پیش بازی دیدار لیورپول‌ و لوتون

پیش بازی دیدار لیورپول‌ و لوتون

زمان برگزاری:2/12/1402

ساعت برگزاری: 23:00

ورزشگاه: آنفیلد

داور مسابقه: اندی مادلی

هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر انگلیس

لیورپول:

حال خوش لک لک ها

پیش بازی دیدار لیورپول‌ و لوتون

بازی های اخیر لیورپول

لک لک ها در فصل جاری عملکرد درخشانی خود به نمایش گذاشته اند و تنها رقیب آنها در راه قهرمانی، بحران مصدومیت است!. یورگن کلوپ از ماه گذشته تا به امروز، بیش از 6 بازیکن از ترکیب به علت مصدومیت گذاشته است و شرایط لیورپول روز به روز بحرانی ار میشود. لیورپول ابتدا ارنولد،سوبوسلای و الیسون بکر را به دلیل مصدومیت از دست داد و در اخرین مسابقه خود ژوتا و کورتیس جونز را از دست و در روز های اخیر محمد صلاح و نونیر در تمرینات لیورپول دچار مصدومیت شده اند!. لیورپول در 14 دیدار اخیر خود در تمامی رقابت ها تنها در یک مسابقه شکست خورده است و شرایط خوبی دارد.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف برنتفورد رفت و با نتیجه 4-1 به پیروزی رسیده است. گلهای لیورپول در این دیدار توسط نونیز، صلاح، گاکپو و الیستر به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در این فصل 57 امتیاز از 25 مسابقه خود به دست اورده است, 17 پیروزی 2 شکست و 6 تساوی حاصل عملکرد شاگردان کلوپ بوده است، لیورپول در رتبه اول جدول لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است.

لیورپول در خط حمله با درخشش محمد صلاح 59 گل به‌ ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد. صلاح با 15 گل بهترین گلزن لیورپول در لیگ برتر انگلیس است. لیورپول در خط دفاع 24‌‌ گل دریافت کرده است و پس از ارسنال بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. آلیسون بکر سنگربان برزیلی لک لک ها در 8 مسابقه موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته میزبان تیم لوتون تاون در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران لیورپول امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به روند خوب خود ادامه دهند و صدر جدول را حفظ کنند.

لوتون تاون:

با حداکثر توان برای بقا درلیگ برتر

بازی های اخیر لوتون تاون

حضور لوتون در لیگ برتر انگلیس یک شگفتی بزرگ توسط راب ادواردز سروربی 41 ساله و اهل کشور ولز این تیم بوده است. لوتون تاون یکی از کم هزینه ترین تیم های تاریخ انگلیس در سطح اول این کشور است و برای بقا در لیگ برتر تلاش میکند. لوتون تاون برخلاف شفیلد و برنلی که در فصل گذشته به لیگ برتر صعود کردند نتایج بهتری بدست اورده است اما به عقیده کارشناسان فوتبال انگلیس، شانس زیادی برای بقا در لیگ برتر ندارد و به همراه برنلی و شفیلد به چمپیونزشیپ سقوط خواهد کرد. لوتون تاون در 8 دیدار اخیر خود(تمامی رقابت ها) تنها در دو دیدار شکست خورده است اما شکست برابر شفیلد، امید آنها برای بقا را کاهش داده است.

لوتون تاون در اخرین دیدار خود به مصاف منچستریونایتد رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار شکست خورده است. تنها گل لوتون در این دیدار توسط چارلتون موریس کاپیتان این تیم به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لوتون تاون

تیم لوتون در فصل جاری موفق به کسب 20 امتیاز در 24 مسابقه شده است و در جایگاه 18 جدول قرار گرفته است. 5 پیروزی،5 تساوی و 14 شکست حاصل تلاش شاگردان راب اد‌واردز بوده است.

تیم لوتون تاون در خط حمله 34 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع این تیم 47 گل دریافت کرده است، توماس کامینسکی، سنگربان بلژیکی تیم لوتون در این فصل موفق به ثبت 2 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

لوتون تاون در این هفته رقابت های لیگ برتر میهمان لیورپول مدعی در ورزشگاه انفیلد است، هواداران لوتون امیدوار هستند با متوقف کردن لیورپول شگفتی این هفته لیگ را رقم بزنند و امید های خود برای بقا را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

کلهر_کوناته_فندایک_رابرتسون_کونور_اندو_الیستر_گراونبرخ_دیاز_صلاح و گاکپو

غایبین

ماتیپ_تیاگو_باجکتیچ_ارنولد_سوبوسلای_الیسون_جونز_ژوتا_ صلاح و نونیز(احتمالی)

ترکیب احتمالی لوتون تاون 3-4-2-1

کامینسکی_آماری‌بل_منگی_گابریل‌اوشو_اوگبنه_لوکونگا_بارکلی_چانگ_دوگتی_تاونسند و چارلتون موریس

غایبین

لوک‌یر_ناکامبا_اندرسون_هاشیوکا و ادبایو(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر تنها در یک دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند و این دیدار با نتیجه 1-1 به پایان رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد لیورپول

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P