پیش بازی دیدار منچسترسیتی و آرسنال

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و آرسنال

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و آرسنال

___ ___ ___ __ ___ __ ___ __

 

منچسترسیتی:

سیتیزن ها به دنبال انتقام!.

 

بازی های اخیر منچسترسیتی

سیتی در این فصل مغلوب نتایج درخشان ارسنال در لیگ‌ برتر شده است و جام حذفی زمان مناسبی برای انتقام گرفتن از ارسنال است، سیتی در لیگ 5 امتیاز(یک بازی بیشتر) از حریف خود عقب افتاده است و پیروزی های پرگل هفته های اخیر این تیم نیز نتوانسته فاصله آنها را در جدول کاهش دهد، جام جذفی و لیگ قهرمانان اصلی ترین هدف های این فصل پپ هستند.

سیتی در اخرین دیدار خود به مصاف ولورهمپتون رفت و با نتیجه 3-0 در این دیدار به پیروزی رسید، ارلینگ هالند در این دیدار هر سه گل سیتیزن هارا وارد دروازه گرگ ها کرد.

امار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در پنج دیدار خود موفق به ثبت سه پیروزی شده است و در دو دیدار شکست خورده است،منچسترسیتی در خط حمله 12 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 6 گل دریافت کرده است، سیتی در 2 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در جام حذفی به مصاف ارسنال در ورزشگاه اتحاد خواهد رفت،هواداران منچسترسیتی امیدوار هستند از این مرحله دشوار به سلامت عبور کنند و موفق شوند ارسنال را در خانه خود حذف کنند و جشن پیروزی بر پا کنند تا انتقام لیگ را از انها بگیرند.

 

 

آرسنال:

توپچی ها کابوس سیتی در جام حذفی میشوند؟.

 

بازی های اخیر آرسنال

ارتتا در این فصل به خوبی استاد خود را در لیگ‌ برتر اذیت کرده است و حالا هواداران ارسنال امیدوار هستند در جام حذفی نیز این تیم را حذف کنند تا امیدوار برای کسب دوگانه داخلی باقی بمانند، ارسنال در جام اتحادیه موفق به انجام این کار نشد و از گردونه مسابقات حذف شد.

آرسنال در اخرین دیدار خود به مصاف منچستریونایتد رفت و موفق شد با نتیجه 3-2 این تیم را شکست دهد، گلهای ارسنال در این دیدار توسط ساکا و انکتیا(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام ارسنال

ارسنال در پنج دیدار اخیر خود 4 پیروزی و 1 تساوی به دست اورده است، ارسنال در خط حمله 12 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 4 گل دریافت کرده است و در سه دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

ارسنال در این هفته به مصاف منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد خواهد رفت، هواداران ارسنال امیدوار هستند جشن صعود را در خانه حریف بر پا کنند و  با پیروزی به لندن بازگردند.

 

 

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-3-3

اورتاگا_آکانجی_لاپورت_والکر_کانسلو_دیبروینه_رودری_سیلوا_ماحرز_گریلیش و ارلینگ هالند

غایبین

دیاز_استونس(احتمالی)

 

 

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

تورنر_مالاش_وایت_سالیبا_تیرنی_پارتی_ژاکا_ساکا_اودگارد_مارتینلی و انکتیا

غایبین

الننی_نلسون_ژسوس

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم ارسنال 5 پیروزی و سهم منچستر‌سیتی 13 پیروزی بوده است، 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است، پنج دیدار اخیر دو تیم با پیروزی سیتی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

صعود منچستر سیتی

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و آرسنال
P