پیش بازی دیدار لیورپول و لسترسیتی

پیش بازی دیدار لیورپول و لسترسیتی

پیش بازی دیدار لیورپول و لسترسیتی

___ ___ ___ ___ ___

لیورپول:

کوچ لک لک ها به سمت مدعیان

 

بازی های اخیر لیورپول

لیورپول پس از شروع ناامید کننده در فصل جاری هفته به هفته درحال جبران نتایج است و با سومین برد پیاپی خود در این هفته لیگ موفق شد جایگاه ششم خود را حفظ کند، لیورپول تا رتبه کسب سهمیه لیگ قهرمانان دو پله فاصله دارد و شاگردان کلوپ در تلاش هستند خود را به این رتبه برسانند.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف استون ویلا رفت و موفق شد با نتیجه 3-1 این تیم‌ را شکست دهد، گلهای لیورپول در این دیدار توسط صلاح،فندایک و استفان بایچتیچ پدیده 18 ساله اسپانیایی به ثمر رسید،داروین نونیز در این دیدار عملکرد‌ خوبی‌ نداشت و مورد انتقاد هواداران قرار گرفت.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در این فصل 25 امتیاز از 15 بازی خود به دست اورده،7 پیروزی 4 شکست و 4 تساوی حاصل عملکرد شاگردان کلوپ بوده است، لیورپول در جایگاه ششم جدول قرار گرفته است و در حال کم‌ کردن فاصه خود با دیگر رقبا است.

لیورپول در خط حمله 31 گل به‌ ثمر رسانده است محمدصلاح با 7 گل بهترین گلزن این تیم در لیگ برتر است، لیورپول در خط دفاع 18‌‌ گل دریافت کرده است، آلیسون بکر در 4 بازی موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته میزبان لسترسیتی است، هواداران لیورپول امیدوار هستند چهارمین پیروزی متوالی خود در فصل جاری لیگ‌ جزیره را جشن بگیرند و خود را به رتبه های بالای جدول نزدیک کنند.

 

لستر سیتی

روباه ها ناکام بزرگ انگلیس در این فصل

 

بازی های اخیر لستر سیتی

لسترسیتی که در فصول اخیر به غول کش بزرگ لیگ جزیره تبدیل شده بود در این فصل نتوانسته عملکر‌د خوبی از خود به جای بگذارد، شاگردان راجرز در هفته های ابتدایی شروع لیگ به رتبه اخر جدول نیز سقوط کردند اما با چهار پبروزی در پنج بازی خود موافق شدند از رتبه انتهای جدول رها پیدا کنند و به میانه جدول صعود کنند.

لسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف نیوکاسل رفت و با نتیجه 3-0 در این دیدار خانگی شکست خورد و رکورد چهار پیروزی متوالی این تیم در تمام رقابت های داخلی این فصل خراب شود، این ‌رکورد بهترین‌ رکورد فصل شاگردان راجرز نیز محسوب میشد.

امار و ارقام لستر سیتی در این فصل

لستر سیتی در 16 بازی این فصل خود 5 پیروزی،2 تساوی و 9 شکست بدست اورده است و با کسب 17 امتیاز در جایگاه 13 جدول قرار گرفته است.

لسترسیتی در خط حمله 25 گل به ثمر رسانده است، لستر در خط دفاع 28 گل دریافت کرده است و دنی وارد دروازبان ولزی این تیم در 6 مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

لستر در این هفته میهمان لیورپول آماده یورگن کلوپ است، هواداران لستر امیدوار هستند دست به کار بزرگی بزنند و لیورپول را انفیلد شکست دهند.

 

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

آلیسون_فندایک_گومز_ماتیپ_رابرتسون_هندرسون_فابینیو_تیاگو_کاروالیو_صلاح و داروین نونیز

غایبین

آرتور_کوناته_لوییس‌دیاز_کیتا_ژوتا_میلنر_فیرمینو

 

ترکیب احتمالی لسترسیتی 4-3-3: وارد_امارتی_فایز_توماس_جاستین_برانس_تلمانس__انددی_کروان هال_پرز و واردی

غایبین:

اوانس_پریرا_جاستین_مدیسون

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم لیورپول 12 پیروزی و سهم لسترسیتی 5 پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد لیورپول

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار لیورپول و لسترسیتی
P