پیش بازی دیدار منچسترسیتی و اینترمیلان

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و اینترمیلان

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و اینترمیلان

___ ____ ____ ___

منچسترسیتی:

تاریخ سازی با تکمیل سه گانه

 

 

بازی های اخیر منچسترسیتی

پپ گواردیولا همراه با منچسترستی تنها یک قدم تا فتح سه گانه تاریخی فاصله دارند. مهم ترین آرزو مدیران ثروتمند منچسترستی قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا بوده است، آرزویی که برای دومین مرتبه به آن نزدیک شده اند و امیدوار هستند برخلاف دوره گذشته اینبار با جام به شهر منچستر بازگردند!.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف منچستریونایتد در فینال جام حذفی انگلیس رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی رسید و فاتح دومین جام فصل شد، هردوگل سیتی‌زن ها توسط ایلکای گوندوغان به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچسترسیتی

سیتی در 12 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 7 پیروزی و 5 تساوی به دست اورده است, منچسترسیتی در لیگ قهرمانان فصل جاری هرگز شکست نخورده است!. منچسترسیتی در این فصل دو جام را به دست اورده است و با قهرامانی در لیگ قهرمانان میتواند تاریخ سازی کند.

تیم منچسترسیتی در خط حمله 31 گل در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله اروپا را در اختیار دارد. ارلینگ هالند ستاره نروژی سیتیزن ها با 12 گل اقای گل رقابت ها لقب دارد ،سیتی در خط دفاع نیز تنها 5 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع را در اختیار دارد. منچسترسیتی در 7 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته به مصاف اینتر میلان در فینال لیگ قهرمانان اروپا خواهد رفت، هواداران سیتی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار جام را از ترکیه به انگلیس بیاورند.

 

 

اینتر میلان:

اینزاگی بدنبال سومین جام فصل

 

 

بازی های اخیر اینتر میلان

اینتر در این فصل فراز و نشیب زیادی در سری آ ایتالیا داشت اما در نهایت فصل را با رتبه سوم به اتمام رساند و با قهرمانی در سوپر کاپ ایتالیا و جام حذفی ایتالیا، عملکرد خوبی برای افعی ها به همراه اینزاگی بود. اینتر در لیگ قهرمان یک تیم متفاوت نشان داد، صعود از گروه مرگ مسابقات چشم ها را به سمت انها خیره مرد و در نهایت با درخشش مقابل رقیب همشهری خود فینالیست لیگ قهرمانان پس از مدت ها شدند!

اینتر در اخرین دیدار خود به مصاف تورینو رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسید، تنها گل اینتر توسط بروزوویچ به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اینتر میلان

اینتر در 12 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 7 پیروزی, 2 شکست و 3 تساوی به دست اورده است.اینتر در هفته های اخیر نتایج خوبی به دست اورده است و به هماهنگی کامل رسیده است.

تیم اینترمیلان در خط حمله 19 گل در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است.اینترمیلان در خط دفاعی 10 گل دریافت کرده است و در 8 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اینتر در این هفته به مصاف منچسترسیتی در ورزشگاه اتاتورک المپیک خواهد رفت، هواداران اینتر امیدوار هستند یک شگقتی بزرگ را در فینال رقم بزنند و قهرمان شوند.

 

 

 

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-2-4-1

ادرسون_استونس_دیاز_آکه_والکر_دیبروینه_رودری_سیلوا_گوندوغان_گریلیش و ارلینگ هالند

غایبین

ندارد

 

 

ترکیب احتمالی اینترمیلان 3-5-2

اونانا_اچربی_باستونی_دومفرایز_دارمیان_بارلا_بروزوویچ_هاکان_دیمارکو_مارتینز و ادین ژکو

غایبین

اشکرینیار_کوریا(احتمالی)

 

 

 

دیدار های رودرو دو تیم

در 2 دیدار اخیر دو تیم 1 پیروزی سهم منچسترسیتی و 1 پیروزی نیز سهم اینتر بوده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد کرنر های منچستر سیتی در نیمه اول

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و اینترمیلان
P