پیش بازی دیدار منچسترسیتی و استون ویلا

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و استون ویلا

___ ___ ___ ___

منچسترسیتی:

تعارف همچنان ادامه دارد!.

 

بازی های اخیر منچسترسیتی

منچسترسیتی و آرسنال در هفته های روی به تعارف کردن جام قهرمانی اورده اند، ابتدا ارسنال در مقابل اورتون شکست خورد و منچستر سیتی فرصت طلایی را از دست داد اما ارسنال مجدد امتیاز از دست داد تا سیتیزن ها همچنان امیدوار به قهرمانی باقی بمانند و البته حسرت امتیاز های از دست رفته را بخورند!.

سیتی در اخرین دیدار خود به مصاف تاتنهام رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد،منچسترسیتی در این دیدار 5 ضربه درون چارچوب زد اما درخشش لوریس مانع گلزنی آنها شد.

امار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در 21 دیدار این فصل خود 14 پیروزی 3 تساوی و 4 شکست به دست آورده است و با 45 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است و فاصله 6 امتیازی با صدر جدول دارد.

منچسترسیتی در خط حمله خود 53 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ جزیره را در اختیار دارد، در خط دفاع منچستر سیتی 21 گل دریافت کرده است و ادرسون موفق به ثبت 9 کلین شیت در این فصل برای منچسترسیتی‌ شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته به مصاف تاتنهام در خواهد رفت، هواداران سیتی امیدوار استون ویلا خواهد رفت و هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خانگی فصله خود را با صدر جدول به عدد 3 کاهش دهند.

 

 

استون ویلا:

با هواداران ارسنال با اونای امری اشتی میکنند؟.

 

بازی های اخیر استون ویلا

استون ویلا پس از اخراج جرارد و روی کار اوردن امری جان تازه ای گرفته است و هواداران این تیم را برای فصول اینده امیدوار کرده است، امری که سابقه نشستن روی نیمکت ارسنال را در‌ کارنامه خود دارد اما پایان ماجراجویی او در شهرلندن به خوبی پیش نرفت و او با ناراحتی و با حکم اخراج از ارسنال جدا شد، امری در این هفته فرصت محبوب شدن نزد هواداران ارسنال را دارد هواداران ارسنال امیدوار هستند امری در قامت مربی موفق به شکست رقیب مستقیم آنها شود.

استون ویلا در اخرین دیدار خود به مصاف لستر سیتی رفت و در یک بازی جذاب و تماشایی با نتیجه 4-2 شکست خورد، گلهای استون ویلا توسط واتکینس و گل به خودی حریف به ثمر رسیده است.

امار و ارقام استون ویلا

استون ویلا در 21 بازی خود در این فصل موفق به کسب 28 امتیاز شده است و در رتبه 11 جدول قرار دارد استون ویلا در این فصل موفق به کسب 8 پیروزی، 9 شکست و 4 تساوی شده است.

استون در خط حمله 25 گل به ثمر رسانده, در خط دفاع نیز این تیم 31 گل دریافت کرده است و 5 کلین شیت نیز در کارنامه این تیم ثبت شده است.

بازی پیشرو

استون ویلا در این هفته رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف منچسترسیتی خواهد رفت،هواداران استون ویلا و ارسنال امیدوار هستند استون ویلا با کسب امتیاز شهر منچستر را ترک کند.!

 

 

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-3-3

ادرسون_آکانجی_لاپورت_آکه_لوین_دیبروینه_رودری_سیلوا_ماحرز_گریلیش و ارلینگ هالند

غایبین

استونز_فودن(احتمالی)

 

 

ترکیب احتمالی استون ویلا 4-2-2-2

مارتینز_مورنو_مینگس_کونسا_یانگ_داگلاس‌لوییز_رمزی_کامارا_بوئندیا_بیلی و واتکینس

غایبین

کارلوس

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم سیتی 16 پیروزی و سهم استون ویلا تنها 1 پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P