پیش بازی دیدار منچسترسیتی‌ و ‌شفیلد

پیش بازی دیدار منچسترسیتی‌ و ‌شفیلد

زمان برگزاری:9/10/1402

ساعت برگزاری: 18:30

ورزشگاه: اتحاد

داور مسابقه: داوید کوته

هفته بیستم رقابت های لیگ برتر انگلیس

منچسترسیتی:

بازگشت قهرمانانه

پیش بازی دیدار منچسترسیتی‌ و ‌شفیلد

بازی های اخیر منچسترسیتی

منچسترسیتی پس از ناکامی های اخیر در خانه، با یک بازگشت مقتدرانه، خود را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی نشان داد. تساوی ناامید کننده برابر کریستال پالاس در هفته هفدهم، سیتیزن هارا از صدر جدول دور کرد اما آنها با کسب قهرمانی در جام جهانی باشگاه ها برای رقبای خود خط و نشان کشیدند و با توقف هفته های اخیر ارسنال و لیورپول، هواداران ناامید سیتی امیدوار به تکرار قهرمانی و تاریخ سازی شدند!.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف اورتون رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای سیتی در این دیدار توسط فودن،الوارز و سیلوا به ثمر رسیده است. منچسترسیتی در نیمه اول این دیدار با شکست 1-0 به رختکن رفته بود اما در نهایت موفق به پیروزی شد.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در 18 دیدار به میدان رفته است، 11 پیروزی, 4 تساوی و 3 شکست حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در لیگ برتر انگلیس بوده است. سیتی با کسب 37 امتیاز،در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله 43 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد, ارلینگ هالند با 14 گل بهترین گلزن سیتیزن ها و لیگ برتر انگلیس است. منچسترسیتی در خط دفاع نیز 21 گل دریافت کرده است. ادرسون سنگربان برزیلی سیتی در چهار دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته فوتبال انگلیس میزبان تیم شفیلد یونایتد در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران سیتی امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار دومین پیروزی پیاپی خود در لیگ را جشن بگیرند و فاصله خود با رقبا در صدر جدول را کاهش دهند.

شفیلد یونایتد:

امیدی برای ماندن نیست!

بازی های اخیر شفیلد یونایتد

فصل عجیب شفیلد یونایتد در لیگ برتر انگلیس همچنان ادامه دارد و بنظر میرسد جایی برای شمشیر های در فصل اینده در لیگ برتر وجود ندارد!. نتایج ضعیف شفیلد یونایتد با سرمربی جدید نیز تغییر پیدا نکرده است و کریس ویلد سرمربی 56 ساله شفیلد، نتوانسته نتایج فصول گذشته خود با شفیلد را تکرار کند و آنها در پایان هفته 19 لیگ برتر انگلیس بدترین امار را دارند و در انتهای جدول قرار گرفته اند. فاصله شفیلد یونایتد با منطقه امن لیگ برتر هفته به هفته در حال افزایش است و بنظر میرسد آنها اولین تیمی هستند که جمع بزرگان انگلیس را در پایان فصل ترک خواهند کرد.

شفیل یونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف لوتون تاون، رقیب مستقیم خود در جدول رفت و با نتیجه 3-2 در این دیدار شکست خورد. نکته عجیب در این دیدار ثبت دو گل به خودی در دقایق پایانی مسابقه توسط مدافعان شفیلد بود! از پنج گل این دیدار چهار گل توسط بازیکنان شفیلد به ثمر رسیده است و در نهایت آنها شکست خورده اند.!

آمار و ارقام شفیلد یونایتد

شفیلد در 19 مسابقه این فصل خود موفق به کسب تنها 9 امتیاز شده است و در جایگاه 20 جدول قرار گرفته است. 2 پیروزی، 3 تساوی و 14 شکست حاصل تلاش شفیلد یونایتد پس از بازگشت مجدد به لیگ برتر بوده است. شفیلد در خط حمله 15 گل به ثمر رسانده است و ضعیف ترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد. در خط دفاع تیم شفیلد یونایتد با دریافت 47 گل، بدترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. شفیلد یونایتد در این فصل موفق به ثبت تنها یک کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

شفیلد در این هفته میهمان منچسترسیتی، مدعی در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر است. هواداران شفیلد یونایتد امیدوار هستند یک شگفتی بزرگ را رقم بزنند و با پیروزی برابر سیتی به ادامه مسابقات امیدوار تر باشند.

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-2-3-1

ادرسون_گواردیول_والکر_آکانجی_آکه_رودری_نونیز_الوارز_فودن_سیلوا و جک گریلیش

غایبین

استونس_دوکو_هالند و دیاز و دیبروینه (احتمالی)

ترکیب احتمالی شفیلد یونایتد 3-5-2

فودرینگهام_‌تروستی_روبینسون_بوگله_لوکا‌توماس_مک‌آته_نورهود_سوزا_هامر_آرچر و بنیه ترائوره

غایبین

دیویس_اگان_مک‌آته_بوشام_جابیسون_هامر_احمدهودزیچ

دیدار های رو در رو

در 10 دیدار اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 8‌ پیروزی بوده است ,2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. شفیلد موفق به کسب پیروزی برابر سیتی نشده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P