پیش بازی دیدار مراکش و پرتغال

پیش بازی دیدار مراکش و پرتغال

پیش بازی دیدار مراکش و پرتغال

ــ‌ــ ــــ ـــــ ـــــ

 

تیم ملی مراکش:

پنجه شیرهای اطلس سمت جام!.

 

بازی های اخیر تیم ملی مراکش

تیم ملی مراکش شگفتی ساز این دوره از جام جهانی هواداران زیادی از کشور های عربی و مسلمان در سراسر دنیا به دست اورده است، تنها نماینده قاره آفریقا با رکوردشکنی به یک چهارم نهایی رسیده است و از حمایت شدید هواداران میزبان در ورزشگاه نیز بهره میبرند.

تیم ملی مراکش در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی اسپانیا رفت و موفق شد بزرگ ترین شگفتی را رقم بزند، مراکش در طول وقت های قانونی و اضافه به نتیجه 0-0 رسید و در ضربات پنالتی موفق شد 3-0 اسپانیا را شکست داد و راهی یک‌ چهارم نهایی شود.

امار و ارقام تیم ملی مراکش

مراکش در چهار دیدار خود 3‌ پیروزی و 1 تساوی به دست اورده است،شاگردان ولید الرکراکی در جام جهانی قطر هرگز شکست نخورده اند.

تیم ملی مراکش در خط حمله 4 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع تنها یک گل دریافت کرده است(گل‌به‌خودی) مراکش در 3 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی مراکش در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف پرتغال خواهد رفت و هواداران پر شمار این تیم در کشور قطر امیدوار هستند با شکست دادن پرتغال راهی نیم نهایی شوند و ‌یک افتخار بزرگ برای قاره سیاه رقم بزنند.

 

تیم ملی پرتغال

تیم ملی پرتغال
تیم ملی پرتغال

کلانتر جدید در سرزمین پرتغال!

 

بازی های اخیر تیم ملی پرتغال

پرتغال و رونالدو شرایط کاملا متفاوتی در این روز های اخیر تجربه میکنند، تیم ملی پرتغال ستاره جدید و کلانتر تک تیرانداز خود را پیدا کرده است و کریستیانو رونالدو حاظر به نیمکت نشینی نیست، حاشیه هایی که در نهایت مردم پرتغال از آن آسیب خواهند دید.

پرتغال در اخرین دیدار‌ خود به مصاف تیم ملی سوئیس رفت، پرتغال در شب نیمکت نشینی رونالدو و درخشش ستاره جدید خود با نتیجه 6-1 موفق به کسب پیروزی شد و با اقتدار راهی یک چهارم‌ نهایی جام جهانی شد.

امار و ارقام تیم ملی پرتغال

پرتغال در چهار دیدار خود‌ 3 پیروزی و 1 شکست به دست اورده است، تنها شکست شاگردان سانتوس در شب نیمکت نشینی ستاره های این تیم بوده است.

سلسائو اروپا در خط حمله موفق به زدن 12 گل شده است و در کنار انگلیس بهترین خط حمله جام را تشکیل داده است، پرتغال در خط دفاع 4 گل دریافت کرده است و تنها در یک‌ دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی پرتغال در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف مراکش خواهد رفت، هواداران پرتغال و رونالدو امیدوار هستند با شکست مراکش راهی نیم نهایی شوند.

 

ترکیب احتمالی تیم ملی مراکش 4-3-3

بونو_آگوئرد_روماین‌سایس_حکیمی_مازروبی_اوناهی_سوفیان‌آمرابات_سلیم‌امالله_بوفال_حکیم‌زیاش و یوسف انصیری

غایبین

ابدول‌صمد‌ازلزولی(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی تیم ملی پرتغال 4-2-3-1

کاستا_دیاز_پپه_کانسلو_دالوت_روبن‌نوس_کاروالیو_برناردوسیلوا_فرناندز_لیائو و گونسالو راموس

غایبین

مندس،پریرا(احتمالی)

 

دیدار های رو در رو

دو تیم تا کنون در 2 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند,سهم هرکدام یک‌ پیروزی بوده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

کمتر از 2.5 گل تیم ملی پرتغال

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار مراکش و پرتغال
P