پیش بازی دیدار منچسترسیتی و سویا

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و سویا

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و سویا

زمان برگزاری:25/5/1402

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: کارایسکاکیس

داور مسابقه:‌ لتکسیر

دیدار سوپر کاپ فوتبال اروپا

منچسترسیتی:

اولین جام فصل پپ در یونان؟

بازی های اخیر منچسترسیتی

منچسترسیتی به عنوان قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا، پای به سوپرکاپ اروپا گذاشته است. منچسترسیتی برای اولین بار به سوپرکاپ اروپا رسیده است و امیدوار است به اولین قهرمانی خود دست پیدا کند.قهرمان منچسترسیتی هفته گذشته فرصت فوق العاده ای برای کسب اولین جام فصل جدید داشت اما با قبول شکست مقابل ارسنال دستش از جام کوتاه ماند، شاگردان پپ گواردیولا اما یک فرصت دیگر برای کسب اولین جام قهرمانی این فصل خود دارند.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف برنلی در لیگ برتر انگلیس رفت و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسید، گلهای سیتیزن ها در این دیدار توسط رودری و ارلینگ هالند(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در پنج دیدار خود موفق به ثبت سه پیروزی و دو شکست شده است.

منچسترسیتی در خط حمله 12 به ثمر رسانده است،سیتی در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است و در 1 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته به مصاف سویا در کشور یونان خواهد رفت، هواداران سیتی امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار قهرمان سوپرکاپ فوتبال اروپا شوند.

سویا اسپانیا:

شگفتی در یونان؟

بازی های اخیر سویا اسپانیا

سویا فصل گذشته با خلق یک شگقتی بزرگ موفق به قهرمانی در لیگ اروپا شد. سویا در لالیگا اسپانیا شرایط خوبی نداشت اما در لیگ اروپا با شکست ییونتوس و رم موفق شد جام مورد علاقه خود را بالای سر ببرد.

لوییس مندلیبار سرمربی 62 ساله اسپانیایی به طور موقت و تا پایان فصل گذشته سکان هدایت سویا را در اختیار داشت اما قهرمانی در لیگ اروپا، باعث داعمی شدن قرارداد این سرمربی شد.

کپا جانشین کورتوا در رئال

سویا در اخرین دیدار خود نیز میزبان والنسیا در لالیگا بود اما با نتیجه 2-1 شکست خورد تنها گل سویا در این دیدار توسط یوسف انصیری به ثمر رسیده است. سویا در پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی، تنها یک بازیکن بخدمت گرفت و تابستانی آرامی را سپری کرد.

آمار و ارقام سویا اسپانیا

سویا در پنج دیدار خود موفق به ثبت دو پیروزی، یک تساوی و دو شکست شده است.

سویا در خط حمله تنها 5 گل به ثمر رسانده است،سویا در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است و موفق به ثبت کلین شیت در هشت دیدار اخیر خود نشده است.

بازی پیشرو

سویا در سوپرکاپ فوتبال اروپا به مصاف منچسترسیتی خواهد رفت، هواداران سویا امیدوار هستند یک شگقتی بزرگ را در یونان رقم بزنند و جام قهرمانی را با خود به اسپانیا بیا‌ورند.

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-2-4-1

ادرسون_استونس_دیاز_گواردیول_والکر_آلوارز_رودری_سیلوا_فودن_گریلیش و ارلینگ هالند

غایبین

دیبروینه

ترکیب احتمالی سویا 4-4-2

دمیترویچ_آکونیا_گودلی_باده_ناواس_راکتیچ_جوردن_فرناندو_اوکامپوس_سوسو و یوسف ان‌نصیری

غایبین

مارکائو_نیانزو

دیدار های رو در رو

در 4 دیدار اخیر دو تیم منچسترسیتی در تمام مسابقات به پیروزی رسیده است، اخرین دیدار دو تیم مربوط به دو فصل گذشته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

قهرمانی منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و سویا
P