پیش بازی دیدار لیورپول و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار لیورپول و منچسترسیتی

زمان برگزاری:20/12/1402

ساعت برگزاری: 19:15

ورزشگاه: آنفیلد

داور مسابقه: مایکل اولیور

هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر انگلیس

لیورپول:

صدر را تعارف نکنید!

پیش بازی دیدار لیورپول و منچسترسیتی

بازی های اخیر لیورپول

شکست برابر ارسنال شوک مثبتی به تیم لیورپول وارد کرده است. شاگردان یورگن کلوپ پس از شکست برابر ارسنال، در هفت مسابقه اخیر خود به پیروزی رسیده اند و شرایط خوبی را پست سر میگذارند. بازگشت محمد صلاح به ترکیب لیورپول، بهترین خبر ممکن برای کلوپ و هواداران لیورپول پیش از دیدار حساس برابر سیتی بوده است و هواداران لیورپول به کسب پیروزی در این دیدار امیدوار کرده است. خبرنگاران فوتبال انگلیس از این دیدار به عنوان فینال لیگ برتر انگلیس یاد میکنند و بسیاری از کارشناسان نیز اعتقاد دارند برنده این دیدار میتواند انتهای فصل، جام قهرمانی را بدست اورد.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف اسپارتا پراگ رفت و با نتیجه 5-1 به پیروزی رسیده است. گلهای لیورپول در این دیدار توسط الیستر،دیاز،سوبوسلای، داروین نونیز(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در این فصل 63 امتیاز از 27 مسابقه خود به دست اورده است, 17 پیروزی 2 شکست و 6 تساوی حاصل عملکرد شاگردان کلوپ بوده است، لیورپول در رتبه دوم جدول لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است.

لیورپول در خط حمله با درخشش محمد صلاح 64 گل به‌ ثمر رسانده است و پس از ارسنال بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد. صلاح با 15 گل بهترین گلزن لیورپول در لیگ برتر انگلیس است. لیورپول در خط دفاع 25‌‌ گل دریافت کرده است و پس از ارسنال بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. آلیسون بکر سنگربان برزیلی لک لک ها در 9 مسابقه موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است و در رتبه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

لیورپول در حساس ترین مسابقه لیگ برتر انگلیس، میزبان تیم منچسترسیتی در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران لیورپول امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به روند خوب خود ادامه دهند و به صدر جدول صعود کنند.

منچسترسیتی:

لشگرکشی سیتیزن ها برای صدر

بازی های اخیر منچسترسیتی

فصل جاری برای هواداران منچسترسیتی، شباهت های زیادی به فصل گذشته دارد و بنظر میرسد دچار داژوو شده اند. منچسترسیتی فصل گذشته نیز به مانند فصل جاری، شروع ضعیفی در لیگ برتر انگلیس داشت اما با گذشت زمان به شرایط خوب خود بازگشتند و در نهایت قهرمان لیگ شدند. منچسترسیتی در حال حاضر اماده ترین تیم باشگاهی انگلیس است و در 20 هفته اخیر(تمامی رقابت ها) هرگز شکست نخورده است. منچسترسیتی در پنج دیدار اخیر خود پنج پیروزی متوالی بدست اورده است و در لیگ قهرمانان، خود را به جمع هشت تیم برتر رسانده است.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف کپنهاگن دانمارک رفته است و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است. گلهای منچسترسیتی در این دیدار توسط اکانجی،الوارز و ارلینگ هالند به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در 27 دیدار به میدان رفته است، 19 پیروزی, 5 تساوی و 3 شکست حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در لیگ برتر انگلیس بوده است. سیتی با کسب 62 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله 62 گل به ثمر رسانده است و سومین خط حمله لیگ برتر لیگ را در اختیار دارد, ارلینگ هالند با 18 گل بهترین گلزن سیتیزن ها و لیگ برتر انگلیس است. منچسترسیتی در خط دفاع نیز 27 گل دریافت کرده است. ادرسون سنگربان برزیلی سیتی در 8 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در جذاب ترین دیدار این هفته فوتبال انگلیس، میهمان تیم لیورپول در ورزشگاه آنفیلد است. هواداران منچسترسیتی امیدوار هستند روند خوب خود را ادامه دهند و با پیروزی در این دیدار فاتح حساس ترین مسابقه هفته شوند و به صدر جدول صعود کنند.

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

کلهر_کوناته_فندایک_رابرتسون_کونور_اندو_الیستر_سوبوسلای_دیاز_صلاح‌ و داروین نونیز

غایبین

ماتیپ_تیاگو_باجکتیچ_ارنولد_الیسون_جونز_ژوتا_گراونربرخ_دوآک

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-2-4-1

ادرسون_استونس_والکر_دیاز_آکه_رودری_دیبروینه_الوارز_فودن_سیلوا و ارلینگ هالند

غایبین

گریلیش_دوکو(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم لیورپول 8 پیروزی و سهم منچسترسیتی نیز 7 پیروزی بوده است, 5 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در هشت دیدار اخیر، لیورپول تنها در دو دیدار شکست خورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردو تیم گل میزنند(بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P