پیش بازی دیدار لیورپول‌ و ‌نیوکاسل

پیش بازی دیدار لیورپول‌ و ‌نیوکاسل

زمان برگزاری:11/10/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: انفیلد

داور مسابقه: آنتونی تیلور

هفته بیستم رقابت های لیگ برتر انگلیس

لیورپول:

محکوم به پیروزی

پیش بازی دیدار لیورپول‌ و ‌نیوکاسل

بازی های اخیر لیورپول

از آخرین شکست لک لک ها در لیگ برتر 12 هفته میگذرد و شکست ناپذیری آنها همچنان ادامه دارد. لیورپول در 22 مسابقه اخیر لیگ برتر انگلیس، در ورزشگاه خانگی خود هرگز شکست نخورده است و آخرین شکست آنها مقابل لیدز یونایتد با نتیجه 2-1 بوده است و آنها در حال ثبت یک آمار درخشان در ورزشگاه انفیلد هستند. لیورپول در این فصل در تمامی رقابت های خود در انفیلد شکست نخورده است و آنها انفیلد را برای حریفان تبدیل به جهنم کرده اند.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف برنلی رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است، گلهای لیورپول در این دیدار توسط نونیز و ژوتا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در این فصل 42 امتیاز از 19 مسابقه خود به دست اورده است ،12 پیروزی 1 شکست و 6 تساوی حاصل عملکرد شاگردان کلوپ بوده است، لیورپول در رتبه اول جدول لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است.

لیورپول در خط حمله با درخشش محمد صلاح 39 گل به‌ ثمر رسانده است,صلاح با 12 گل بهترین گلزن لیورپول در لیگ برتر است. لیورپول در خط دفاع 16‌‌ گل دریافت کرده است، آلیسون بکر سنگربان برزیلی لک لک ها در 7 مسابقه موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته میزبان تیم نیوکاسل در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران لیورپول امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به روند شکست ناپذیری خود در انفیلد ادامه دهند و با توجه شکست ارسنال، اختلاف امتیاز خود در  صدر جدول را افزایش دهند.

نیوکاسل یونایتد:

کلاغ های بحران زده

بازی های اخیر نیوکاسل یونایتد

پدیده فصل گذشته فوتبال انگلیس، روز های سختی را سپری میکند و بنظر میرسد با ادامه نتایج ضعیف نیوکاسل، ادی هاو سرمربی کلاغ ها از سمت خود برکنار خواهد شد. نیوکاسل در 7 مسابقه اخیر خود تنها در 1 دیدار به پیروزی رسیده است و کلاغ ها در 6 دیدار شکست خورده اند!. نیوکاسل در جام اتحادیه نیز با قبول شکست برابر چلسی از گردونه مسابقات کنار رفته است و تنها جام حذفی برای آنها باقی مانده است. نیوکاسل یونایتد فصل گذشته سهمیه لیگ قهرمانان را بدست اورده بود اما در این فصل شانس کسب سهمیه لیگ کنفرانس هم برای آنها کمرنگ شده است و بعید بنظر میرسد آنها عملکرد فصل گذشته خود را تکرار کنند.

آمار و ارقام نیوکاسل یونایتد

نیوکاسل در 19 دیدار این فصل خود 9 پیروزی، 2 تساوی و 8 شکست بدست اورده است و با کسب 29 امتیاز در جایگاه 9 جدول قرار گرفته است.

نیوکاسل در خط حمله خود 37 به ثمر رسانده است و شرایط خوبی در خط حمله دارد. در خط دفاع نیوکاسل یونایتد 25 گل دریافت کرده است. تیم نیوکاسل در این فصل موفق به ثبت 7 کلین شیت شده است و در جمع مدعیان حضور دارد.

بازی پیشرو

نیوکاسل یونایتد در این هفته میهمان تیم لیورپول در ورزشگاه آنفیلد است، هواداران نیوکاسل امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار از شرایط بحرانی خارج شوند و به مسیر پیروزی بازگردند.

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

آلیسون_کوناته_فندایک_آرنولد_گومز_سوبوسلای_اندو_جونز_گاکپو_صلاح و داروین نونیز

غایبین

رابرتسون_ماتیپ_تیاگو_باجکتیچ_سیمیکاس_ الیستر

ترکیب احتمالی نیوکاسل یونایتد 4-3-3

دوبراوکا_شار_بوتمان‌_بورن_ترپیر_لانگستاف_گیمارش_گوردون_آلمیرون_جوئلیتون و الکساندر ایساک

غایبین

مورپی_پوپ_بارنس_تونالی_اندرسون_ویلوک_تارگت_لاسلس(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم لیورپول 13 پیروزی و سهم نیوکاسل نیز 2 پیروزی بوده است و 5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. لیورپول در 4 دیدار اخیر، نیوکاسل را شکست داده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد لیورپول

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P