پیش بازی دیدار ملوان‌ و استقلال

پیش بازی دیدار ملوان‌ و استقلال

زمان برگزاری:3/12/1402

ساعت برگزاری: 17:15

ورزشگاه: سیروس قایقران

داور مسابقه: علی اصغر مومنی

هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر ایران

ملوان بندرانزلی:

پرواز قوی سپید در لیگ

پیش بازی دیدار ملوان‌ و استقلال

بازی های اخیر ملوان بندرانزلی

ملوان با هدایت مهدی تارتار در فصل جاری عملکرد فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشته است و یاداور پارس جنوبی جم(فصل اول) را زنده کرده است. ملوان فصل گذشته با هدایت مازیار زارع بقای خود در لیگ را جشن گرفت و در فصل جاری برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان تلاش میکند!. ملوان در 15 دیدار اخیر خود تنها در یک دیدار شکست خورده است و یکی از بهترین فصول تاریخ خود را پشت سر میگذارد.

ملوان در اخرین دیدار خود به مصاف ذوب اهن رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل ملوان در این دیدار توسط رضا جعفری به ثمر رسیده است. حبیب فرعباسی سنگربان جدید ملوان در این دیدار یک ضربه پنالتی مهار کرده است.

آمار و ارقام ملوان بندرانزلی

ملوان در 16 دیدار فصل خود, موفق به کسب 27 امتیاز شده است و در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است. ملوان در خط حمله 21 گل به ثمر رسانده است, قوی سپید انزلی در خط دفاعی 12 گل دریافت کرده است. ملوان در فصل جاری از سه دروازبان استفاده کرده است و موفق به ثبت 7 کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

ملوان در این هفته، میزبان تیم استقلال تهران در ورزشگاه سیروس قایقران(تختی) است. هواداران ملوان امیدوار هستند روند خوب خود را حفظ کنند و استقلال مدعی را در انزلی متوقف کنند و موقتا به رتبه چهارم جدول صعود کنند.

استقلال تهران:

طلسم بیرون از خانه شکسته میشود؟

بازی های اخیر استقلال تهران

استقلال در فصل جاری عمکرد درخشانی خود به نمایش گذاشته است و دلیل صدرنشینی ابی‌پوشان جهنم ازادی است!. استقلال در فصل جاری تمامی مسابقات خود در ورزشگاه ازادی را ب پیروزی پشت سر گذاشته است اما در خارج از تهران نتایج خوبی بدست نیاورده است. استقلال در دیدار های خارج از خانه تنها دو پیروزی بدست اورده است و در 5 مسابقه اخیر خود خارج از خانه، به تساوی رسیده است. استقلال در 13 دیدار اخیر خود هرگز شکست نخورده است و با سرعت به سمت قهرمانی میرود.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف صنعت نفت آبادان رفته است و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل استقلال در این دیدار توسط مهدی‌پور با یک شلیک تماشایی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در فصل جاری، 16 دیدار به میدان رفته است. 10 پیروزی، 5 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان نکونام در لیگ برتر بوده است.استقلال با کسب 35 امتیاز در جایگاه اول جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله 24 گل به ثمر رسانده است و د‌ومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد، استقلال تهران خط دفاع نیز 9 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. سید حسین حسینی در 9 مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته رقابت های لیگ برتر، میهمان ملوان بندرانزلی در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران است. هواداران استقلال امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار به روند شکست ناپذیری خود در لیگ ادامه دهند و با پیروزی در این دیدار اختلاف خود در صدر جدول با رقبا را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی ملوان بندر‌انزلی 3-1-4-2

فرعباسی_قاضی‌پور_طیبی_باقری_ماهان‌‌صادقی_اکوان_سرلک_عیدی_پوریا‌پورعلی_جعفری‌ و سعید باقرپسند

غایبین

نورمحمدی_سلیمانی و عمری(احتمالی)

ترکیب احتمالی استقلال تهران 3-5-2

‌حسینی_مرادمند_سهرابیان_سیلوا_جلالی_چشمی_مهدی‌پور_حردانی_حامدی‌فر‌_رمضانی_ و گوستاو بلانکو

غایبین

میرزایی_امیرعلی‌صادقی_یامگا_رضاوند

دیدار های رو در رو

در 14 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، سهم ملوان بندرانزلی 2 پیروزی بوده است و سهم استقلال تهران نیز 8 پیروزی بوده است، 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.استقلال در هشت دیدار اخیر مقابل ملوان هرگز شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی استقلال تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P