پیش بازی دیدار منچسترسیتی و لیورپول

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و لیورپول

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و لیورپول

ـــ‌ــ ـــــ ـــــ ـــــ

منچسترسیتی:

بازی بزرگ هفته به کام پپ؟.

 

 

بازی های اخیر منچسترسیتی

منچسترسیتی همچنان به تلاش برای رسیدن به صدر جدول ادامه میدهد اما برای رسیدن به صدر جدول باید منتظر لغزش ارسنال نیز باشد!، منچستر سیتی در 10 دیدار اخیر خود هرگز شکست نخورده است و در 8 دیدار نیز به پیروزی رسیده است، منچستر سیتی پس از گلباران کردن لایپزیش در لیگ قهرمانان یک پیروزی پر گل دیگر، در جام حذفی نیز به دست اورد تا با روحیه بالا به مسابقات ادامه دهد.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف برنلی در جام حذفی انگلستان رفت و با نتیجه پرگل 6-0 به پیروزی دست پیدا کرد، گلهای سیتیزن ها توسط دیبروینه،الوارز(2) و ارلینگ هالند(3) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در 27 دیدار این فصل خود 19 پیروزی 4 تساوی و 4 شکست به دست آورده است و با 61 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله خود 67 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ جزیره را در اختیار دارد، در خط دفاع منچستر سیتی 25 گل دریافت کرده است و ادرسون موفق به ثبت 11 کلین شیت در این فصل برای منچسترسیتی‌ شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در این هفته میزبان لیورپول در ورزشگاه اتحاد است، هواداران سیتی امیدوار هستند روند خوب خود را ادامه دهند و هفتمین پیروزی متوالی خود را جشن بگیرند.

 

 

لیورپول:

تلاش برای کسب سهمیه ادامه دارد.

 

 

بازی های اخیر لیورپول

لیورپول در این فصل تنها هدفش کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا است و برای به دست اوردن سهمیه باید تیم های نیوکاسل و تاتنهام را در جدول کنار بزند، لیورپول پس از چند پیروزی مهم و پرگل در لیگ برتر سرانجام مقابل بورنموث انتهای جدولی تن به شکست داد، بهترین خبر برای هواداران لیورپول تعطیلی مسابقات به علت فیفا دی بود تا آنها پس از دو شکست متوالی به استراحت بپردازند.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف رئال مادرید رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد، لیورپول در این دیدار 5 شوت روانه دروازه کورتوآ کرد و درخشش سنگربان بلژیکی رئال مانع گلزنی آنها شد.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در 26 دیدار خود در این فصل،12 پیروزی،8 شکست و 6 تساوی به دست اورده است و با 42 امتیاز در جایگاه 6 جدول قرار گرفته است.

لیورپول در خط حمله 47 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 29 گل دریافت کرده اند، لیورپول در این فصل موفق به ثبت 10 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته میهمان تیم منچسترسیتی است و هواداران این تیم امیدوار هستند با یک پیروزی مهم امیدهای خود برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان را افزایش دهند.

 

 

 

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-4-2-1

ادرسون_دیاز_اکانجی_آکه_گوندوغان_دیبروینه_رودری_سیلوا_ماحرز_گریلیش و ارلینگ هالند

غایبین

ندارد

 

 

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

آلیسون_فندایک_ارنولد_ماتیپ_رابرتسون_هندرسون_باجکتیچ_فابینیو_گاکپو_صلاح و داروین نونیز

غایبین

کیتا_ارتور_دیاز_تیاگو

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم لیورپول 9 پیروزی و سهم منچسترسیتی نیز 6 پیروزی بوده است و 5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردوتیم گل میزنند (بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و لیورپول
P