پیش بازی دیدار لیورپول و رئال مادرید

پیش بازی دیدار لیورپول و رئال مادرید

پیش بازی دیدار لیورپول و رئال مادرید

___ ___ ___ ___

لیورپول:

به وقت انتقام!.

 

بازی های اخیر لیورپول

لک لک ها با دو پیروزی متوالی شرایط خود را در جدول بهبود بخشیدند و هواداران خود را برای لیگ قهرمانان امیدوار کردند، بازگشت مصدومان بهترین خبر ممکن برای یورگن کلوپ و دستیارانش بود، بازگشت فندایک،ژوتا و فیرمینیو موجب شد روح جنگندگی به تیم بازگردد و یورگن کلوپ دستش باز شود در انتخاب بازیکن!.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف نیوکاسل رفت و موفق شد با نتیجه 2-0 رقیب خود را شکست دهد، گلهای لیورپول در این دیدار توسط کاکپو و داروین نونیز به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در 6 دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان 5 پیروزی و 1 شکست به دست اورده است و به علت تفاضل گل کمتر به عنوان تیم دوم راهی مرحله حذفی شده است.

تیم لیورپول در خط حمله 17 گل به ثمر رسانده است، لیورپول در خط دفاع 6‌ گل دریافت کرده است و موفق به ثبت 3 کلین شیت در فصل جاری لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

لیورپول در اولین مسابقه خود در مرحله حذفی به مصاف رئال مادرید خواهد رفت، هواداران لیورپول امیدوار هستند انتقام فینال فصل گذشته را از رئال بگیرند و آنهارا با شکست به خانه بدرقه کنند.

 

 

رئال مادرید:

Real_Madrid
Real_Madrid

لیورپول، حریف محبوب کهکشانی ها!

 

بازی های اخیر رئال مادرید

رئال مادرید پس از شکست مقابل مایورکا در چهار دیدار متوالی موفق به پیروزی شده است،کهکشانی ها پس از قهرمانی در جام جهانی باشگاها روند خوب خود را در لالیگا نیز حفظ کردند، رئال مادرید امید زیادی به قهرمانی در لالیگا ندارد و هدف اصلی شاگردان انجلوتی دفاع از عنوان قهرمانی فصل گذشته است.!

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف اوساسونا رفته است و با نتیجه 2-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است، گلهای رئال در این دیدار توسط والورده و آسنسیو به ثمر رسیده است.

امار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 6 دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، 4 پیروزی، 1 تساوی و یک شکست به دست اورده است و به عنوان تیم اول راهی مرحله حذفی شده است.

تیم رئال در خط حمله 15 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 6‌ گل دریافت کرده است، رئال مادرید در 2 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

رئال در اولین بازی مرحله حذفی خود میهمان تیم لیورپول است، هواداران رئال مادرید امیدوار هستند به مانند سالهای گذشته از سد لیورپول عبور کنند و با یک نتیجه خوب به اسپانیا بازگردند.

 

 

 

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

آلیسون_ماتیپ_ارنولد_فندایک_رابرتسون_هندرسون_باجکتیچ_فابینیو_گاکپو_صلاح و داروین نونیز

غایبین

ارتور_دیاز_تیاگو

 

 

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-3

کورتوآ_میلیتائو_رودریگو_آلابا_کارواخال_کاماوینگا_سبایوس_والورده_مودریچ_وینیسیوس و کریم بنزما

غایبین

مندی_کروس_شوامنی

 

 

دیدار های رو در رو

در 8 دیدار گذشته دو تیم سهم لیورپول 2 و سهم رئال مادرید 5 پیروزی بوده است، 1 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است، لیورپول در 6 دیدار اخیر گذشته موفق به کسب پیروزی برابر رئال نشده است(دو دیدار فینال).

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردو تیم گل میزنند(بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار لیورپول و رئال مادرید
P