پیش بازی دیدار‌ منچسترسیتی و برایتون 2023

پیش بازی دیدار‌ منچسترسیتی و برایتون

زمان برگزاری:29/7/1402

ساعت برگزاری: 17:30

ورزشگاه: اتحاد

داور مسابقه: روبرت جونز

هفته نهم ‌رقابت های لیگ برتر انگلیس

منچسترسیتی:

سیتیزن ها در بحران!

پیش بازی دیدار‌ منچسترسیتی و برایتون

بازی های اخیر منچسترسیتی

منچسترسیتی فصل را با 8 پیروزی متوالی در تمامی رقابت ها آغاز کرد تا هواداران خود را به تکرار قهرمانی های فصل گذشته امیدوار کند اما شرایط برای سیتیزن ها در ماه اخیر بحرانی شده است. منچسترسیتی در چهار دیدار اخیر خود در سه دیدار شکست خورده است و در دو مسابقه اخیر خود در لیگ برتر یک امتیاز هم بدست نیاورده است!.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف ارسنال در لیگ برتر انگلیس رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد، منچسترسیتی در این دیدار عملکرد خوبی نداشته است و در طول 90 دقیقه تنها چهار‌ شوت به سمت دروازه ارسنال شلیک کرده است!

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در هشت دیدار به میدان رفته است، شش پیروزی و دو شکست حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در لیگ برتر انگلیس بوده است. سیتی با کسب 18 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است و فاصله دو امتیازی به صدر جدول دارد.

منچسترسیتی در خط حمله 17 گل به ثمر رسانده است, ارلینگ هالند با هشت گل بهترین گلزن سیتیزن ها است. منچسترسیتی در خط دفاع نیز 6 گل دریافت کرده است. ادرسون سنگربان برزیلی سیتی در سه دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته فوتبال انگلیس میزبان برایتون در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر است. هواداران سیتی امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار به روند شکست های متوالی پایان دهند و خود را مجدد به صدر جدول برسانند.

برایتون:

مرغ های دریایی مسیر پیروزی را گم کردند

بازی های اخیر برایتون

فصل گذشته برای باشگاه برایتون یک فصل رویایی و فراموش نشدنی بود و انها موفق شدند خود را به لیگ اروپا برسانند. فصل جاری نیز برایتون با هدایت روبرتو دی‌زربی استارت پر قدرتی داشت و هواداران خود را برای یک فصل جذاب آماده کرده بود اما نتایج ماه گذشته برایتون، مرغ های دریایی را از روند خوب خود دور کرده است. برایتون در ماه گذشته در چهار دیدار به میدان رفت که موفق به کسب پیروزی نشده است. دو شکست و دو تساوی، برایتون را از جام اتحادیه حذف و در جدول لیگ برتر با سقوط همراه کرده است.

جدایی احتمالی چوپوموتینگ

برایتون در اخرین دیدار خود به مصاف تیم لیورپول رفت و با نتیجه 2-2 به تساوی رسید، گلهای برایتون در این دیدار توسط دانک و آدینگرا به ثمر رسیده است.

امارو ارقام برایتون

برایتون با کسب 16 امتیاز در رتبه ششم جدول لیگ برتر انگلیس قرارگرفته است، 5 پیروزی،2 شکست و 1 تساوی حاصل تلاش شاگردان دی‌زربی در فصل جاری بوده است.

برایتون در خط حمله 21 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط هجوم انگلیس را در اختیار دارد، برایتون در خط دفاع 16 گل دریافت کرده است، خط دفاع و دروازبان برایتون در این فصل موفق به ثبت کلین شیت نشده اند.!

بازی پیشرو

برایتون در این هفته به مصاف منچسترسیتی در خارج از خانه خود میرود، هواداران برایتون امیدوار هستند با یک پیروزی مهم شهر منچستر را ترک کنند و به روند ناکامی های خود پایان دهند.

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-1-4-1

ادرسون_آکانجی_والکر_دیاز_آکه_کواچیچ_نونز_گریلیش_فودن_سیلوا و ارلینگ هالند

غایبین

دیبروینه

ترکیب احتمالی برایتون 4-2-3-1

‌‌وربروگن_وانهچکا_دانک_لمپتی_گروپ_ولتمان_میتوما_بالبا_مارچ_پدرو و دنی ولبک

غایبین

استوپینان_انکیسو_میلنر(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 15 دیدار اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 11 پیروزی و سهم تیم برایتون نیز 2 پیروزی بوده است و 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P