پیش بازی دیدار‌ ملوان و پرسپولیس

پیش بازی دیدار‌ ملوان و پرسپولیس

زمان برگزاری:7/8/1402

ساعت برگزاری: 16:00

ورزشگاه: تختی انزلی

داور مسابقه: سید وحید کاظمی

هفته هشتم ‌رقابت های لیگ برتر ایران

ملوان بندرانزلی:

اوج گیری قوی سپید در لیگ با تارتار

پیش بازی دیدار‌ ملوان و پرسپولیس

بازی های اخیر ملوان بندرانزلی

فصل برای مهدی تارتار در انزلی با دو شکست پیاپی آغاز شد و مهدی تارتار در اولی روز های حضور در شمال کشور، روز های سختی را سپری کرد. پیروزی های ملوان از هفته سوم رقابت ها اغاز شد و شاگردان مهدی تارتار در پنج هفته اخیر هرگز شکست نخورده اند و با کسب سه پیروزی و دو تساوی خود را به رتبه تک رقمی جدول رسانده اند و روز های خوبی را سپری میکنند.

ملوان بندرانزلی در اخرین دیدار خود به مصاف صنعت نفت ابادان رفت و با تساوی 1-1 در این دیدار متوقف شد. تک گل ملوان توسط میلاد باقری با یک شوت سرکش از پشت محوطه جریمه به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام ملوان بندرانزلی

ملوان در 7 دیدار فصل جدید خود موفق به کسب 11 امتیاز شده است و در جایگاه هفتم جدول قرار گرفته است. ملوان در خط حمله خود 10 گل به ثمر رسانده است, قوی سپید انزلی در خط دفاعی 5 گل دریافت کرده است. ملوان با درخشش افشار صداقت سنگربان 22 ساله خود،موفق به ثبت سه کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

ملوان در این هفته، میزبان تیم پرسپولیس تهران در ورزشگاه سیروس قایقران(تختی) است. هواداران ملوان امیدوار هستند روند خوب خود را حفظ کنند و پرسپولیس مدعی را در انزلی متوقف کنند.

پرسپولیس تهران:

ماموریت یحیی برای بازگشت به صدر

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

با توجه به مصدومیت های پر تعداد بازیکنان پرسپولیس، دست یحیی گلمحمدی در هفته های اخیر برای ترکیب اولیه پرسپولیس خالی بوده است اما پرسپولیس تسلیم مصدومیت ها نشده است و با پیروزی تای پی در پی شرایط خوبی در لیگ برتر ایران‌ و لیگ قهرمانان اسیا دارد. پرسپولیس در هفته های اخیر به دلیل کمبود بازیکن از میلاد سورگی،وحدت هنانوف و فرشاد فرجی استفاده کرده است تا این سه بازیکن برای اولین مرتبه در فصل جاری حضور 90 دقیقه ای در زمین را تجربه کنند.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف استیکلول تاجیکستان در لیگ قهرمانان اسیا رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است. هردوگل پرسپولیس در این دیدار توسط سعید صادقی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پرسپولیس ایران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر در شش دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 15 امتیاز (منفی یک)شده است و با یک دیدار کمتر نسبت به استقلال، در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. پرسپولیس با هدایت یحیی گل محمدی پنج پیروزی و یک تساوی به دست اورده است و شرایط خوبی در جدول دارد.

پرسپولیس در خط حمله 9 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز یک گل دریافت کرده است. علیرضا بیرانوند سنگربان ملی پوش پرسپولیس در چهار دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه دوم قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در هفتمین دیدار خود در لیگ برتر ایران، میهمان ملوان در شهر انزلی است. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار ششمین پیروزی خود را جشن بگیرند و به صدر جدول صعود کند.

ترکیب احتمالی ملوان بندر‌انزلی 4-3-3

صداقت_قاضی‌پور_نورمحمدی_باقری_امین‌پورعلی_اکوان_جعفری_عیدی_پوریا‌پورعلی_فداکار‌ و حسین صادقی

غایبین

منادی_سلیمانی(احتمالی)

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_کنعانی_گولسیانی_‌اسماعیلی‌فر_علی‌نعمتی_ترابی_عمری_ریگی_‌رفیعی_‌صادقی و شهاب زاهدی

غایبین

پورعلی‌گنجی_سلمانی_امیری و سرلک(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 12 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، سهم ملوان 3 پیروزی بوده است و سهم پرسپولیس تهران نیز 7 پیروزی بوده است، 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.پرسپولیس در چهار دیدار اخیر مقابل ملوان به پیروزی رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P