پیش بازی دیدار لیورپول و براتون

پیش بازی دیدار لیورپول و براتون

پیش بازی دیدار لیورپول و براتون

ــ‌ــ ــــ ــــ ـــ ــــ‌

لیورپول:

یورگن کلوپ به دونبال راهی برای نجات لیورپول.

بازی های اخیر لیورپول

لیورپول
لیورپول

هفته ششم مسابقات لیگ انگلیس به علت فوت ملکه انگلیس همگی لغو شد و در هفته هفتم مسابقات،دیدار چلسی و لیورپول به علت نبود نیروی امنیتی در لندن لغو شد و سپس وارد فیفا دی شدیم و هواداران لیورپول پس از وقفه ای طولانی مدت دوباره شاهد حضور تیمشان در انفیلد هستند.

لیورپول در اخرین دیدار خود مقابل اژاکس در لیگ قهرمانان اروپا به میدان رفت، بازی که با گل محمد صلاح از حریف هلندی خود پیش افتادند اما خیلی زود گل مساوی را دریافت کردند اما در دقیقه 89 ماتیپ گل پیروزی لیورپول را به ثمر رساند و سه امتیاز را در انفیلد نگه داشت.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در لیگ برتر انگلیس 6 دیدار به میدان رفته است که حاصل آن 2 پیروزی 3 تساوی و 1 شکست بوده است،15 گل زده در 6 بازی امار خوب در خط حمله برای شاگردان یورگن کلوپ بوده است در خط دفاع لیورپول 6 گل دریافت کرده است و میانگین 1 گل خورده در هر بازی برای این تیم ثبت شده است.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته میزبان برایتون در آنفیلد است، لیورپول برای جبران فاصله 9 امتیازی تا صدر جدول(یک بازی کمتر) محکوم به برد مقابل برایتون است تا خود به دیگر تیم های مدعی نزدیک کند، لیورپول در این چند سال اخیر رقابت نزدیکی با منچستر سیتی در بالای جدول داست در فصل جدید فاصله زیادی بین آن ها افتاده است.

برایتون:

اولین تجربه دی زربی روی نیمکت برایتون.

بازی های اخیر برایتون

بهترین شروع تاریخ برایتون در لیگ برتر انگلیس با گراهام پاتر در فصل جاری به ثمر رسید، برایتون در 6 بازی خود 13 امتیاز کسب کرد و بالا تر از لیورپول،چلسی، منچستر یونایتد قرار داشت که با جدایی پاتر همراه شد و دی زربی ایتالیایی هدایت این تیم را برعهده گرفت برایتون در آخرین بازی خود تحت هدایت پاتر با نتیجه 5-2 موفق به شکست دادن لستر سیتی شد و در رتبه چهارم جدول ایستاد.

امار و ارقام برایتون

برایتون در شش بازی این فصل خود چهار برد،یک تساوی و یک شکست در کارنامه ثبت کرده است در خط حمله این تیم عملکرد خوبی داشته است و 11 گل به ثمر رسانده در خط دفاعی نیز عملکرد برایتون خوب بوده است و این تیم سه کلین شیت داشته و 5 گل دریافت کرده است.

بازی پیشرو

شاگردان دی زربی در اولین گام دیدار دشواری مقابل لیورپول در انفیلد دارند در صورتی که برایتون موفق به کسب پیروزی در این دیدار نشود رتبه چهارم این تیم از دست خواهد رفت.

 

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3:

الیسون_ماتیپ_فندایک_آرنولد_سیمکاس_فایینیو_الیوت_تیاگو_صلاح_ژوتا و دیاز

غایبین

رابرتسون_کوناته_کینا

 

ترکیب احتمالی برایتون 3-5-2:

سانچز_ولتمن_دونک_وبستر_مارچ_گروب_آلیستر_کایسدو_تروسارد_استوپینا و دنی ولبک

غایبین

لانانا_اموپو

 

دیدار های رودرو دو تیم

در 11 دیدار اخیر دو تیم سهم لیورپول 9 پیروزی و سهم برایتون 1 پیروزی بوده است و 1 دیدار تساوی به پایان رسیده است

اپشن پیشنهای برای شرطبندی

برد لیورپول

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار لیورپول و براتون
P