پیش بازی دیدار مس کرمان و پرسپولیس

پیش بازی دیدار مس کرمان و پرسپولیس

پیش بازی دیدار مس کرمان و پرسپولیس

___ ___ ___ ___ ___ ___

 

مس کرمان:

احساس خطر با بیانیه نویسی رفع میشود!

 

 

بازی های اخیر مس کرمان

مس کرمان در این فصل عمکرد خوبی در جدول نداشته است و اگر بحران تیم های نفتی نبود، مس کرمان در منقطه سقوط قرار داشت. مس کرمان در 10 دیدار اخیر خود تنها در یک دیدار به پیروزی رسیده است اما خارج از مستطیل سبز،در بیانیه نویسی تیم قوی نشان داده است و در روز های گذشته برای فرار از نتایج ضعیف و شکست های اخیر روی به بیانیه نویسی اورده است!.

مس کرمان در اخرین دیدار خود به مصاف نفت آبادان رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار مهم و سرنوشت ساز انتهای جدول، شکست خورد. تنها گل مس توسط احمد نصیری به ثمر رسیده است.

امار و ارقام مس کرمان

مس کرمان در 25 بازی گذشته خود موفق به ثبت 21 امتیاز شده است و در جایگاه 14 جدول قرار گرفته است.4 پیروزی 9 تساوی و 12 شکست در کارنامه این تیم ثبت شده است.

مس کرمان در خط حمله 20 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 28 گل دریافت کرده است، مس کرمان در هفت دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

مس کرمان در این هفته میزبان پرسپولیس در کرمان است،هواداران کرمانی امیدوار هستند شگفتی این هفته رقابت های لیگ برتر را رقم بزنند و پرسپولیس را شکست دهند.

 

 

پرسپولیس تهران:

وقت لغزیدن در کرمان نیست!.

 

بازی های اخیر پرسولیس تهران

شکست هفته گذشته سپاهان در تبریز امید را به اردوگاه سرخپوشان آورده است، پرسپولیس با سومین پیروزی متوالی در سال جدید میتواند موقتا صدرنشین لیگ برتر شود. پرسپولیس تا مسیر قهرمان پنج فینال در پیشروی خود دارد که یکی از مهم ترین آنها در کرمان است. یحیی گل محمدی در این هفته کار دشواری برای سیستم پرسپولیس دارد زیرا بیش از نیمی از بازیکنان پرسپولیس پیش از شهراورد تهران، سه اخطاره هستند.!

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف ملوان در تهران رفت و با نتیجه پر گل 3-0 به پیروزی رسید. گلهای سرخپوشان در این دیدار توسط ترابی،صادقی و لئاندرو پریرا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در این فصل موفق به ثبت 15 پیروزی،6 تساوی و 4 شکست شده است و با 48 51امتیاز در جایگاه 3 جدول رقابت های لیگ‌ برتر قرار گرفته است.

پرسپولیس در خط حمله 33 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 12 گل دریافت کرده است، پرسپولیس در 15 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است و در صدر جدول قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته به مصاف مس کرمان خواهد رفت، هواداران پرسپولیس امیدوار هستند پس از پیروزی در هفته گذشته سومین پیروزی متوالی خود را در کرمان جشن بگیرند و خود را اماده تقابل با استقلال کنند.

 

 

ترکیب احتمالی مس کرمان 4-4-2

شهدادنژاد_نوگوئرا_قادری_ستاری_رون‌تونگی_نصیری_کاظمیان_خدایی‌اصل_رستمی_قاسمی نژاد_شروین بزرگ

غایبین

عباسیان(احتمالی)

 

 

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_پورعلی‌گنجی_علی‌نعمتی_‌اسماعیلی‌فر_فرجی_صادقی_ترابی_کامیابی‌نیا_‌رفیعی_‌عالیشاه و لئاندرو پریرا

غایبین

محمد عمری(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در 7 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر به میدان رفته اند،سهم مس کرمان 2 پیروزی بوده است و سهم پرسپولیس نیز 3 پیروزی بوده است، 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار مس کرمان و پرسپولیس
P