پیش بازی دیدار لیورپول‌ و منچستریونایتد

پیش بازی دیدار لیورپول‌ و منچستریونایتد

زمان برگزاری:26/9/1402

ساعت برگزاری: 20:00

ورزشگاه: آنفیلد

داور مسابقه: مایکل الیور

هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس

لیورپول:

در قامت یک قهرمان

پیش بازی دیدار لیورپول‌ و منچستریونایتد

بازی های اخیر لیورپول

عملکرد درخشان شاگردان یورگن کلوپ در فصل جاری، لک لک ها را برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر انگلیس امیدوار کرده است. لیورپول در فصل جاری لیگ برتر انگلیس، تنها در یک دیدار شکست خورده است. لیورپول در لیگ اروپا نیز کار خود را با صدرنشینی به اتمام رساند و به مرحله حذفی صعود کرده است. لیورپول در 9 دیدار اخیر خود در لیگ برتر هرگز شکست نخورده است و در 6 مسابقه به پیروزی رسیدت است.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف یونیون سن‌ژیلو رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار تشریفاتی شکست خورد. تنها گل لیورپول در این دیدار توسط کوانسا مدافع میانی جوان این تیم به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در این فصل 37 امتیاز از 16 مسابقه خود به دست اورده است ،11 پیروزی 1 شکست و 4 تساوی حاصل عملکرد شاگردان کلوپ بوده است، لیورپول در صدر جدول لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است.

لیورپول در خط حمله با درخشش محمد صلاح 36 گل به‌ ثمر رسانده است,صلاح با 11 گل بهترین گلزن لیورپول در لیگ برتر است و در جایگاه دوم برترین ها قرار دارد. لیورپول در خط دفاع 15‌‌ گل دریافت کرده است، آلیسون بکر سنگربان برزیلی لک لک ها در 5 مسابقه موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته میزبان منچستریونایتد در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران لیورپول امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار چهارمین پیروزی متوالی خود را جشن بگیرند و همچنان در صدر جدول باقی بمانند.

منچستریونایتد:

گودبای پارتی تن هاخ؟

بازی های اخیر منچستریونایتد

عملکرد ضعیف منچستریونایتد در فصل جاری همچنان ادامه دارد و پس از حذف مستقیم منچستر یونایند از لیگ قهرمانان با هدایت اریک تن هاخ، شایعات زیادی مبنی بر اخراج سرمربی هلندی به گوش میرسد. منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس نیز شرایط خوبی سپری نمیکند و علیرغم خرید پر تعداد و گران قیمت در ابتدای فصل، نتایج خوبی بدست نیاورده است و بازیکنان جدید نیز انتظارات را براورده نکرده اند تا انگشت اتهام به سوی اریک تن هاخ نشانه برود.

منچستریونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد و کار خود را با رتبه چهارم به اتمام رساند. منچستریونایتد در این دیدار عملکرد خوبی از خود به جای نگذاشت و تعداد زیادی از هواداران این تیم در ده دقیقه پایانی مسابقه تصمیم به ترک ورزشگاه گرفتند.

آمار و ارقام منچستریونایتد

منچستر یونایتد در 15 مسابقه خود در این فصل موفق به کسب 9 پیروزی و 7 شکست شده است و با 27 امتیاز در جایگاه هفتم قرار گرفته است.

منچستریونایتد در خط حمله تنها 18 گل به ثمر رسانده است, بهترین گلزن این تیم اسکات مک‌تومینای هافبک وسط شیاطین سرخ با 5 گل است،! یونایتد در خط دفاع نیز 21 گل دریافت کرده است. اندره اونانا در 5 مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است و موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در حساس ترین مسابقه هفته فوتبال انگلیس، میهمان تیم لیورپول در ورزشگاه انفیلد است، هواداران منچستریونایتد امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار روندناکامی های خود را متوقف کنند و به ادامه لیگ امیدوار تر شوند.

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

آلیسون_کوناته_فندایک_گومز_سیمیکاس_سوبوسلای_ارنولد_جونز_دیاز_صلاح و داروین نونیز

غایبین

رابرتسون_ماتیپ_تیاگو_باجکتیچ_آلیستر_ژوتا

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

اونانا_واران_اوانس_دالوت_شاو‌_آمرابات_مک‌تومینای_رشفورد_انتونی_گارناچو و راسمون هویلند

غایبین

مارتینز_سانچو_اوانس_مالاسیا_کاسمیرو_اریکسن_مانت_مگوایر_فرناندز_مارسیال_ لیندلوف(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم لیورپول 8 پیروزی و سهم منچستریونایتد نیز 5 پیروزی بوده است, 7 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در 10 مسابقه اخیر دو تیم در لیگ برتر انگلیس، لیورپول تنها در یک دیدار شکست خورده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی لیورپول

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P