پیش بازی دیدار لیورپول و کریستال پالاس

پیش بازی دیدار لیورپول و کریستال پالاس

زمان برگزاری:26/1/1403

ساعت برگزاری: 16:30

ورزشگاه: آنفیلد

داور مسابقه: کریس کاواناگ

هفته سی‌و سوم رقابت های لیگ برتر انگلیس

لیورپول:

بندر لیورپول ناگهان طوفانی شد!

پیش بازی دیدار لیورپول و کریستال پالاس

بازی های اخیر لیورپول

لیورپول در فصل جاری شانس اول قهرمانی در لیگ برتر انگلیس و لیگ اروپا بود اما در هفته گذشته با یک تساوی در لیگ برتر و یک شکست سنگین در لیگ اروپا شانس آنها در هر دو جام کاهش پیدا کرده است!. عملکرد خوب لیورپول در فصل جاری هواداران این تیم را امیدوار به کسب 3 جام در فصل جاری کرده بود، لک لک ها همچنان شانس کسب سه جام در پایان فصل را دارند اما برای قهرمانی در لیگ اروپا نیازمند خلق یک شگفتی هستند.! لیورپول رکورد 14ماه شکست ناپذیری خود در انفیلد را از دست داده است و لک لک ها پس از 415 روز در انفیلد شکست خوردند.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف آتالانتا ایتالیا در لیگ اروپا رفت و با نتیجه سنگین 3-0 شکست خورده است. لیورپول در این دیدار عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشته است و برای دیدار برگشت در کشور ایتالیا، نیازمند پیروزی با اختلاف +3 گل است!.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در این فصل 71 امتیاز از 31 مسابقه خود به دست اورده است, 21 پیروزی 2 شکست و 8 تساوی حاصل عملکرد شاگردان کلوپ بوده است، لیورپول در رتبه سوم جدول لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است.

لیورپول در خط حمله با درخشش محمد صلاح 72 گل به‌ ثمر رسانده است و سومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد. صلاح با 17 گل بهترین گلزن لیورپول در لیگ برتر انگلیس است. لیورپول در خط دفاع 30‌‌ گل دریافت کرده است و پس از ارسنال بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. آلیسون بکر سنگربان برزیلی لیورپول در 9 مسابقه موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است و در رتبه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته رقابت های لیگ برتر انگلیس، میزبان تیم کریستال پالاس در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران لیورپول امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، شانس خود برای قهرمانی را افزایش دهند و همچنان امیدوار به فصل جاری باشند.

کریستال پالاس:

فصل سخت عقاب ها ادامه دارد

بازی های اخیر کریستال پالاس

تغییر سرمربی در کریستال پالاس برخلاف فصل گذشته، جواب مثبت نداده است و هواداران کریستال پالاس هفته به هفته بیشتر نگران شرایط بحرانی تیمشان میشود!. کریستال پالاس پس از انتخاب اولیور گلاسنر نتایج خوبی بدست نیاورده است و یکی از کاندید های سقوط به دسته پایین تر لقب گرفته است. کریستال پالاس در 9 مسابقه اخیر خود در لیگ برتر تنها 1 پیروزی بدست اورده است و در 5 مسابقه شکست خورده است. کریستال پالاس در فصل گذشته نیز در هفته های پایانی و با نتایج درخشان روی هاجسون روی نیمکت عقاب ها در لیگ برتر ماندگار شده است.

لوکاس پاکتا هدف شماره یک سیتیزن ها در تابستان

کریستال پالاس در اخرین دیدار خود به مصاف منچسترسیتی رفت و با نتیجه 4-2 در این دیدار شکست خورده است. گلهای کریستال پالاس در این دیدار توسط ادوارد و ماتتا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام کریستال پالاس

31 مسابقه و کسب 30 امتیاز قرار گرفتن در رتبه 14 جدول, عملکرد کریستال پالاس در این فصل رقابت های لیگ برتر انگلیس بوده است، کریستال پالاس در این فصل تنها 7 پیروزی بدست اورده و در 15 مسابقه شکست خورده است.

در خط حمله کریستال پالاس 36 گل به ثمر رسانده است ، و در خط دفاع این تیم 54 گل دریافت کرده است, کریستال پالاس در 6 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

کریستال پالاس در این هفته رقابت های لیگ برتر، میهمان تیم لیورپول در ورزشگاه انفیلد است، هواداران کریستال پالاس امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار شگفتی هفته را رقم بزنند و فاصله خود با رقبا در انتهای جدول را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

کلهر_کوناته_فندایک_رابرتسون_کونور_اندو_الیستر_سوبوسلای_دیاز_صلاح‌ و داروین نونیز

غایبین

ماتیپ_تیاگو_الیسون(احتمالی)

ترکیب احتمالی کریستال پالاس 3-4-3

هندرسون_لرما_اندرسون_وارد_میتچل_مونوز_وارتون_هوگس_آیو_عزه و فلیپ ماتتا

غایبین

گوئی_فرانچا_هولدینگ_دوکوره_ریچارد

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم لیورپول 15 پیروزی و سهم کریستال پالاس نیز 3 پیروزی بوده است, 2 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در 13 دیدار اخیر رسمی دو تیم لیورپول هرگز شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد لیورپول

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P