پیش بازی دیدار مایورکا و رئال مادرید

پیش بازی دیدار مایورکا و رئال مادرید

زمان برگزاری:25/1/1403

ساعت برگزاری: 20:00

ورزشگاه: سن مویکس

داور مسابقه: سانچز مارتینز

هفته سی‌ و یکم رقابت های لالیگا اسپانیا

مایورکا:

رویای بر باد رفته!

پیش بازی دیدار مایورکا و رئال مادرید

بازی های اخیر مایورکا

مایورکا با هدایت خاویر اگیره در فصل جاری عملکرد خوبی در لالیگا اسپانیا نداشته است و یکی از کاندید های سقوط به دسته پایین تر است!. مایورکا در جام حذفی بر خلاف لالیگا عملکرد فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشته است و به عنوان نایب قهرمان مسابقات معرفی شده است. مایورکا شانس زیادی برای تاریخ سازی در کشور اسپانیا داشت اما در قدم آخر تسلیم شد!. مایورکا در 5 دیدار اخیر خود در لالیگا تنها در یک دیدار شکست خورده است و عملکرد خوبی داشته است.

مایورکا در اخرین دیدار خود به مصاف اتلتیک بیلبائو در فینال جام حذفی اسپانیا رفت و با نتیجه 1-1 در وقت های قانونی به تساوی رسیده است. تنها گل مایورکا در این دیدار توسط دنی رودریگوئز به ثمر رسیده است. مایورکا در ضربات پنالتی با نتیجه 4-2 شکست خورده است.

امار و ارقام مایورکا

مایورکا در 30 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 31 امتیاز شده است و در جایگاه 15 جدول قرار گرفته است. مایورکا با هدایت خاویر آگیره 6 پیروزی، 13 تساوی و 11 شکست را تجربه کرده است. مایورکا در خط حمله 25 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 35 گل دریافت کرده است. تیم مایورکا موفق به ثبت 9 کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

مایورکا در این هفته رقابت های لالیگا میزبان تیم، رئال مادرید در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران مایورکا امیدوار هستند با کسب پیروزی در این مسابقه، یک شگفتی بزرگ‌ رقم بزنند و چند پله در جدول صعود کنند.

رئال مادرید:

شوک بزرگ به کهکشانی ها!

بازی های اخیر رئال مادرید

رئال مادرید در دو فصل اخیر یک رقیب جدید در لیگ قهرمانان اروپا پیدا کرده است و کهکشانی هارا به چالش کشیده است!. رئال مادرید با عملکرد خوب در لالیگا خیال خود بابت قهرمانی در فصل جاری را راحت کرده است و بنظر میرسد با حفظ روند فعلی، رئال مادرید در هفته های آینده جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد. رئال مادرید در 36 مسابقه اخیر خود در وقت های قانونی، هرگز شکست نخورده است. رئال مادرید در جام حذفی اسپانیا نتیجه خوبی بدست نیاورده است و در لیگ قهرمانان شانس صعود کهکشانی ها کاهش یافته است تا زنگ خطر برای کارلو آنچلوتی به صدا در آمده باشد!.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه پرگل 3-3 در این دیدار متوقف شده است. گلهای رئال مادرید در این دیدار توسط رودریگو،والورده و گل به خودی مدافع حریف به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 30 دیدار خود در لالیگا اسپانیا موفق به کسب 75 امتیاز شده است و در جایگاه اول جدول قرار گرفته است. 23 پیروزی, 6 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان کارلتو در این فصل فوتبال اسپانیا بوده است.

رئال مادرید در خط حمله 66 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله فوتبال اسپانیا را در اختیار دارد. جود بلینگهام با 16 گل در صدر جدول بهترین گلزنان رئال مادرید قرار دارد. در خط دفاع رئال مادرید 20 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع اسپانیا را در اختیار دارد. تیم رئال مادرید در این فصل موفق به ثبت 15 کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته میهمان تیم مایورکا در ورزشگاه سن مویکس است. هواداران رئال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، تساوی برابر سیتی را فراموش کنند و امتیاز خود با تیم های بارسلونا و خیرونا را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی مایورکا 5-4-1

رایکوویچ_گونزالس_رایلو_کوپته_ناستاسیچ_کاستا_رودریگوئز_سانچز_ساموئل کوستا_موریغی و سایل لارین

غایبین

ماسکارل و والجنت(احتمالی)

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

کپا_میلیتائو_ناچو_گارسیا_واسکز_شوامنی_مودریچ_سبایوس_دیاز_گولر و خوسلو

غایبین

آلابا_کورتوا_رودریگو

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم، سهم مایورکا 3 پیروزی و سهم رئال مادرید نیز 15‌ پیروزی بوده است, 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در 6 دیدار اخیر دو تیم رئال مادرید در 5 دیدار به پیروزی رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P