پیش بازی دیدار منچسترسیتی و تاتنهام

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و تاتنهام

زمان برگزاری:12/9/1402

ساعت برگزاری: 20:00

ورزشگاه: اتحاد

داور مسابقه: سیمون هوپر

هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر انگلیس

منچسترسیتی:

توقف در بدترین زمان

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و تاتنهام

بازی های اخیر منچسترسیتی

اتفاقات فصل گذشته برای سیتیزن ها در حال سپری شدن است و شاگردان پپ گواردیولا همانند فصل گذشته، امتیاز های زیادی در اوایل فصل از دست داده اند. منچسترسیتی پس از دو شکست پیاپی مقابل ولورهمپتون و ارسنال موفق شد سه دیدار پیاپی خود در لیگ برتر انگلیس را با پیروزی پشت سر بگذارد اما منچسترسیتی در دو هفته گذشته موفق به کسب پیروزی نشده است و مجدد صدر جدول را از دست داده است.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود با مصاف لیورپول رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شد، تنها گل سیتی در این دیدار توسط ارلینگ هالند به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در 13 دیدار به میدان رفته است، 9 پیروزی, 2 تساوی و 2 شکست حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در لیگ برتر انگلیس بوده است. سیتی با کسب 29 امتیاز،در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله 33 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد, ارلینگ هالند با 14 گل بهترین گلزن سیتیزن ها و لیگ برتر انگلیس است. منچسترسیتی در خط دفاع نیز 13 گل دریافت کرده است. ادرسون سنگربان برزیلی سیتی در چهار دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در مهم ترین دیدار این هفته فوتبال انگلیس میزبان تاتنهام در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر است. هواداران سیتی امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار خود را به صدر جدول نزدیک تر کنند.

تاتنهام:

مرغ ها طلسم شده اند!

بازی های اخیر تاتنهام

روز های خوب تاتنهام با هدایت پوستکوغلو به پایان رسیده است و هواداران تاتنهام در یک ماه گذشته طعم پیروزی را نچشیده اند.! پس از شکست مقابل چلسی، تاتنهام نتوانست به روز های خوب بازگردد وتنها تیم بدون شکست لیگ برتر انگلیس تا پایان هفته دهم، سه شکست پیاپی را تجربه کرده است و در حال خارج شدن از جمع تیم های مدعی لیگ برتر انگلیس است، تاتنهام با کمبود بازیکن در پست مدافع مواجه شده است و مصدومیت ها و محرومیت های مدافعان میانی مرغ ها، برای تیم گران تمام شده است. بنظر میرسد تاتنهام در پنجره نقل و انتقالاتی پیشرو برای پست مدافع میانی دست به جیب شود.

تاتنهام در اخرین دیدار خود به مصاف استون ویلا رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار شکست خورد. تاتنهام گل اول این دیدار را توسط لوسلسو به ثمر رساند اما در ادامه دو گل دریافت کرد.

آمار و ارقام تاتنهام

تاتنهام در فصل جاری 13 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 26 امتیاز شده است و در جایگاه ششم جدول قرار گرفته است. تاتنهام با هدایت پوستوکوغلو هشت پیروزی، دو تساوی و سه شکست به دست اورده است.

تاتنهام در خط حمله 25 گل به ثمر رسانده است، سون هیونگ مین با ثبت 9 گل بهترین گلزن تاتنهام لقب گرفته است. تاتنهام در خط دفاع نیز 17 گل دریافت کرده است. ویکاریو سنگربان ایتالیایی تیم تاتنهام موفق به ثبت چهار کلین شیت در فصل جاری شده است .

دیدار پیشرو

تاتنهام در این هفته میهمان تیم ‌منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر است. هواداران تاتنهام امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار به روند ناکامی ها و شکست های پیاپی خود پایان دهند.

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-2-4-1

ادرسون_گواردیول_والکر_دیاز_استونس_رودری_دوکو_الوارز_فودن_سیلوا و ارلینگ هالند

غایبین

دیبروینه_کواچیچ (احتمالی)

ترکیب احتمالی تاتنهام 4-3-3

ویکاریو_اودوگه_بن‌دیویس‌_رویال_پورو_سار_بیسوما_لوسلسو_کولوسفسکی_جانسون و سون‌هیونگ‌مین

غایبین

پریشیچ_رومرو_مدیسون_بنتانکور

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 9 پیروزی و سهم تاتنهام نیز 9 پیروزی بوده است, 2 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است، در چهار دیدار اخیر(دو فصل گذشته) سه دیدار با پیروزی تاتنهام به پایان رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P