پیش بازی دیدار منچسترسیتی و برنلی

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و برنلی

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و برنلی

___ ___ ___ ___ ___

منچسترسیتی:

یک گام دیگر برای نزدیک شدن به اولین جام فصل.

 

 

بازی های های منچسترسیتی

پس از حذف از جام اتحادیه و ناکامی در لیگ برتر انگلیس، تنها امید پپ گواردیولا برای به دست آوردن یک جام داخلی، قهرمانی در جام حذفی این کشور است. منچسترسیتی همچنان شانس قهرمانی در لیگ برتر را دارد اما شانس آنها هفته به هفته در حال کاهش است، منچسترسیتی در لیگ قهرمانان نیز به قرعه سخت بایرن مونیخ برخورد کرده است تا کابوس عدم قهرمانی مجدد در ذهن هواداران بیدار شود!.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف لایپزیش در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 7-0 حریف المانی خود را در هم کوبید، گلهای سیتی توسط گوندوغان،دیبیرونه و ارلینگ هالند(5) به ثمر رسیده است!.

امار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در پنج دیدار خود موفق به ثبت پنج پیروزی شده است و در 9 دیدار اخیر خود شکست نخورده است.منچسترسیتی در خط حمله 17 گل! به ثمر رسانده است،سیتی در خط دفاع تنها1 گل دریافت کرده است و در 4 دیدار اخیر موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته به مصاف برنلی صدرنشین چمپیونشیپ انگلیس، در ورزشگاه خانگی خود خواهد رفت هواداران سیتی امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی صعود خود را به نیمه نهایی جام حذفی جشن بگیرند.

 

 

برنلی:

شاگرد روی دست استاد خود بلند میشود؟.

 

 

بازی های اخیر برنلی

برنلی در فصل گذشته پس از سالها از لیگ برتر انگلیس سقوط کرد و‌ راهی چمپیونشیپ انگلیس شد، مدیران برنلی در ابتدای فصل کمپانی 36 ساله، بازیکن سابق منچسترسیتی را در اختیار گرفتند و این سرمربی جوان بلژیکی به خوبی جواب اعتماد مدیران برنلی را داد و هم اکنون با 13 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم شانس اصلی قهرمانی و صعود به لیگ برتر انگلیس است.

برنلی در اخرین دیدار خود به مصاف هال‌سیتی رفته است و با نتیجه 3-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است، هر سه گل برنلی توسط ناتان تلا به ثمر رسیده ایت و موفق به ثبت هتریک شده است.!

امار و ارقام برنلی

برنلی در 5 دیدار خود 3 پیروزی به دست اورده است،و در یک دیدار به تساوی رسیده است. برنلی در 18 دیدار اخیر خود شکست نخورده است و عملکرد فوق العاده ای داشته است.

تیم برنلی در خط حمله 11 گل به ثمر رسانده است ،برنلی در خط دفاع نیز تنها 1‌ گل دریافت کرده است و در 4 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

برنلی در این هفته جام حذفی در مرحله یک چهارم نهایی میهمان تیم منچسترسیتی است، هواداران برنلی امیدوار هستند یک شگفتی بزرگ با سرمربی محبوب خود رقم بزنند و به نیم نهایی جام حذفی انگلیس صعود کنند!.

 

 

 

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-2-4-1

اورتگا_دیاز_اکانجی_آکه_فلیپس_لویس_فودن_گوندوغان_ماحرز_سیلوا و جولیان آلوارز

غایبین

ندارد

 

 

ترکیب احتمالی برنلی 4-2-3-1

موریچ_بایر_اکدال_روبرتس_ماتسن_کولن_ویتینهو_بارنس_زاروری_گودموندسو و ناتان تلا

غایبین

هاروودبلیس_برونوهیل

 

 

دیدار های رو در رو

در 19 بازی اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 15 و سهم برنلی تنها 1 پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و برنلی
P