پیش بازی دیدار لیورپول و تاتنهام

پیش بازی دیدار لیورپول و تاتنهام

زمان برگزاری: 16/2/1403

ساعت برگزاری: 19:00

ورزشگاه: آنفیلد

داور مسابقه: پائول تیرنی

هفته سی و ششم رقابت های لیگ برتر انگلیس

لیورپول:

تیرخلاص به لک لک ها!

پیش بازی دیدار لیورپول و تاتنهام

بازی های اخیر لیورپول

نتایج ضعیف لیورپول در ماه گذشته، شانس قهرمانی لک لک های انفیلد را کاهش داده است. لیورپول در مقطع پایانی فصل جاری نتایج خوبی بدست نیاورده است و با قهرمانی جام اتحادیه با یورگن کلوپ وداع خواهد کرد. لیورپول در 7 دیدار اخیر تنها 2 پیروزی بدست اورده است و شرایط خوبی در لیگ برتر انگلیس ندارد. شکست تاتنهام، حضور لیورپول در لیگ قهرمانان فصل اینده را قطعی کرده است و هواداران لیورپول امیدوار هستند با سرمربی جدید، نتایج بهتری بدست آورند!. یورگن کلوپ در دو فصل اخیر نتایج خوبی بدست نیاورده است و در پایان فصل، آنفیلد را به مقصد المان ترک خواهد کرد.

لیورپول در آخرین دیدار خود به مصاف وستهام رفت و با نتیجه 2-2 در این دیدار متوقف شده است. گلهای لیورپول در این دیدار توسط رابرتسون و آرئولا(گل‌به‌خودی) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در این فصل 75 امتیاز از 35 مسابقه خود به دست اورده است, 22 پیروزی 4 شکست و 9 تساوی حاصل عملکرد شاگردان کلوپ بوده است، لیورپول در رتبه سوم جدول لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است.

لیورپول در خط حمله با درخشش محمد صلاح 77 گل به‌ ثمر رسانده است و سومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد. صلاح با 17 گل بهترین گلزن لیورپول در لیگ برتر انگلیس است. لیورپول در خط دفاع 36‌‌ گل دریافت کرده است و سومین خط دفاع برتر لیگ را در اختیار دارد. آلیسون بکر سنگربان برزیلی لیورپول در 9 مسابقه موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته رقابت های لیگ برتر انگلیس، میزبان تیم تاتنهام در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران لیورپول امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به روند ناکامی های خود پایان دهند و با مسیر پیروزی بازگردند.

تاتنهام:

مرغ ها درمسیر لیگ اروپا!

بازی های اخیر تاتنهام

سه شکست پیاپی در هفته های اخیر لیگ برتر، شانس تاتنهام برای حضور در لیگ قهرمانان فصل اینده را کاهش داده است و مرغ های لندن فرصت زیادی برای جبران 7 امتیاز اختلاف را ندارند!. تاتنهام در 4 مسابقه باقی مانده خود دو مسابقه دشوار مقابل لیورپول و منچسترسیتی را در پیش دارد. با حفظ روند فعلی، تاتنهام راهی لیگ اروپا خواهد شد و در فصل اینده باید برای لیگ قهرمانان تلاش کند. تاتنهام با سرمربی آسیایی خود فصل را خوب آغاز کرد اما مصدومیت های پرتعداد و کمبود بازیکن در پست های مختلف،کار آنها را سخت کرده است. تاتنهام در فصل گذشته موفق ب کسب سهمیه اروپایی نشده است و حضور در لیگ اروپا فصل اینده میتواند رضایت مدیران این باشگاه را در پی داشته باشد.

وضعیت نامشخص آزمون در رم

تاتنهام در اخرین دیدار خود به مصاف چلسی رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورده است. تاتنهام در این دیدار عملکرد خوبی از خود نمایش نگذاشته است و تنها 3 ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است.

آمار و ارقام تاتنهام

تاتنهام در فصل جاری 34 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 60 امتیاز شده است و در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است. تاتنهام با هدایت پوستوکوغلو 18 پیروزی، 6 تساوی و 10 شکست به دست اورده است.

تاتنهام در خط حمله 67 گل به ثمر رسانده است، سون هیونگ مین با ثبت 16 گل بهترین گلزن تاتنهام لقب گرفته است. تاتنهام در خط دفاع نیز 54 گل دریافت کرده است. ویکاریو سنگربان ایتالیایی تیم تاتنهام موفق به ثبت 6 کلین شیت در فصل جاری شده است.

دیدار پیشرو

تاتنهام در این هفته رقابت های لیگ برتر، میهمان تیم ‌‌لیورپول در ورزشگاه آنفیلد است. هواداران تاتنهام امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار به روند شکست های متوالی خود پایان دهند و همچنان امید های خود برا حضور در لیگ قهرمانان را حفظ کنند.

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

آلیسون_کوناته_فندایک_رابرتسون_ارنولد_اندو_الیستر_الیوت_دیاز_صلاح‌ و داروین نونیز

غایبین

تیاگو_دوآک_ژوتا_ماتیپ_فندایک(احتمالی)

ترکیب احتمالی تاتنهام 4-3-3

ویکاریو_رومرو_ون‌دون‌_پورو_رویال_بیسوما_سار_کولوسفسکی_مدیسون_سون و ریچالیسون

غایبین

سسنیون‌_سولومون_فورستر_اودوگه_ورنر_دیویس

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم لیورپول 12 پیروزی و سهم تاتنهام نیز 2 پیروزی بوده است, 6 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است، در 12 دیدار اخیر لیورپول تنها در یک دیدار شکست خورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی لیورپول

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P