پیش بازی دیدار منچسترسیتی‌ و برنتفورد

پیش بازی دیدار منچسترسیتی‌ و برنتفورد

زمان برگزاری:1/12/1402

ساعت برگزاری: 23:00

ورزشگاه: اتحاد

داور مسابقه: دارن انگلند

هفته هجدهم (معوقه)رقابت های لیگ برتر انگلیس

منچسترسیتی:

ترمز سیتی کشیده شد!

پیش بازی دیدار منچسترسیتی‌ و برنتفورد

بازی های اخیر منچسترسیتی

پس از کسب 11 پیروزی متوالی سرانجام ترمز منچسترسیتی کشیده شد و سیتیزن ها شانس صدرنشینی را از دست دادند.! منچسترسیتی در ماه های اخیر نتایج خوبی بدست اورده است اما عملکرد خوب لیورپول و ارسنال در فصل جاری، اجازه صدرنشینی به منچسترسیتی را نداده است. سیتیزن ها در سال جدید میلادی شکست نخورده اند و اخرین شکست آنها 16 هفته گذشته و در مقابل استون ویلا بوده است. منچسترسیتی در لیگ قهرمانان شرایط متفاوتی نسبت به لیگ برتر دارد و با رکورد صد در صد پیروزی کار خود را ادامه میدهد.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف چلسی رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شده است، تنها گل منچسترسیتی در این دیدار توسط رودری در دقیقه 83 به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در 24 دیدار به میدان رفته است، 16 پیروزی, 5 تساوی و 3 شکست حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در لیگ برتر انگلیس بوده است. سیتی با کسب 53 امتیاز و یک مسابقه کمتر، در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله 57 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد, ارلینگ هالند با 16 گل بهترین گلزن سیتیزن ها و لیگ برتر انگلیس است. منچسترسیتی در خط دفاع نیز 26 گل دریافت کرده است. ادرسون سنگربان برزیلی سیتی در 6 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته فوتبال انگلیس میزبان تیم برنتفورد در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران منچسترسیتی امیدوار هستند مسابقه معوقه خود را با پیروزی پشت سر بگذارند و به رتبه دوم جدول صعود‌کنند.

برنتفورد:

تلاش برای بقا ادامه دارد

بازی های اخیر برنتفورد

روز های خوب توماس فرانک در انگلیس رو به پایان است و بنظر میرسد سرمربی دانمارکی برنتفورد فصل اخر خود را در این باشگاه سپری خواهد کرد. برنتفورد در فصل جاری برخلاف فصول گذشته عملکرد خوبی نداشته است و با گذشت 24 هفته از رقابت های لیگ برتر، همچنان خطر سقوط شاگردان توماس فرانک را تهدید میکند. برنتفورد در 12 دیدار اخیر خود تنها 2 پیروزی بدست اورده است و در 9 مسابقه شکست خورده است. برنتفورد فاصله زیادی با منطقه سقوط ندارد و در صورت عدم نتیجه گیری در هفته های پیشرو، زنبور ها کاندید اصلی سقوط در لیگ برتر خواهند بود.!

برنتفورد در اخرین دیدار خود به مصاف لیورپول رفت و با نتیجه سنگین 4-1 در خانه خود شکست خورده است. تنها گل برنتفورد در این دیدار توسط ستاره درخشان زنبور ها، ایوان تونی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام برنتفورد

برنتفورد در 24 مسابقه خود 7 پیروزی، 4 تساوی و 13 شکست به دست آورده است و با کسب 25 امتیاز در جایگاه 14‌ جدول قرار گرفته است.

برنتفورد در خط حمله 35 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع برنتفورد 43 گل دریافت کرده است، برنتفورد در 4 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

برنتفورد در این هفته لیگ برتر انگلیس، میهمان منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر است. هواداران برنتفورد امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار، شگفتی سازی کنند و خود را به میانه جدول برسانند.

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-2-3-1

ادرسون_استونس_والکر_دیاز_آکه_رودری_دیبروینه_الوارز_فودن_دوکو و ارلینگ هالند

غایبین

گواردیول_گریلیش(احتمالی)

ترکیب احتمالی برنتفورد 3-5-2

فالکن_کولینس_آیر_بن‌می_روئرسلف_ریگیلون_جنسن_نورگارد_جانلت_ماپی و ایوان تونی

غایبین

هنری_ویسا_‌پینوک_هکي_داسیلوا_امبمو

دیدار های اخیر

دو تیم در سال های اخیر پنج دیدار مقابل هم به میدان رفته اند. سهم منچسترسیتی سه پیروزی و سهم برنتفورد نیز دو پیروزی بوده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P