پیش بازی دیدار منچسترسیتی و فولام

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و فولام

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و فولام

زمان برگزاری:11/6/1402

ساعت برگزاری: 17:30

ورزشگاه: اتحاد

داور مسابقه:‌ مایکل الیور

هفته چهارم رقابت های لیگ برتر انگلیس

منچسترسیتی:

بود و نبود پپ اهمیت ندارد، سیتی فقط میبرد!

بازی های اخیر منچسترسیتی

پپ گواردیولا پس از عمل جراحی کمر، چند هفته از حضور در کنار زمین محروم خواهد بود و نمیتواند تیم خود را هدایت کند اما دستیار اول پپ نشان داد برای پیروزی نیازی به گواردیولا در کنار خط نیست!. سیتی امار صد در صد پیروزی فصل را حفظ کرده است و برخلاف فصل گذشته نمیخواهد کار به هفته های انتهایی کشیده شود.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف شفیلد یونایتد رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسید، گلهای سیتی توسط هالند و رودری به ثمر رسیده است. فیل فودن در دقیقه 86 وارد میدان شد و در دقیقه 88 موفق به ارسال پاس گل شد تا دستیار پپ موفق به تعویض طلایی شود.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در سه دیدار فصل جدید به پیروزی رسیده است و با 9 امتیاز، در جایگاه اول جدول قرار گرفته است. سیتی در خط حمله خود 6 گل به ثمر رسانده است, در خط دفاع سیتیزن ها یک گل دریافت کرده اند. ادرسون سنگربان برزیلی با ثبت دو کلین شیت در صدر جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در چهارمین دیدار خود میزبان تیم فولام در ورزشگاه اتحاد است. هواداران منچستر سیتی امیدوار هستند چهارمین پیروزی متوالی خود را در هفته چهارم جشن بگیرند و راهی فیفا دی پیشرو شوند.

فولام:

امیدوار به اینده

بازی های اخیر فولام

با گذشت سه هفته از مسابقات لیگ برتر انگلیس، شرایط فولام روز به روز در حال بهتر شدن است. شاگردان مارکو سیلوا در اخرین مسابقه لیگ برتری خود موفق شدند آرسنال مدعی را متوقف کنند و با نتیجه 2-2 ورزشگاه امارات را ترک کردند.

پیش بازی دیدار چلسی و ناتینگهام

فولام در اخرین دیدار خود در جام اتحادیه به مصاف تاتنهام رفت و موفق شد با پیروزی در ضربات پنالتی راهی مرحله بعد مسابقات شود. این دیدار در طول 90 دقیقه با نتیجه 1-1 به پایان رسید و تک گل فولام توسط مدافع حریف به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام فولام

فولام در سه مسابقه این فصل خود موفق به کسب چهار امتیاز شده است و در جایگاه دوازدهم جدول قرار گرفته است یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان مارکو سیلوا در این فصل بوده است. فولام در خط حمله 3 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 6 گل دریافت کرده است. لنو سنگربان آلمانی تیم فولام موفق به ثبت یک کلین شیت در این فصل شده است.

دیدار پیشرو

فولام در این هفته میهمان منچسترسیتی مدعی در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر است. هواداران فولام امیدوار هستند به مانند هفته گذشته، در این هفته نیز یکی دیگر از مدعیان لیگ را متوقف کنند.

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-3-3

ادرسون_آکه_والکر_دیاز_گواردیول_سیلوا_رودری_فودن_کواچیچ_گریلیش و ارلینگ هالند

غایبین

دیبروینه_استونس_آکانجی (احتمالی)

ترکیب احتمالی فولام 4-2-3-1

لنو_باسي_دیوپ_روبینسون_‌تته_ترائوره_هریسونرئاد_بابی راید_پریرا_خیمنز و هری ویلسون

غایبین

لوکیچ_کایرنی_ویلیان(احتمالی)

دیدارهای رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 16 پیروزی بوده است و 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. تیم فولام در سالهای اخیر مقابل سیتی به پیروزی نرسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و فولام
P