دورتموند فصل گذشته یک قدم تا قهرمانی فاصله داشت اما در قدم اخر جام را از دست داد.

قرعه کشی لیگ ملت های اروپا انجام شد

دورتموند در اخرین دیدار خود به مصاف میلان در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است، گلهای زنبور ها توسط رویس،گینتس و کریم ادیمی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام دورتموند

دورتموند در 12 بازی این فصل خود 7 پیروزی،2 شکست و 3 تساوی به دست آورده است و با 24 امتیاز در جایگاه 5 جدول قرار گرفته است.

دورتموند در خط حمله 25 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن این تیم جولیان برانت با 4 گل است، دورتموند در خط دفاع 19 گل دریافت کرده است و با ثبت 3 کلین شیت در جایگاه ششم قرار دارد.

بازی پیشرو

دورتموند در این هفته به مصاف لورکوزن در ورزشگاه بای ارنا خواهد رفت،هواداران این تیم امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار، اولین شکست فصل لورکوزن را رقم بزنند و چند پله در جدول صعود کنند.

ترکیب احتمالی بایرلورکوزن 3-4-3

هرادسکی_تاح_کاسونوح_تامپسوبا_گریمالدو_فریمپونگ_پالاسیوس_ژاکا_فریتز_هوفمان و ویکتور بونافیس

غایبین

آرتور

ترکیب احتمالی بورسیا دورتموند 4-3-3

کوبل_اشلوتربرگ_بنسبینی_ریرسون_هوملس_امره‌جان_سابیتزر_گیتنس_برانت_رویس و نیکلاس فولکبرگ

غایبین

سوله_نمیچها_لوتکا_دورانویله

دیدار های رودرو دو تیم

در 20 دیدار اخیر دو تیم 6 پیروزی سهم لورکوزن و 11 پیروزی نیز سهم دورتموند بوده است. 3 دیدار دو تیم به تساوی رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هر دو تیم گل میزنند(بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P