پیش بازی دیدار منچسترسیتی و لیدزیونایتد

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و لیدزیونایتد

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و لیدزیونایتد

___ ____ ____ ____ ___

منچسترسیتی:

آغوش باز برای جام قهرمانی

 

 

بازی های اخیر منچسترسیتی

عملکرد خیره کننده منچسترسیتی در ماه های اخیر معادلات لیگ برتر و شاید لیگ قهرمانان اروپا را تحت تاثیر خود قرار داده است.9 پیروزی پیاپی در لیگ برتر نشان داد عزم پپ برای قهرمانی جزم است، سیتیزن ها شرایط فوق العاده ای را سپری میکنند و شانس کسب سه گانه در این فصل رویایی را دارند

منچسترستی در اخرین دیدار خود به مصاف وستهام رفت و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسید،گلهای سیتی توسط فودن،اکه و ارلینگ هالند به ثمررسیده است،با گلزنی در این دیدار هالند رکورد تاریخی بیشترین گل زده در بک فصل لیگ برتر را شکست.

امار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در 33 دیدار این فصل خود 25 پیروزی 4 تساوی و 4 شکست به دست آورده است و با 79 امتیاز در جایگاه اول جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله خود 87 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ جزیره را در اختیار دارد، در خط دفاع منچستر سیتی 30 گل دریافت کرده است و ادرسون موفق به ثبت 11 کلین شیت در این فصل برای منچسترسیتی‌ شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته میزبان لیدز یونایتد در اتحاد است، هواداران سیتی امیدوار هستند روند خوب خود را ادامه دهند و دهمین پیروزی متوالی خود در لیگ برتر را جشن بگیرند و صدرنشینی را حفظ کنند.

 

 

لیدز یونایتد:

اولین ازمون سم الاردایس در اتحاد.!

 

 

بازی های اخیر لیدز یونایتد

عملکرد ضعیف لیدز در این فصل ترس سقوط را به مدیران این انتقال داده است، مدیران لیدز در این فصل نشان دادند اولین الویت برایشان اخراج سرمربی است و سومین سرمربی این فصل خود را نیز معرفی کردند، لیدز یونایند سم الاردایس یکی از مربیان برتر در حفظ تیم را استخدام کرد و برای بقا در لیگ پاداش 2.5 میلیون پوندی را تعیین کرد!.

لیدز یونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف بورنموث رفت و با نتیجه 4-1 در این دیدار شکست خورد، تنها گل لیدز توسط بامفورد به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لیدز یونایتد

لیدز در فصل جاری با کسب 30 امتیاز در رتبه 17 جدول قرار دارد,7 پیروزی 9 تساوی و 18 شکست حاصل کار این تیم بوده است،لیدز در خط حمله 43 گل به ثمر‌رسانده است و‌در خط دفاع 67 گل دریافت کرده است، لیدز بهترین خط دفاع انگلیس را در اختیار دارد و در 5 مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

لیدز یونایتد در این هفته به مصاف منچسترسیتی خواهد رفت،هواداران این تیم امیدوار هستند با سرمربی جدید خود سیتی را شکست دهند، علاوه بر شگفتی سازی در این هفته از منطقه خطر به طور کامل فاصله بگیرند.

 

 

 

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-2-4-1

ادرسون_آکانجی_لاپورته_دیاز_استونس_الوارز_رودری_گوندوغان_ماحرز_فودن و ارلینگ هالند

غایبین

مندی_دیبروینه(احتمالی)

 

 

 ترکیب احتمالی لیدز یونایتد 4-2-3-1

موسلیر_آیلینگ_کوخ_کریستنسن_وبر_مک‌کنی_روکا_سومرویله_هریسون_رودریگو و پاتریک بامفورد

غایبین

دالاس_ادامز_کوپر(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در 18 بازی اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 7 و سهم لیدزیونایتد نیز 6 پیروزی بوده است و 5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و لیدزیونایتد
P