پیش بازی دیدار منچسترسیتی و منچستریونایتد

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و منچستریونایتد

زمان برگزاری: 5/3/1403

ساعت برگزاری: 17:30

ورزشگاه: ومبلی

داور مسابقه: اندی مادلی

دیدار پایانی رقابت های جام حذفی انگلیس

منچسترسیتی:

سیتیزن ها بدنبال دوگانه

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و منچستریونایتد

بازی های اخیر منچسترسیتی

سیتیزن ها با هدایت پپ گواردیولا دهمین قهرمانی خود در لیگ برتر را جشن گرفته اند و بدنبال هشتمین قهرمانی در جام حذفی هستند. منچسترسیتی با عملکرد فوق العاده در مقطع پایانی فصل و 9 پیروزی پیاپی، به مقام قهرمانی رسیده است. منچسترسیتی در فصل گذشته نیز قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی را بدست اورده است و هواداران امیدوار هستند پس از دفاع از عنوان قهرمانی در لیگ برتر، منچسترسیتی از عنوان قهرمانی در جام حذفی خود نیز دفاع کند و دوگانه داخلی خود را جشن بگیرند.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف وستهام یونایتد در لیگ برتر انگلیس رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای منچسترسیتی در این دیدار توسط رودری و فودن(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

سیتیزن ها در جام حذفی فصل جاری 5 دیدار به میدان رفته اند. منچسترسیتی در جام حذفی عملکرد خوبی از خود به ثبت رسانده است، آنها هادرسفیلد،تاتنهام,لوتون تاون ،نیوکاسل یونایتد و چلسی را شکست داده اند و به مرحله پایانی مسابقات رسیده اند. 15 گل زده و‌ 2 گل خورده حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در جام حذفی انگلیس بوده است. تیم منچسترسیتی در جام حذفی موفق به ثبت چهار کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در دیدار فینال جام حذفی انگلیس به مصاف منچستریونایتد در ورزشگاه ومبلی لندن خواهد رفت. هواداران سیتی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، قهرمانی جام حذفی را بدست آورند.

منچستریونایتد:

گودبای پارتی تن هاخ!؟

بازی های اخیر منچستریونایتد

نتایج ضعیف شیاطین سرخ با هدایت اریک تن هاخ، سرمربی هلندی را یک قدمی برکناری قرار داده است. کارشناسان فوتبال انگلیس اعتقاد دارند فینال جام حذفی انگلیس اخرین مسابقه اریک تن هاخ روی نیمکت منچستریونایتد است. در روز های اخیر نام های پوچتینو و توماس توخل به نیمکت منچستریونایتد نزدیک شده است و مدیران جدید منچستریونایتد در تلاش برای انتخاب بهترین گزینه ممکن هستند. منچستریونایتد در فصل جاری سهمیه لیگ قهرمانان و لیگ اروپا بدست نیاورده است و تنها سهمیه لیگ کنفرانس را برای خود رزرو کرده است. منچستریونایتد با قهرمانی در جام حذفی میتواند علاوه بر کسب جام، سهمیه لیگ اروپا فصل اینده را نیز بدست اورد. منچستریونایتد تاکنون 12 مرتبه قهرمان جام حذفی انگلیس شده است و اخرین قهرمانی آنها در سال 2015-16 بوده است!.

منچستریونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف برایتون رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. گلهای منچستریونایتد در این دیدار توسط دالوت و هویلوند به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچستریونایتد

شیاطین سرخ در جام حذفی فصل جاری 5 دیدار به میدان رفته اند. منچستریونایتد در جام حذفی عملکرد خوبی از خود به ثبت رسانده است و به فینال مسابقات رسیده است، منچستریونایتد ابتدا ویگان،نپورت‌ویلاکانتی,ناتینگهام،لیورپول و در نهایت کوونتری سیتی را شکست داده است. 13 گل زده و‌ 8 گل خورده حاصل تلاش شاگردان اریک تن هاخ در جام حذفی انگلیس بوده است. تیم منچستریونایتد در جام حذفی موفق به ثبت دو کلین شیت در کارنامه خود شده است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در مرحله نهایی جام حذفی انگلیس به مصاف منچسترسیتی در ورزشگاه ومبلی لندن خواهد رفت. هواداران منچستریونایتد امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، جام قهرمانی را بدست اورند.

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 3-2-4-1

اورتگا_والکر_دیاز_آکه_رودری_استونس_دیبرویه_الوارز_فودن_سیلوا و ارلینگ هالند

غایبین

ادرسون

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

اونانا_مارتینز_کاسمیرو_دالوت_بیساکا‌_مک‌تومینای‌_ماینو‌_دیالو_گارناچو_فرناندز و راسموس هویلوند

غایبین

مالاسیا_مارسیال_واران_شاو_مگوایر_مانت

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم منچسترسیتی 11 پیروزی و سهم منچستریونایتد نیز 7 پیروزی بوده است , 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در 7 دیدار اخیر دو تیم منچسترسیتی در 6 دیدار به پیروزی رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

قهرمانی منچسترسیتی

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P