پیش بازی دیدار منچسترسیتی و آرسنال

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و آرسنال

زمان برگزاری:12/1/1403

ساعت برگزاری: 19:00

ورزشگاه: اتحاد

داور مسابقه: آنتونی تیلور

هفته سی‌ام رقابت های لیگ برتر انگلیس

منچسترسیتی:

امید برای قهرمانی زنده میشود؟

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و آرسنال

بازی های اخیر منچسترسیتی

تساوی برابر لیورپول در انفیلد شانس صدرنشینی را از سیتیزن ها گرفته است. منچسترسیتی برای دفاع از عنوان قهرمانی خود نیازمند پیروزی در مسابقات اینده خود است. منچسترسیتی همزمان در لیگ برتر و لیگ قهرمانان برای قهرمانی تلاش میکند و پپ گواردیولا امید زیادی به قهرمانی در فصل جاری دارد. منچسترسیتی در 22 مسابقه خود در تمام مسابقات هرگز شکست نخورده است و شرایط خوبی دارد.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف نیوکاسل در جام حذفی انگلیس رفته است و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. هردوگل منچسترسیتی در این دیدار توسط برناردو سیلوا به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در 28 دیدار به میدان رفته است، 19 پیروزی, 6 تساوی و 3 شکست حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در لیگ برتر انگلیس بوده است. سیتی با کسب 63 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله 63 گل به ثمر رسانده است و سومین خط حمله لیگ برتر لیگ را در اختیار دارد, ارلینگ هالند با 18 گل بهترین گلزن سیتیزن ها و لیگ برتر انگلیس است. منچسترسیتی در خط دفاع نیز 28 گل دریافت کرده است. ادرسون سنگربان برزیلی سیتی در 8 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در جذاب ترین دیدار این هفته فوتبال انگلیس، میزبان تیم آرسنال در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران منچسترسیتی امیدوار هستند روند خوب خود را ادامه دهند و با پیروزی در این دیدار فاتح حساس ترین مسابقه هفته شوند و به قهرمانی امیدوار شوند.

آرسنال:

مسیر قهرمانی از شهر منچستر

بازی های اخیر آرسنال

هشت پیروزی پیاپی در لیگ برتر انگلیس، توپچی ها را مدعی قهرمانی معرفی کرده است. ارسنال با استفاده از تجربه فصل گذشته، امید زیادی به قهرمانی دارد. ارسنال در فصل جاری عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته و بهترین تیم لیگ برتر انگلیس در تمامی آمار ها بوده است.! اضاف شدن خرید های جدید در فصل جاری(هاورتز،رایس) خون تازه ای وارد رگ های ارسنال کرده است و میکل ارتتا برخلاف فصل گذشته، شرایط بهتری برای انتخاب نفرات تیم دارد.

ارسنال در اخرین دیدار خود به مصاف پورتو‌ در لیگ قهرمانان اروپا رفته است و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است.تنها گل ارسنال در این دیدار توسط تروسارد به ثمر رسیده است. ارسنال در ضربات پنالتی و با درخشش داوید رایا، پورتو پرتغال را از گردونه مسابقات حذف کرده است.

آمار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 64 امتیاز در 28 مسابقه شده است. حاصل تلاش شاگردان ارتتا در لیگ برتر انگلیس 20 پیروزی, 4 شکست و 4 تساوی بوده است، توپچی ها در جایگاه اول جدول لیگ ‌برتر انگلیس قرار گرفته اند.

آرسنال در خط حمله 70 گل به ثمر رسانده و بهترین خط حمله برتر انگلیس را در اختیار دارد. ارسنال در خط دفاع نیز 24 گل دریافت کرده و بهترین خط دفاع لیگ برتر انگلیس را در اختیار دارد. آرسنال در 11 دیدار موفق ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

ارسنال در این هفته لیگ برتر انگلیس، میهمان منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر است. هواداران ارسنال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار نهمین پیروزی پیاپی خود در لیگ برتر را بدست آورند و صدر جدول را برای خود حفظ کنند.

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-2-4-1

اورتگا_آکانجی_دیاز_آکه_رودری_کواچیچ_الوارز_فودن_دیبروینه_سیلوا و ارلینگ هالند

غایبین

استونس_واکر_ادرسون و نونیز(احتمالی)

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رایا_ماگالایش_وایت_سالیبا_کیویور_رایس_جورجینیو_مارتینلی_اودگارد_ساکا و کای هاورتز

غایبین

تیمبر_ساکا و مارتینلی(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 15 پیروزی و سهم آرسنال نیز 4 پیروزی بوده است, 1 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در 2 دیدار اخیر، آرسنال به پیروزی رسیده است!.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی منچسترسیتی

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P