پیش بازی دیدار ‌لیدزیونایتد و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار ‌لیدزیونایتد و منچسترسیتی

 

لیدزیونایتد:

اژیر خطر مجدد در اردوگاه لیدزی ها

 

بازی های اخیر لیدز یونایتد

لیدز یونایتد فصل قبل با هدایت جسی مارش آمریکایی موفق شد در روز های پایانی رقابت های لیگ برتر انگلیس تیم خود را در لیگ حفظ کند، در فصل جاری نیز لیدز یونایتد شروع خوبی در لیگ نداشته است و این احتمال میرود که به سرنوشت سال قبل دچار شوند.

لیدز یونایتد در اخرین دیدار لیگ برتری خود به مصاف تاتنهام رفت و در یک بازی تماشایی برد را با شکست 4-3 عوض کرد،لیدز در شرایطی که تا دقیقه 80 از حریف خود پیش بود در فاصله دو دقیقه دو گل دریافت کرد‌ تا در این بازی شکست بخورد، گلهای لیدز در این دیدار توسط سومرویله و رودریگو(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لیدز یونایتد

لیدز در فصل جاری با کسب 15 امتیاز در رتبه 15 جدول قرار دارد که حاصل 4 پیروزی 3 تساوی و 7 شکست میشود، لیدز تا منطقه سقوط تنها 2 امتیاز فاصله دارد.

لیدز در خط حمله 22 گل به ثمر‌رسانده است و‌در خط دفاع 26 گل دریافت کرده و در 2 مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

لیدز یونایتد در این هفته به مصاف منچسترسیتی خواهد رفت،هواداران این تیم امیدوار هستند با شکست دادن منچسترسیتی علاوه بر شگفتی سازی شرایط خود را در جدول بهتر کنند.

 

منچستر سیتی:

تلاش پپ و شاگردانش برای پس گرفتن رتبه از دست رفته.!

 

بازی های اخیر منچستر سیتی

مدافع عنوان قهرمانی در انگلیس شرایط خوبی در جدول مسابقات ندارد و در کمال تعجب در غیاب لیورپول که در سالهای اخیر با سیتی دوئل قهرمانی داشتند سیتی در این فصل دو رقیب قدرتمد و جدید دارد،ارسنال و نیوکاسل دو تیمی هستند که در فصل جاری بالا از منچستر سیتی در جدول قرار گرفت اند و هفته به هفته با پیروزی های خود سیتی را از قهرمانی دور تر میکنند.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود در لیگ ‌برتر پیش از رقابت های جام جهانی با نتیجه 2-1 مغلوب برنتفورد شد اما پس از جام جهانی و در جام اتحادیه انگلیس موفق شدند با نتیجه 3-2 لیورپول را شکست دهند،گلهای سیتی در این دیدار توسط هالند،ماحرز و اکه به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در 14 بازی این فصل خود 10 پیروزی 2 تساوی و 2 شکست به دست آورده است و با 32 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله خود با 40 گل زده بهترین خط حمله لیگ جزیره را در اختیار دارد هالند با 18 گل زده بهترین گلزن سیتی زن ها است، در خط دفاع سیتی 14 گل دریافت کرده است و ادرسون موفق به ثبت 6 کلین شیت برای این تیم‌ شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته میهمان لیدز یونایتد است،شاگردان پپ گواردیولا در تلاش هستند با پیروزی در این دیدار به رتبه دوم جدول بازگردند و فاصله خود را با ارسنال نیز حفظ کنند.

 

ترکیب احتمالی لیدز یونایتد 4-2-3-1

موسلیر_کوپر_کوچ_کریستنسن_استرویجک_آدامز_روکا_گرینوود_آرونسون_گنونتو و رودریگو

غایبین

دالاس_سینیسترا_هریسون(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-3-3

ادرسون_آکانجی_آکه_لاپورته_کانسلو_دیبروینه_رودری_گوندوغان_فودن_ماحرز و ارلینگ هالند

غایبین

الوارز_فلیپس_دیاز(احتمالی)

 

دیدار های‌ رو در‌ رو

سیتی و لیدز در 17 دیدار به مصاف یک دیگر رفته اند،سهم هرکدام 6 پیروزی بوده است و 5 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ‌لیدزیونایتد و منچسترسیتی
P