پیش بازی دیدار لیورپول‌ و چلسی

پیش بازی دیدار لیورپول‌ و چلسی

زمان برگزاری:11/11/1402

ساعت برگزاری: 23:45

ورزشگاه: آنفیلد

داور مسابقه: پائول تیرنی

هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس

لیورپول:

جنگیدن برای کلوپ!

پیش بازی دیدار لیورپول‌ و چلسی

بازی های اخیر لیورپول

هواداران لیورپول پس از خبر جدایی یورگن کلوپ در انتهای فصل پس از 9 فصل حضور در انفیلد تحت تاثیر قرار گرفته اند و بسیاری از هواداران اعتقاد دارند باید فصل را با قهرمانی به پایان برسانند تا وداع باشکوهی با سرمربی محبوب خود داشته باشند. لیورپول در فصل جاری عملکرد درخشانی از خود به ثبت رسانده است و در کنار منچسترسیتی مدعیان قهرمانی در لیگ برتر انگلیس هستند. لیورپول در جام اتحادیه نیز به فینال مسابقات صعود کرده است و شانس قهرمانی دارد.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف نوریچ سیتی رفت و با نتیجه 5-2 به پیروزی رسیده است. گلهای لیورپول در این دیدار توسط نونیز،ژوتا،جونز،گراونبرخ و فندایک به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در این فصل 48 امتیاز از 21 مسابقه خود به دست اورده است ،14 پیروزی 1 شکست و 6 تساوی حاصل عملکرد شاگردان کلوپ بوده است، لیورپول در رتبه اول جدول لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است.

لیورپول در خط حمله با درخشش محمد صلاح 47 گل به‌ ثمر رسانده است,صلاح با 14 گل بهترین گلزن لیورپول در لیگ برتر است. لیورپول در خط دفاع 18‌‌ گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. آلیسون بکر سنگربان برزیلی لک لک ها در 8 مسابقه موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته میزبان تیم چلسی در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران لیورپول امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به روند شکست ناپذیری خود ادامه دهند و صدر جدول را حفظ کنند.

چلسی:

شیرها بدنبال سهمیه

بازی های اخیر چلسی

چلسی با هدایت پوچتینو در بهترین زمان ممکن به بهترین فرم خود در فصل رسیده است. شیرهای لندن در جام اتحادیه با پیروزی برابر میدلزبورو به فینال مسابقات راه پیدا کرده است. چلسی در لیگ برتر انگلیس نیز سه پیروزی پیاپی بدست اورده است و رتبه خود در لیگ را بهبود بخشیده است. چلسی تاکنون در پنجره زمستانی خرید بزرگی نداشته است اما با اعلام پوچتینو برای بهبود وضعیت چلسی در جدول، در صورت توافق مدیران با گزینه های مد نظر چلسی به زودی از خرید های جدید رونمایی خواهد کرد!.

چلسی در اخرین دیدار خود به مصاف استون ویلا در جام حذفی انگلیس رفت و در با نتیجه 0-0 در این دیدار به تساوی رسیده است تا هر دو تیم خود را برای دیدار برگشت اماده کنند.

آمار و ارقام چلسی

چلسی در 21 مسابقه این فصل خود موفق به کسب 31 امتیاز شده است و در جایگاه 9 جدول قرار گرفته است 9 پیروزی، 4 تساوی و 8 شکست حاصل تلاش شاگردان پوچتینو در این فصل بوده است. چلسی در خط حمله 35 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 31 گل دریافت کرده است. چلسی در 5 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

شاگردان پوچتینو در این هفته رقابت های لیگ برتر انگلیس، میهمان تیم لیورپول در ورزشگاه انفیلد هستند. هواداران چلسی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، خود را به جمع تیم های مدعی کسب سهمیه اروپایی نزدیکتر کنند.

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

آلیسون_کوناته_فندایک_ارنولد_رابرتسون_سوبوسلای_الیستر_جونز_دیاز_ژوتا و داروین نونیز

غایبین

ماتیپ_تیاگو_باجکتیچ_سیمیکاس_ اندو_صلاح

ترکیب احتمالی چلسی 4-2-3-1

پترویچ_دیساسی_چیلول_کولویل_‌سیلوا

_کایسدو_گلگر_فرناندز_استرلینگ_بورخا و کول پالمر

غایبین

سانچز_فوفانا_چالوبا_کوکوریا_ریس جیمز_جکسون_لاویا و انکونکو(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم لیورپول 8 پیروزی و سهم چلسی نیز 4 پیروزی بوده است و 8 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.7 دیدار اخیر دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است!.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی لیورپول

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P