پیش بازی دیدار لیورپول‌ و آرسنال

پیش بازی دیدار لیورپول‌ و آرسنال

زمان برگزاری:2/10/1402

ساعت برگزاری: 21:00

ورزشگاه: انفیلد

داور مسابقه: کریس کاواناگ

هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس

لیورپول:

لک لک ها یک‌قدم تا صدر

پیش بازی دیدار لیورپول‌ و آرسنال

بازی های اخیر لیورپول

افت ناگهانی منچسترسیتی بهترین خبر ممکن برای لیورپول و شاگردان یورگن کلوپ بوده است. لیورپول در فصل جاری عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته است و در تمام مسابقات مدعی به حساب می‌آید. تساوی لیورپول در مقابل منچستریونایتد، صدر جدول را از لیورپول گرفت اما لک لک همچنان صدرجدول را زیر نظر خود دارند.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف وستهام یونایتد در جام اتحادیه رفت و با نتیجه 5-1 در این دیدار به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد. گلهای لیورپول در این دیدار توسط سوبوسلای،گاکپو،صلاح و جونز(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در این فصل 38 امتیاز از 17 مسابقه خود به دست اورده است ،11 پیروزی 1 شکست و 5 تساوی حاصل عملکرد شاگردان کلوپ بوده است، لیورپول در رتبه دوم جدول لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است.

لیورپول در خط حمله با درخشش محمد صلاح 36 گل به‌ ثمر رسانده است,صلاح با 11 گل بهترین گلزن لیورپول در لیگ برتر است و در جایگاه دوم برترین ها قرار دارد. لیورپول در خط دفاع 15‌‌ گل دریافت کرده است، آلیسون بکر سنگربان برزیلی لک لک ها در 6 مسابقه موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته میزبان آرسنال در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران لیورپول امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار فاتح حساس ترین مسابقه هفته فوتبال انگلیس به صدر جدول لیگ برتر انگلیس صعود کنند.

آرسنال:

همه چیز به نفع توپچی ها در جریان است!

بازی های اخیر آرسنال

توپچی های لندن در شش دیدار اخیر خود با هدایت میکل ارتتا پنج پیروزی بدست اورده است و از لغزش سیتی و لیورپول بهترین بهره ممکن را برده است و خود را به صدرجدول لیگ جزیره رسانده است. توپچی های لندن در فصل جاری به مانند فصل گذشته مدعی قهرمانی در لیگ هستند. ارسنال در لیگ قهرمانان نیز یکی از مدعیان قهرمانی است و هواداران ارسنال امید زیادی در اروپا دارند.

ارسنال در اخرین دیدار خود به مصاف برایتون رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. گلهای ارسنال در این دیدار توسط هاورتز و گابریل ژسوس به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 39 امتیاز در 17 مسابقه شده است. حاصل تلاش شاگردان ارتتا در لیگ برتر انگلیس 12 پیروزی, 2 شکست و 3 تساوی بوده است، توپچی ها در صدر جدول لیگ ‌برتر انگلیس قرار گرفته اند و حاشیه امنیت یک امتیازی دارند.

آرسنال در خط حمله 35 گل به ثمر رسانده و در خط دفاع نیز 15 گل دریافت کرده و در کنار لیورپول بهترین خط دفاع لیگ برتر انگلیس را در اختیار دارد. آرسنال در 7 دیدار موفق ثبت کلین شیت شده است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

ارسنال در این هفته، میهمان تیم مدعی لیورپول در ورزشگاه انفیلد است. هواداران ارسنال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، اختلاف امتیاز خود با لیورپول در جدول را به عدد 4 افزایش دهند.

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

البسون_کوناته_فندایک_آرنولد_سیمیکاس_سوبوسلای_اندو_الیوت_دیاز_صلاح و داروین نونیز

غایبین

رابرتسون_ماتیپ_تیاگو_باجکتیچ

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رایا_مالاش_وایت_سالیبا_زینچنکو_رایس_هاورتز_مارتینلی_اودگارد_ساکا و گابریل ژسوس

غایبین

تیمبر_پارتی__ویرا_تومیاسو

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم لیورپول 11 پیروزی و سهم آرسنال نیز 4 پیروزی بوده است, 5 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در 7 مسابقه اخیر دو تیم در لیگ برتر انگلیس، لیورپول تنها در یک دیدار شکست خورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردو تیم گل میزنند(بله)

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P