پیش بازی دیدار منچسترسیتی و لسترسیتی

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و لسترسیتی

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و لسترسیتی

___ ___ ___ ___ ___

 

منچسترستی:

پادشاهی سیتی با ستاره نروژی!.

 

 

بازی های اخیر منچسترسیتی

نتایج درخشان سیتی در ماه های اخیر همچنان ادامه دارد و نقش اول پیروزی های پرگل و مهم سیتی ارلینگ هالند ستاره نروژی خط حمله این تیم است، منچستر سیتی در 9 دیدار اخیر خود 9 پیروزی به دست اورده است، هالند در پنج دیدار اخیر خود 11 گل به ثمر رسانده است و ستاره سیتزن ها بوده است.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان رفت و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسید، گلهای سیتی توسط رودری،سیلوا و هالند به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در 29 دیدار این فصل خود 21 پیروزی 4 تساوی و 4 شکست به دست آورده است و با 67 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله خود 75 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ جزیره را در اختیار دارد، در خط دفاع منچستر سیتی 27 گل دریافت کرده است و ادرسون موفق به ثبت 11 کلین شیت در این فصل برای منچسترسیتی‌ شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته میزبان لستر قعرنشین است، هواداران سیتی امیدوار هستند روند خوب خود را ادامه دهند و دهمین پیروزی متوالی خود را جشن بگیرند.

 

 

لسترسیتی:

دین اسمیت؛اخرین امید روباه ها برای بقا!.

 

بازی های اخیر لسترسیتی

قهرمان سال 2015 در انگلیس، شرایط خوبی در این فصل ندارد و در آستانه سقوط قرار دارد. لستر با راجرز فصل را شروع کرد اما در هفته های اخیر دست به تغییر در کادرفنی زده است و پس از دو هفته سرمربی جدید خود را معرفی کرد؛ دین اسمیت سرمربی سابق استون ویلا و نوریچ سیتی آخرین امید هواداران لستر در لیگ برتر برای بقا است. لستر در 9 دیدار اخیر خود 8 شکست را تجربه کرده است!

لستر در اخرین دیدار خود به مصاف بورنموث رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد، لستر در این دیدار از دستیار راجرز لب خط استفاده کرد.

امار و ارقام لستر سیتی

لستر سیتی در 30 بازی این فصل خود 7 پیروزی،4 تساوی و 19 شکست بدست اورده است و با کسب 25 امتیاز در جایگاه 19 جدول قرار گرفته است.

لسترسیتی در خط حمله 40 گل به ثمر رسانده است، لستر در خط دفاع 52 گل دریافت کرده است و دنی وارد دروازبان ولزی این تیم در 6 مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

لستر در این هفته میهمان منچسترسیتی آماده پپ گواردیولا است، هواداران لستر امیدوار هستند دست به کار بزرگی بزنند و با سرمربی جدید خود با کسب امتیاز از زمین خارج شوند.

 

 

ترکیب احتمالی منچستر سیتی 3-2-4-1

ادرسون_آکانجی_دیاز_لاپورته_استونس_دیبروینه_رودری_سیلوا_گوندوغان_گریلیش و ارلینگ هالند

غایبین

فودن

 

 

 

ترکیب احتمالی لسترسیتی 4-3-3: لورسن_کاستاینه_فایز_هری‌شوتار_کریستانسن_اندیدی_آمارتی_مدیسون_دوسبوری_داکا و ایگیناچو

غایبین:

بارنس_پریرا_جاستین

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 14 پیروزی و سهم لسترسیتی نیز 5 پیروزی بوده است و 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و لسترسیتی
P