پیش بازی دیدار منچسترسیتی و رئال مادرید

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و رئال مادرید

زمان برگزاری:29/1/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: اتحاد

داور مسابقه: دنیله اورساتو

مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

منچسترسیتی:

خاطرات فصل پیش زنده شد!

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و رئال مادرید

بازی های اخیر منچسترسیتی

سیتیزن ها با توجه به نتایج در هفته های اخیر یاد فصل گذشته را زنده نگه داشته اند!. منچسترسیتی در فصل گذشته نیز اختلاف زیادی با صدرجدول لیگ برتر انگلیس داشت اما در هفته های پایانی به صدرجدول رسید و در نهایت قهرمان شد. سیتیزن ها در لیگ قهرمانان نیز فصل گذشته به مصاف رئال مادرید رفتند و با تساوی در برنابئو به دیدار برگشت در اتحاد رسیدند و در نهایت قهرمانی را بدست اوردند!. منچسترسیتی در 27 دیدار اخیر خود هرگز شکست نخورده است و بدنبال دفاع از سه قهرمانی فصل گذشته خود است.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف لوتون تاون در لیگ برتر انگلیس رفته است و با نتیجه پرگل 5-1 به پیروزی رسیده است، گلهای منچسترسیتی در این دیدار توسط کواچیچ،دوکو،گواردیول،هالند و گل به خودی مدافع حریف به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچسترسیتی انگلیس

تیم منچسترسیتی در 9 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 8 پیروزی و 1 تساوی بدست اورده است و بدون شکست در اروپا، به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات راه پیدا کرده است.

تیم منچسترسیتی در خط حمله به رهبری فودن و هالند 27 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله برتر اروپا را در اختیار دارد, تیم منچسترسیتی در خط دفاع نیز 12 گل دریافت کرده است. تیم منچسترسیتی موفق به ثبت 1 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است و شرایط خوبی در جدول ندارد.!

بازی پیشرو

منچسترسیتی در مسابقه برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم رئال مادرید در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران منچسترستی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار رکورد شکست ناپذیری خود در اروپا را حفظ کنند و به مرحله نیمه نهایی صعود کنند.

رئال مادرید:

کهکشانی ها بدنبال تاریخ سازی!

بازی های اخیر رئال مادرید

نتایج درخشان رئال مادرید در فصل جاری هواداران را امیدوار به قهرمانی مجدد در لیگ قهرمانان اروپا کرده است. رئال مادرید در 37 دیدار اخیر خود(وقت های قانونی) هرگز شکست نخورده است اما برای حفظ رکورد شکست ناپذیری خود کار سختی در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر دارد. منچسترسیتی در 5 سال اخیر هرگز در ورزشگاه خانگی خود در اروپا شکست نخورده است و رئال مادرید هرگز در ورزشگاه اتحاد موفق به پیروزی برابر منچسترسیتی نشده است!. اخرین شکست منچسترسیتی در سال 2018 مقابل لیون با قضاوت دنیله اورساتو و حضور فرلاند مندی مدافع چپ اسبق لیون و فعلی رئال مادرید بوده است!. رئال مادرید برای حضور در نیمه نهایی و شانس قهرمانی در فصل جاری، نیازمند یک شگفتی بزرگ در انگلیس است.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف مایورکا در لالیگا رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل رئال مادرید توسط شوامنی با یک شوت دیدنی از پشت محوطه جریمه به ثمر رسیده است.

امار و ارقام رئال مادرید اسپانیا

تیم رئال مادرید در 9 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 7 پیروزی و 2 بدست اورده است و بدون شکست خود را به مرحله یک چهارم‌نهایی رسانده است.

تیم رئال مادرید در خط حمله به رهبری بلینگهام و وینیسیوس 21 گل به ثمر رسانده است و سومین خط حمله برتر اروپا را در اختیار دارد, تیم رئال مادرید در خط دفاع نیز 11 گل دریافت کرده است. تیم رئال مادرید موفق به ثبت 3 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است و در جایگاه سوم قرار دارد.

بازی پیشرو

رئال مادرید در مسابقه برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد است. هواداران رئال مادرید امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار رکورد شکست ناپذیری خود در اروپا را حفظ کنند و به دیار نیمه نهایی مسابقات صعود کنند.

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-2-3-1

ادرسون_آکانجی_دیاز_گواردیول_واکر_رودری_سیلوا_فودن_دیبروینه_گریلیش و ارلینگ هالند

غایبین

آکه و استونس(احتمالی)

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

لونین_رودیگر_ناچو_مندی_کارواخال_کاماوینگا_کروس_والورده_بلینگهام_رودریگو و وینیسیوس جونیور

غایبین

آلابا_کورتوا_شوامنی

دیدار های رو در رو

در 12 دیدار اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 5 پیروزی و سهم رئال مادرید نیز 4 پیروزی بوده است, 4 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در 8 دیدار اخیر دو تیم منچسترسیتی تنها در یک دیدار مقابل رئال شکست خورده است!

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P