پیش بازی دیدار‌ لیورپول و وستهام

پیش بازی دیدار‌ لیورپول و وستهام

زمان برگزاری:29/9/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: آنفیلد

داور مسابقه: روبینسون

مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه

لیورپول:

مدعی در تمام رقابت ها

پیش بازی دیدار‌ لیورپول و وستهام

بازی های اخیر لیورپول

لیورپول در فصل جاری، تبدیل به یک مدعی اصلی در تمام رقابت های ممکن شده است. لک لک های انفیلد در جام حذفی و جام اتحادیه همچنان حضور دارند و در لیگ برتر انگلیس و لیگ اروپا مدعی اصلی قهرمانی هستند. یورگن کلوپ برای فتح چهار جام رقابت میکند و هواداران لیورپول امیدوار هستند در پایان فصل یک اتاق تاریخی در باشگاه خود رقم بزنند. لیورپول در هفته گذشته و پس از تساوی برابر منچستریونایتد حواشی عجیبی را پشت سر گذاشته است.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف منچستریونایتد رفت و با نتیجه 0-0 در این دیدار متوقف شد، لیورپول در این دیدار عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت اما موفق به عبور توپ از خط دروازه نشد. در پایان این دیدار یورگن کلوپ و بازیکنان لیورپول بشدت از سبک بازی یونایتد انتقاد کردند.!

بازی های اخیر لیورپول

لک لک های انفیلد در جام اتحادیه فصل جاری دو دیدار به میدان رفته اند. لیورپول در جام اتحادیه عملکرد خوبی از خود به ثبت رسانده است، آنها ابتدا لستر و در نهایت بورنموث را از گردونه مسابقات خارج کردند و به این مرحله رسیده اند. پنج گل زده و‌ دو گل خورده حاصل تلاش شاگردان کلوپ در جام اتحادیه بوده است. تیم لیورپول در جام اتحادیت موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته میزبان وستهام یونایتد در جام اتحادیه انگلیس است. هواداران لیورپول امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، خود را به نیمه نهایی مسابقات برسانند و به کسب اولین قهرمانی فصل با یورگن کلوپ امیدوار باشند.

وستهام یونایتد:

چکش ها بدنبال خلق شگفتی

بازی های اخیر وستهام یونایتد

وستهام یونایتد با هدایت داوید مویس، شانسی در لیگ برتر انگلیس ندارد و تنها هدف پیرمرد اسکاتلندی قهرمانی در تورنمنت های حذفی است. وستهام فصل گذشته نیز عملکرد خوبی در لیگ برتر انگلیس نداشت اما فصل را با قهرمانی تاریخی در لیگ کنفرانس به اتمام رساند. وستهام یونایتد در فصل جاری تمرکز خود را در لیگ اروپا، جام حذفی و جام اتحادیه فوتبال انگلیس گذاشته است و هواداران وستهام امیدوار هستند با خلق شگفتی، حداقل یک جام دیگر به ویترین خود اضاف کنند.

سیاست رئال برای خرید مدافع

وستهام‌یونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف ولورهمپتون در لیگ برتر انگلیس رفت و با نتیجه 3-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای وستهام در این دیدار توسط بوون و محمد کدوس به ثمر رسیده است. لوکاس پاکتا ستاره برزیلی خط هافبک چکش ها در این دیدار در ارسال پاس گل هتریک کرد.

بازی های اخیر وستهام یونایتد

چکش ها در جام اتحادیه فصل جاری دو دیدار به میدان رفته اند و یک شگفتی بزرگ‌ را رقم زنده اند. وستهام در مرحله گذشته موفق به پیروزی برابر دو ارسنال مدعی شده است و توپچی هارا از گردونه مسابقات کنار زده اند و خود را به مرحله یک چهارم نهایی رسانده اند. وستهام چهار گل در خط حمله به ثمر رسانده است و یک گل نیز دریافت کرده است. و موفق به ثبت یک کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

وستهام در جام اتحادیه انگلیس، میهمان لیورپول در ورزشگاه آنفیلد است. هواداران وستهام یونایتد امیدوار هستند با پیروزی در این هفته، دومین شگفتی بزرگ خود را در جام اتحادیه رقم بزنند و لیورپول را از گردونه رقابت خارج کنند.

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

کلهر_کوناته_فندایک_گومز_سیمیکاس_سوبوسلای_اندو_الیوت_دیاز_صلاح و کودی گاکپو

غایبین

رابرتسون_ماتیپ_تیاگو_باجکتیچ_آلیستر_ژوتا

 ترکیب احتمالی وستهام 4-2-3-1

آرئولا_کوفال_آگوئرد_زوما_کرسول_آلوارز_‌‌سوچک_بن‌رحما_پاکتا_کورنت و محمد کدوس

غایبین

آنتونیو

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم لیورپول 13 پیروزی و سهم وستهام یونایتد نیز 4 پیروزی بوده است, 3 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در 15 مسابقه اخیر دو تیم در لیگ برتر انگلیس، لیورپول تنها در یک دیدار شکست خورده است.!

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

صعود لیورپول

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P