پیش بازی دیدار منچسترسیتی و استون ویلا

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و استون ویلا

زمان برگزاری:15/1/1403

ساعت برگزاری: 22:45

ورزشگاه: اتحاد

داور مسابقه: دارن انگلند

هفته سی‌و یکم رقابت های لیگ برتر انگلیس

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و استون ویلا

منچسترسیتی:

رویای بر باد رفته!

بازی های اخیر منچسترسیتی

دو تساوی پیاپی مقابل دو رقیب مستقیم در جدول، سیتیزن هارا از صدرجدول دور کرده است. منچسترسیتی با قهرمانی در فصل جاری یک رکورد ویژه به نام خود رقم خواهد زد.با اعلام پپ گواردیولا سرمربی تیم منچسترسیتی، سیتیزن ها دیگر شانس اول قهرمانی نیستند و سرنوشت قهرمانی در دستان لیورپول است!. منچسترسیتی با پیروزی در هفته گذشته میتوانست از فرصت پیش آمده استفاده کند اما شاگردان پپ، بدترین مسابقه فصل را به ثبت رساندند!. منچسترسیتی در این دیدار چند رکورد مثبت خود را از دست داده است که مهم ترین آنها؛ از دست رفتن رکورد گلزنی پس از 57 مسابقه پیاپی، عدم گلزنی در ورزشگاه اتحاد(لیگ برتر) پس از 47 مسابقه.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف ارسنال رفت و با نتیجه 0-0 در این دیدار متوقف شده است. منچسترسیتی در این دیدار عملکرد خوبی نداشته است و تنها یک ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در 29 دیدار به میدان رفته است، 19 پیروزی, 7 تساوی و 3 شکست حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در لیگ برتر انگلیس بوده است. سیتی با کسب 64 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله 63 گل به ثمر رسانده است و سومین خط حمله لیگ برتر لیگ را در اختیار دارد, ارلینگ هالند با 18 گل بهترین گلزن سیتیزن ها و لیگ برتر انگلیس است. منچسترسیتی در خط دفاع نیز 28 گل دریافت کرده است. تیم منچسترسیتی در 9 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است و‌در جایگاه دوم قرار گرفته است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در یکی از جذاب ترین دیدار این هفته فوتبال انگلیس، میزبان تیم استون ویلا در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران منچسترسیتی امیدوار هستند به روند تساوی های خود در لیگ برتر پایان دهند و با پیروزی در این دیدار، به کورس قهرمانی بازگردند.

استون ویلا:

نزدیک تر از همیشه به لیگ قهرمانان!

بازی های اخیر استون ویلا

لیگ برتر انگلیس در دو فصل گذشته شگفتی بزرگی داشته است. فصل گذشته تیم نیوکاسل با هدایت ادی هاو موفق شد بالاتر از لیورپول،سیتی و تاتنهام مجوز حضور در بیگ قهرمانان اروپا را دریافت کند و بنظر میرسد در فصل جاری تیم استون ویلا با هدایت اونای امری بالاتر از چلسی،تاتنهام و منچستریونایتد بدنبال تکرار شگفتی فصل گذشته است!. استون ویلا در در فصل جاری عمبکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است و در لیگ کنفرانس اروپا نیز حضور دارد. استون ویلا در لیگ کنفرانس مدعی شماره یک قهرمانی است و تنها رقیب آنها در راه قهرمانی، فیورنتینا ایتالیا است!.

دو راهی ژاوی برای ادامه سرمربیگری در بارسلونا

استون ویلا در اخرین دیدار خود به مصاف ولورهمپتون در لیگ برتر رفته است و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. گلهای استون ویلا در این دیدار توسط کونسا و دیابی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام استون ویلا

استون ویلا در 30 مسابقه خود در این فصل موفق به کسب 59 امتیاز شده است و در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است. استون ویلا در این فصل با هدایت اونای امری موفق به کسب 18 پیروزی، 7 شکست و 5 تساوی شده است.

استون در خط حمله با رهبری واتکینز 62 گل به ثمر رسانده و شرایط خوبی در خط حمله دارد, در خط دفاع استون ویلا 42 گل دریافت کرده است و املیانو مارتینز سنگربان ملی پوش و ارژانتینی استون‌ویلا، موفق به ثبت 7 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

استون ویلا در این هفته رقابت های لیگ برتر انگلیس میهمان تیم منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر است، هواداران استون ویلا امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار به روند خوب خود ادامه دهند و فاصله خود با تاتنهام، برای کسب سهمیه را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-2-3-1

اورتگا_آکانجی_دیاز_گواردیول_لویس_رودری_نونیز_فودن_دیبروینه_سیلوا و ارلینگ هالند

غایبین

واکر_ادرسون و آکه(احتمالی)

ترکیب احتمالی استون ویلا 4-4-2

مارتینز_کارلوس_تورس_کونسا_مورنو‌_داگلاس‌لوییز_تیلمانس‌_بیلی‌_دیابی_مورگان‌روگز و جان دوران

غایبین

مینگس_بوئندیا_کش_کامارا_واتکینس(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 15 پیروزی و سهم استون ویلا نیز 2 پیروزی بوده است, 3 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P