پیش بازی دیدار مس رفسنجان و پرسپولیس

پیش بازی دیدار مس رفسنجان و پرسپولیس

پیش بازی دیدار مس رفسنجان و پرسپولیس

__ __ __ __ __

 

مس رفسنجان:

محمد ربیعی و بهترین ورژن مس!.

 

 

بازی های اخیر مس رفسنجان

تیم صنعتی مس در سه فصل حضور خود در لیگ برتر نتایج خوبی به دست اورده است اما بدون شک بهترین فصل رفسنجانی ها در لیگ برتر مربوط به فصل جاری است،مس رفسنجان با خرید سه بازیکن خارجی در ابتدای فصل عزم خود را برای کسب نتایج خوب جزم کرده بود و موفق شد با محمد ربیعی نتایج دلخاه خود را به دست آورد و مدعی در لیگ برتر ظاهر شود.!

مس رفسنجان در اخرین دیدار خود به مصاف تراکتور سازی رفت و موفق شد با نتیجه 1-0 به پیروزی دست پیدا کند، تک گل مس توسط هادی محمدی مدافع تراکتور به ثمر رسیده است.

امار و ارقام مس رفسنجان

مس رفسنجان در 23 دیدار خود موفق به کسب 8 پیروزی و 13! تساوی شده است، و در دو دیدار نیز شکست خورده است، مس با کسب 37 امتیاز در جایگاه 5 جدول قرار گرفته است.

مس رفسنجان در خط حمله امار خوبی نداشته است و 21 گل به ثمر رسانده،اما در خط دفاع بهترین عملکرد را داشته است و با تنها 9 گل خورده بهترین خط دفاعی لیگ محسوب میشوند،مس رفسنجان با درخشش دو دروازبان خود 16 کلین شیت ثبت کرده است.!

بازی پیشرو

مس رفسنجان در این هفته میزبان پرسپولیس است،پیروزی در این دیدار میتواند مس رفسنجان را به ادامه لیگ امیدوار تر کند و به جمع مدعیان لیگ اضاف شود.

 

 

پرسپولیس تهران:

آخرین شانس یحیی گلمحمدی؟.

 

 

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

پرسپولیس در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر عملکرد خوبی نداشته است و امتیاز های زیادی از دست داده است، پرسپولیس در ابتدای نیم فصل دوم حاشیه امنیت 5 امتیازی در صدرجدول داشت اما در پایان هفته 22، چهار امتیاز فاصله تا صدر جدول دارد.! فیفا دی فرست مناسبی برای پرسپولیس و یحیی گلمحمدی بود تا به شرایط خوب خود بازگردند و شکست مقابل سپاهان را فراموش کنند.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف سپاهان اصفهان رف و با نتیجه 1-0 در این دیدار تن به شکست داد، پرسپولیس در این دیدار شوتی روانه دروازه پیام نیازمند نکرد و لئاندرو پریرا در دقیقه 43 پرسپولیس را ده نفره کرد.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در این فصل موفق به ثبت 13 پیروزی،6 تساوی و 4 شکست شده است و با 45 امتیاز در جایگاه 3 جدول رقابت های لیگ‌ برتر قرار گرفته است.

پرسپولیس در خط حمله 29 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 12 گل دریافت کرده است، پرسپولیس در 13 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته به مصاف مس رفسنجان خواهد رفت، هواداران پرسپولیس امیدوار هستند پس از شکست در هفته گذشته به روند پیروزی بازگردند و به قهرمانی امیدوار باشند.!

 

 

 

ترکیب احتمالی مس رفسنجان 3-5-2

لک_سلیمان‌زاده_جفرسون_توکلی_جعفری_ترکمان_امام علی_آذرباد_فرشید باقری_مهدی حسینی و لوسیانو پریرا

غایبین

اسلامی‌خواه(احتمالی)

 

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_گولسیانی_فرجی_‌اسماعیلی‌فر_امیری_صادقی_ترابی_سرلک_‌اسدبیگی_‌عمری و عیسی الکثیر

غایبین

پریرا_پورعلی گنجی_کامیابی نیا

 

 

 

دیدار های رو در رو

در 5 دیدار گذشته دو تیم سهم پرسپولیس 4  پیروزی بوده است و 1 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی پرسپولیس

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار مس رفسنجان و پرسپولیس
P