پیش بازی دیدار لیورپول و منچستریونایتد

پیش بازی دیدار لیورپول و منچستریونایتد

پیش بازی دیدار لیورپول و منچستریونایتد

ـــ ـــ‌ ـــ ـــ

 

لیورپول:

روزهای خوب لک لک ها در انگلیس!

 

 

بازی های اخیر لیورپول

لیورپول عزم خود را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان جزم کرده است، پس از ناکامی در مسابقات داخلی و اروپایی، سهمیه لیگ قهرمانان فصل اینده گرفتن برای لیورپول و یورگن کلوپ میتواند نکنه امیدوار کننده ای باشد. لیورپول در چهار دیدار اخیر خود در لیگ برتر انگلیس سه پیروزی به دست اورده است و شرایط خوبی در انگلیس دارد.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف ولورهمپتون رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است، گلهای لیورپول توسط فندایک و صلاح به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در 24 دیدار خود در این فصل،11 پیروزی،7 شکست و 6 تساوی به دست اورده است و با 39 امتیاز در جایگاه 6 جدول قرار گرفته است.

لیورپول در خط حمله 40 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 28 گل دریافت کرده اند، لیورپول در این فصل موفق به ثبت 9 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته میزبان تیم منچستر یونایتد در انفیلد است و هواداران این تیم امیدوار هستند روند خوب خود را ادامه دهند و با پیروزی در این دیدار به کسب سهمیه امیدوارتر باشند.

 

 

منچستریونایتد:

پیروزی ها و موفقیت ها از اینجا شروع شد!.

 

 

بازی های اخیر منچستریونایتد

اریک تن هاخ پس از پیوستن به منچستریونایتد در دو بازی ابتدایی خود دو شکست سنگین را تجربه کرد، در بازی سوم به مصاف لیورپول رفت و پیروزی در این دیدار کمک زیادی به منچستر و تن هاخ برای ادامه فصل کرد، یونایتد در 11 دیدار خود در تمامی رقابت ها شکست نخورده است و در هفته گذشته موفق شد قهرمان جام اتحادیه انگلیس شود.

منچستریونایند در اخرین دیدار خود به مصاف وستهام در جام حذفی انگلیس رفت و موفق شد با نتیجه 3-1 این تیم را شکست دهد، گلهای منچستر توسط گارناچو،فرد و مدافع حریف به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچستریونایتد

منچستر یونایتد در 24 بازی خود در این فصل موفق به کسب 15 پیروزی، 5 شکست و 4 تساوی شده است و با 49 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفته است.

منچستریونایتد در خط حمله 41 گل به ثمر رسانده است, بهترین گلزن این تیم رشفورد با 14 گل است، یونایتد در خط دفاع نیز 28 گل دریافت کرده است داوید دخیا در 10 بازی دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در این هفته میهمان لیورپول است،هواداران منچستر امیدوار هستند با حفظ روند شکست ناپذیری خود یک پیروزی مهم در این دیدار به دست آورند و اختلاف خود را با تیم های پایین تر بیشتر کنند.

 

 

 

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

آلیسون_فندایک_ارنولد_ماتیپ_رابرتسون_هندرسون_باجکتیچ_فابینیو_گاکپو_صلاح و داروین نونیز

غایبین

کیتا_ارتور_دیاز_تیاگو

 

 

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

دخیا_واران_مارتینز_شاو_ون‌بیساکا_فرد_کاسمیرو_رشفورد_گارناچو_فرناندز و ووت وگهورست

غایبین

فن‌د‌بیک_اریکسن_مارسیال_گرینوود

 

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم لیورپول 7 پیروزی و سهم منچستریونایتد 6 پیروزی بوده است و 7 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردوتیم گل میزنند (بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار لیورپول و منچستریونایتد
P