پیش بازی دیدار لیورپول و تاتنهام

پیش بازی دیدار لیورپول و تاتنهام

پیش بازی دیدار لیورپول و تاتنهام

___ ___ ___ ___ ___

 

لیورپول:

روز های خوب لک لک ها فرا رسید!

 

 

بازی های اخیر لیورپول

پس از بازگشت مصدومان لیورپول خون تازه ای به رگ های یورگن کلوپ تزریق شد و با درخشش دیگو ژوتا به روند خوب خود بازگشتند. لیورپول اخرین امید های خود برای کسب سهمیه اروپایی را امتحان میکند و امیدوار هستند سهمیه لیگ اروپا را برای سال آینده کسب کنند.! لیورپول همچنان شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان در فصل جاری را دارد اما رسیدن به یونایتد و نیوکاسل کار سختی بنظر میرسد.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف وستهام رفت و ب نتیجه 2-1 به پیروزی رسید، گلهای لیورپول توسط گاکپو و ماتیپ به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در 32 دیدار خود در این فصل،15 پیروزی،9 شکست و 8 تساوی به دست اورده است و با 53 امتیاز در جایگاه 7 جدول قرار گرفته است.

لیورپول در خط حمله 61 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 39 گل دریافت کرده اند، لیورپول در این فصل موفق به ثبت 11 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته میزبان تیم تاتنهام است. هواداران این تیم امیدوار هستند چهارمین پیروزی متوالی خود در لیگ را به دست آورند تا همچنان امیدوار به کسب سهمیه باشند.

 

 

تاتنهام:

دومین گام مهم میسون با مرغ ها.

 

 

بازی های اخیر تاتنهام

پس از اخراج دستیار انتونی کونته، رایان میسون با یک کامبک، بازگشت خود را در تاتنهام جشن‌ گرفت. رایان میسون دو فصل پیش نیز به عنوان مربی موقت هدایت تاتنهام را بر عهده گرفت و موفق شد 4 پیروزی در 7 مسابقه برای تاتنهام به دست آورد. تاتنهام در این فصل عملکرد خوبی نداشته است و امیدوار است با کسب سهمیه لیگ اروپا در فصل اینده در یکی از تورمنت اروپایی حاظر باشد. هواداران تاتنهام منتظر اتمام فصل و معرفی شدن سرمربی جدید خود نیز هستند، سرمربی که احتمالا یک بازسازی مهم در ترکیب تاتنهام ایجاد کند.!

تاتنهام در اخرین دیدار خود به مصاف منچستر یونایتد رفت و موفق شد با نتیجه 2-2 یونایتد را متوقف کند، گلهای تاتنهام در این دیدار توسط پدرو و سون به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تاتنهام

تاتنهام در لیگ برتر موفق به کسب 16 پیروزی،11 شکست و 6 تساوی شده است و با کسب 54 امتیاز در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است.

تاتنهام در خط حمله خود با رهبری هری‌ کین 60 گل به ثمر رسانده است و چهارمین خط حمله برتر لیگ‌ جزیره را در اختیار دارد، تاتنهام در خط دفاع 53 گل دریافت کرده است، و در 9 دیدار موفق به ثبت ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تاتنهام در این هفته میهمان لیورپول در آنفیلد است، هواداران تاتنهام امیدوار هستند با رایا میسون از شرایط بحرانی خارج شوند و با کسب یک پیروزی خارج از خانه به کسب سهمیه اروپایی امیدوار باشند.!

 

 

 

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

آلیسون_فندایک_ارنولد_کوناته_رابرتسون_هندرسون_تیاگو_فابینیو_گاکپو_صلاح و دیگو ژوتا

غایبین

فیرمینو_باجکتیچ_دیاز

 

 

ترکیب احتمالی تاتنهام 3-5-2

فورستر_دایر_رومرو_دیویس_لنگلت_اسکیپ__هویبریگ_پدرو_ریچالیسون_سون و هری کین

غایبین

لوریس_بیسوما_بنتانکور_سسنیون_رویال

 

 

دیدار های‌ رو در‌ رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم لیورپول 12 پیروزی و سهم لیدز نیز 4 پیروزی بوده است و 4 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد لیورپول

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار لیورپول و تاتنهام
P