پیش بازی دیدار منچسترسیتی و لوتون تاون

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و لوتون تاون

زمان برگزاری:25/1/1403

ساعت برگزاری: 17:30

ورزشگاه: اتحاد

داور مسابقه: جان بروکس

هفته سی‌و سوم رقابت های لیگ برتر انگلیس

منچسترسیتی:

خط و نشان پپ برای قهرمانی!

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و لوتون تاون

بازی های اخیر منچسترسیتی

سیتیزن ها در ادامه نتایج درخشان خود یک پیروزی در لیگ و یک تساوی در لیگ قهرمانان بدست اورده است و‌ شانس خود برای هر دو جام را افزایش داده است. منچسترسیتی در 26 دیدار اخیر خود هرگز شکست نخورده است و در بهترین فرم خود قرار گرفته است. منچسترسیتی در آستانه ثبت یک رکورد ویژه دیگر است، سیتیزن ها با حضور رودری در ترکیب 66 مسابقه شکست نخورده اند!. تساوی لیورپول در هفته گذشته لیگ برتر انگلیس، فاصله منچسترسیتی با صدر جدول را به عدد 1 کاهش داده است تا شانس پپ گواردیولا برای ثبت یک رکورد تاریخی افزایش پیدا کند.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 3-3 به تساوی رسیده است. گلهای سیتی در این دیدار توسط سیلوا،فودن و گواردیول به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در 31 دیدار به میدان رفته است، 21 پیروزی, 7 تساوی و 3 شکست حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در لیگ برتر انگلیس بوده است. سیتی با کسب 70 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله 71 گل به ثمر رسانده است و سومین خط حمله لیگ برتر لیگ را در اختیار دارد, ارلینگ هالند با 19 گل بهترین گلزن سیتیزن ها و لیگ برتر انگلیس است. منچسترسیتی در خط دفاع نیز 31 گل دریافت کرده است. تیم منچسترسیتی در 9 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است و‌ در جایگاه دوم قرار گرفته است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در هفته سی و سوم فوتبال انگلیس، میزبان تیم لوتون تاون در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران منچسترسیتی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار موقتا به صدر جدول صعود کنند!.

لوتون تاون:

کلاه دوزان امیدوار به ماندن

بازی های اخیر لوتون تاون

از میان تیم های صعود کرده به لیگ برتر در فصل گذشته، لوتون تاون شرایط بهتری درجدول دارد اما خطر سقوط کلاه دوزان را همچنان تحدید میکند!. کسر هشت امتیاز از اورتون و چهار امتیاز از ناتینگهام فارست، رقابت پایین جدول را داغ کرده است و هواداران لوتون تاون امیدوار هستند از فرصت پیش آمده استفاده کنند و خود را از خطر سقوظ نجات دهند!. لوتون تاون در 12 دیدار اخیر خود تنها در 1 دیدار به پیروزی رسیده است اما همچنان شانس حضور در لیگ برتر فصل اینده را دارد!.

لوتون تاون در اخرین دیدار خود به مصاف بورنموث رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. گلهای لوتون تاون در این دیدار توسط کلارک و موریس به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لوتون تاون

تیم لوتون در فصل جاری موفق به کسب 25 امتیاز در 32 مسابقه شده است و در جایگاه 18 جدول قرار گرفته است. 6 پیروزی، 7 تساوی و 19 شکست حاصل تلاش شاگردان راب اد‌واردز در لیگ برتر انگلیس بوده است.

تیم لوتون تاون در خط حمله 45 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع این تیم 65 گل دریافت کرده است، توماس کامینسکی، سنگربان بلژیکی تیم لوتون در این فصل موفق به ثبت 2 کلین شیت شده است و شرایط خوبی در جدول ندارد.

بازی پیشرو

لوتون تاون در این هفته رقابت های لیگ برتر میهمان منچسترسیتی مدعی در ورزشگاه اتحاد است، هواداران لوتون تاون امیدوار هستند با متوقف کردن منچسترسیتی، شگفتی این هفته لیگ را رقم بزنند و خود را از منطقه قرمز جدول جدا کنند!.

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-2-3-1

ادرسون_آکانجی_دیاز_گواردیول_لویس_کواچیچ_اوسکارباب_دوکو_دیبروینه_الوارز و ارلینگ هالند

غایبین

واکر_آکه_فودن(احتمالی)

ترکیب احتمالی لوتون تاون 3-4-2-1

کامینسکی_هاشیوکا_منگی_بورکه_اونیدینما_کلارک_بارکلی_چانگ_دوگتی_تاونسند و چارلتون موریس

غایبین

لوک‌یر_ناکامبا_پوتس_بل_اوگبنه_کابوره_ادبایو_بروون_

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر تنها در دو دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند و هردو دیدار با پیروزی منچسترسیتی به پایان رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P