پیش بازی دیدار منچسترسیتی و بایرن مونیخ

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و بایرن مونیخ

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و بایرن مونیخ

__ __ __ __ ___ __

منچسترسیتی:

راه قهرمانی از مونیخ میگذرد!

 

 

بازی های اخیر منچسترسیتی

عزم پپ گواردیولا برای قهرمانی در لیگ قهرمانان در این فصل جزم شده است و برای رسیدن به قهرمانی باید سخت ترین قرعه های ممکن را پشت سر بگذارد و اولین سد سرراه شاگردان گواردیولا،بایرن مونیخ قهرمان المان است. گواردیولا علیرغم قهرمانی های متوالی در لیگ‌ های داخلی همراه با منچسترسیتی در لیگ اروپا ناکام بوده است اما امیدوار است طلسم شکنی کند و‌قهرمانی لیگ ‌قهرمانان را بدون بارسلونا تجربه کند(گواردیولا بعد از بارسلونا قهرمان اروپا نشده است)!

منچستر سیتی در اخرین دیدار خود به مصاف ساوتهمپتون رفت و با نتیجه 4-1 به پیروزی رسید گلهای سیتیزن ها توسط گریلیش،الوارز و هالند(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در پنج دیدار خود موفق به ثبت پنج پیروزی شده است، سیتی در  هشت دیدار اخیر خود در تمامی رقابت ها به پیروزی رسیده است.

منچسترسیتی در خط حمله با درخشش ارلینگ هالند 20گل! به ثمر رسانده است،سیتی در خط دفاع 2 گل دریافت کرده است و در 3 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته به مصاف بایرن مونیخ در ورزشگاه خانگی خود خواهد رفت، هواداران سیتی امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی راه صعود را برای خود در مونیخ هموار کنند.

 

 

بایرن مونیخ:

دومین ماموریت توخل برای لیگ قهرمانان!

 

بازی های اخیر بایرن مونیخ

زمان قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی اروپا کمتر هوادار بایرن‌ مونیخ میتوانست حدس بزند سرمربی این تیم عوض خواهد شد اما ناگلزمن پس از هشت پیروزی از هشت مسابقه لیگ قهرمانان در این فصل جای خود را به توماس توخل داد، توخل تا به حال دو‌ مرتبه با پاری سن ژرمت و چلسی به فینال میابقات صعود کرده است و سابقه قهرمانی با چلسی را در کارنامه خود دارد و امیدوار است در این فصل آن را تکرار کند.

بایرن‌مونیخ در اخرین دیدار خود به مصاف فرایبورگ‌ رفت ‌و‌موفق شد با نتیجه 1-0 به پیروزی دست پیدا کند، تک گل بایرن توسط دلیخت به زیبایی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بایرن مونیخ

بایرن در 5 دیدار خود 3 پیروزی به دست اورده است،و در 2 دیدار شکست خورده است. بایرن مونیخ در 8 دیدار اخیر خود در لیگ قهرمانان 8 پیروزی به دست اورده است!.

تیم بایرن مونیخ در پنج دیدار اخیر در خط حمله 12 گل به ثمر رسانده است ،بایرن در خط دفاع نیز 9‌ گل دریافت کرده است و در 1 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

بایرن در این هفته لیگ قهرمانان در مرحله یک چهارم نهایی میهمان تیم منچسترسیتی است، هواداران بایرن مونیخ امیدوار هستند با یک نتیجه خوب از انگلیس خارج شوند تا در مسابقه برگشت جشن صعود برپا کنند.

 

 

ترکیب احتمالی منچستر سیتی 3-2-4-1

ادرسون_آکانجی_دیاز_لاپورته_استونس_دیبروینه_رودری_سیلوا_گوندوغان_گریلیش و ارلینگ هالند

غایبین

فودن(احتمالی)

 

 

ترکیب احتمالی بایرن مونیخ 3-4-2-1

زومر_دلیخت_اوپامکانو_پاوارد_دیویس_کانسلو_کیمیش_مانه_سانه_گورتسکا_و توماس مولر

غایبین

هرناندز_نویر_چوپوموتینگ

 

 

دیدار های رودرو دو تیم

در 10 دیدار اخیر دو تیم 5 پیروزی سهم بایرن مونیخ و 5 پیروزی سهم منچسترسیتی بوده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردوتیم گل میزنند(بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و بایرن مونیخ
P