پیش بازی دیدار لیورپول و اژاکس

پیش بازی دیدار لیورپول و اژاکس

آژاکس:

آژاکس
آژاکس

تیم اژاکس امستردام که تابستان عجیبی را پشت سر گذاشت اما عملکرد فوق العاده ای از خود در فصل جدید به ثبت رسانده است.

در تابستان آمستردام چه گذشت

آژاکس ابتدا سرمربی خود اریگ تن هاگ را از دست داد و با درخواست تن هاگ مارتینز مدافع و آنتونی وینگر این تیم به منچستر پیوستند،مهاجم نوک این تیم سباستین هالر به دورتمند پیوست،اونانا به اینتر پیوست و مازروبی،رایان گراونبرچ به بایرن مونیخ پیوستند! تمام این نقل انتقالات ظرف یک ماه انجام شد و اما اژاکس بیش از 200 میلیون یورو کسب درامد کرد.

سرمربی و بازیکنان جدید اژاکس

آژاکس پس از جدایی تن هاگ به سراغ آلفرد شرودر سرمربی سرمربی 49 ساله و هلندی کلوب بروخ بلژیک رفت و با پرداخت 2 میلیون یورو این مربی را راهی هلندکرد،اوکامپوس_برخواین_کالوین باسیی_کونسنسائو بازیکنان سرشناسی بودند که به اژاکس پیوستند

عملکرد اژاکس در فصل جدید

رکورد صد درصد پیروزی برای اژاکس در فصل جدید. آژاکس در هر شش مسابقه فصل جدید لیگ هلند پیروز شده است 19 گل زده و 4 گل خورده برای شاگردانش شرودر ثبت شده است و در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان موفق به پیروزی 4-0 در خانه خود مقابل رنجرز شدند تا در پنج بازی اخیر خود در لیگ داخلی و اروپا کلین شیت کرده باشند.

دیدار پیشرو

در این هفته لیگ قهرمانان در انفیلد به مصاف شاگردان کلوپ میروند، بازی که محک جدی برای شاگردان شرورد و خود آن است کسب امتیاز در انفیلد میتواند اژاکس را مدعی اصلی این گروه معرفی کند.

 

لیورپول:

این لیورپول آن لیورپولی نیست که اقای کلوپ پس از پایان فینال لیگ قهرمانان فصل پیش مقابل رئال مادرید درکنفرانس قول حضور مجدد در فینال سال بعد را داد.

انتقاد هواداران

لیورپول در فصل جدید نتوانسته عملکرد خوبی از خود نشان دهد و باعث انتقاد شدید هواداران و حتی روزنامه نگاران این کشور شده است.لیورپول در هفت مسابقه فصل جدید تنها موفق به دو پیروزی شده است! و یکی از آن پیروزی ها در دقیقه 98 مقابل نیوکاسل اتفاق افتاد.

باخت سنگین در ایتالیا

شاگردان یورگن کلوپ در اولین دیدار فصل جدید لیگ قهرمانان شکست سنگینی مقابل ناپولی متحمل شدند لیورپول در نیمه اول مقابل ناپولی در استادیوم دیگو مارادونا سه گل دریافت کرده بود و یک پنالتی را الیسون بکر دروازبان لیورپول مهار کرد تا شکست سنگین تر از این نشود در نیمه دوم دوباره این ناپولی بود که دروازه لیورپول را باز کرد ودر نهایت بازی را 4-1 واگذار کرد.

استراحت یک هفته ای لیورپول

لیورپول پس از شکست مقابل ناپولی باید به مصاف ولورهمپتون میرفت که به علت لغو بازی های این هفته لیگ برتر انگلستان این بازی انجام نشد و لیورپول یک هفته را استراحت کرد تا برای دیدار مقابل اژاکس آماده شوند.

دیدار پیشرو

لیورپول در دومین بازی خود میزبان اژاکس در انفیلد است،دیداری که با توجه به شکست هفته قبل لیورپول بسیار مهم برای این تیم و هوادارانش است.

 

ترکیب احتمالی آژاکس 4-3-3:

پاسوور_تیمبر_باسایی_بلیند_رنسچ_الوارز_تیلور_تادیچ_برگویس_برخواین و محمد کودس

غایبین

وینجندل و هاتارن(احتمالی)

 

ترکیب لیورپول 4-3-3:

آلیسون_فندایک_ماتیپ_آرنولد_رابرتسون_الیوت_فابینیو_تیاگو_ صلاح_دیاز و فیرمینیو

غایبین

کیتا_کوناته_هندرسون_کاروالیو(احتمالی)

 

تقابل های اخیر

دو تیم دو فصل پیش همگروهی بودند که در هر دو مسابقه لیورپول با نتیجه مشابه 1-0 پیروز شد

 

آپشن پیشنهادی شرطبندی :

بیشتر از 2.5 گل

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار لیورپول و اژاکس
P