پیش بازی دیدار منچسترسیتی و لیورپول

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و لیورپول

زمان برگزاری:4/9/1402

ساعت برگزاری: 16:00

ورزشگاه: اتحاد

داور مسابقه: کریس کاواناگ

هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس

منچسترسیتی:

تونل وحشت برای پپ

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و لیورپول

بازی های اخیر منچسترسیتی

مدافع عنوان قهرمانی هفته های سختی را پشت سر میگذارد، منچسترسیتی برای تکرار قهرمانی فصل سختی در پیش دارد، لیورپول،ارسنال و تاتنهام سه تیم مدعی فصل جاری هستند که در کنار منچسترسیتی مربع جنگ برای قهرمانی را تشکیل داده اند. منچسترسیتی دو مسابقه بعدی خود در لیگ برتر انگلیس با دو رقیب مستقیم خود روبرو خواهد شد و‌هفته های سختی در انتظار پپ گواردیولا است. تقابل میان پپ و کلوپ همیشه جذاب و تماشایی بوده است و پپ گواردیولا و یورگن کلوپ در 28 تقابل مقابل یکدیگر قرار گرفته اند که سهم کلوپ یک پیروزی بیشتر بوده است! پپ بیشترین باخت دوران مربیگری خود را مقابل کلوپ تجربه کرده است و امیدوار است رکورد پیروزی ها را در این هفته به عدد 12 و مساوی برساند.

سیتی در اخرین دیدار خود به مصاف چلسی رفت و با نتیجه پرگل 4-4 در این دیدار متوقف شد، گلهای منچسترسیتی در این دیدار توسط رودری،اکانجی و ارلینگ هالند(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در 12 دیدار به میدان رفته است، 9 پیروزی, 1 تساوی و 2 شکست حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در لیگ برتر انگلیس بوده است. سیتی با کسب 28 امتیاز،در صدر جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله 32 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد, ارلینگ هالند با 13 گل بهترین گلزن سیتیزن ها و لیگ برتر انگلیس است. منچسترسیتی در خط دفاع نیز 12 گل دریافت کرده است. ادرسون سنگربان برزیلی سیتی در چهار دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در مهم ترین دیدار این هفته فوتبال انگلیس میزبان لیورپول در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر است. هواداران سیتی امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار فاتح مهم ترین دیدار هفته انگلیس شوند و صدر جدول را از دست ندهند.

لیورپول:

ارتش کلوپ به سمت صدر

بازی های اخیر لیورپول

لیورپول فصل گذشته عملکرد خوبی در ایگ برتر انگلیس نداشت و پس از سالها موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان نیز نشد. پس از بحران یورگن کلوپ در فصل گذشته انتظار میرفت دوران یورگن کلوپ در بندر انفیلد به پایان رسیده است اما سرمربی المانی تیم لیورپول تسلیم نشد و به جنگیدن ادامه داد، یورگن کلوپ در فصل جاری عملکرد خوبی با لیورپول بدست اورده است و یکی از تیم های مدعی کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر است، یورگن کلوپ عزم خود را برای یک قهرمانی دیگر با لک لک ها جزم کرده است و بنظر میرسد مجدد قصد تسلیم شدن ندارد.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف برنتفورد رفت است و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسیده است، گلهای لیورپول در این دیدار توسط ژوتا و محمد صلاح(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در این فصل 27 امتیاز از 12 مسابقه خود به دست اورده است ،8 پیروزی 1 شکست و 3 تساوی حاصل عملکرد شاگردان کلوپ بوده است، لیورپول در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است و تنها یک امتیاز تا صدر جدول فاصله دارد.

لیورپول در خط حمله با درخشش محمد صلاح 27 گل به‌ ثمر رسانده است,صلاح با 10 گل بهترین گلزن لیورپول در لیگ برتر است و در جایگاه دوم برترین ها قرار دارد. لیورپول در خط دفاع 10‌‌ گل دریافت کرده است، آلیسون بکر سنگربان برزیلی لک لک ها در 4 مسابقه موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته میهمان منچسترسیتی صدرنشین در ورزشگاه اتحاد است، هواداران لیورپول امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، صدرنشین لیگ برتر انگلیس شوند.

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-2-4-1

ادرسون_گواردیول_والکر_دیاز_آکانجی_رودری_دوکو_الوارز_فودن_سیلوا و ارلینگ هالند

غایبین

گومز_استونس_دیبروینه_کواچیچ_ادرسون و هالند(احتمالی)

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

آلیسون_ماتیپ_فندایک_آرنولد_سیمیکاس_سوبوسلای_آلیستر_گراونبرخ_ژوتا_صلاح و کودی گاکپو

غایبین

رابرتسون_تیاگو_باجکتیچ_گومز و کوناته(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 7 پیروزی و سهم لیورپول نیز 8 پیروزی بوده است, 5 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردو تیم گل میزنند (بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P