پیش بازی دیدار منچسترسیتی و منچستر یونایتد

پیش بازی دیدار منچسترسیتی و منچستر یونایتد

ــــ‌ــــ ــــــــ ــــــــ ــــــــ

منچسترسیتی:

منسچترسیتی
منسچترسیتی

پپ گواردیولا به دونبال هتریک مقابل منچستر یونایتد.

بازی های اخیر منچستر سیتی

منچسترسیتی سیتی در فصل جدید همچنان بدون شکست در لیگ و اروپا،منچستر سیتی در اخرین بازی خود در لیگ قهرمانان با کامبکی دیدنی موفق شذ دورتمند را شکست دهد سپس در اخرین بازی لیگ به مصاف ولورهمپتون رفتند و در دقیقه یک مسابقه توسط جک گریلیش گل اول را به ثمر رساندن و در ادامه با گل های هالند و فودن با نتیجه 3-0 پیروز شدند تا همچنان نزدیک ترین تیم به ارسنال در بالای جدول باشند

 آمار و ارقام سیتی

منچسترسیتی در هفت بازی فصل جاری در لیگ برتر انگلیس 5 پیروزی و 2 تساوی به دست اورده است،در این هفت بازی شاگردان پپ گواردیولا 23 گل به ثمر رسانده اند و بهترین خط حمله لیگ را تشکیل داده اند،ارلینگ هالند نروژی با 11 گل آقای گل فعلی لیگ برتر انگلیس است.

در خط دفاع شاگردان پپ 6 گل دریافت کرده اند ادرسون دروزابان برزیلی منچستر سیتی با 4 کلین شیت صدر نشین جایزه دستکش طلایی انگلیس است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی میزبان همشهری خود در اتحاد است، پپ گواردیولا در دو بازی قبلی خود مقابل منچستر یونایتد پیروز بوده است و با برد در این بازی میتواند هتریک کند.

منچستریونایتد

منچستر اوج گرفته اریک تن هاگ هلندی.

بازی های اخیر منچستر یونایتد

منچستر یونایتد که در شروع فصل عملکرد ناامید کننده ای داشت و دو شکست پیاپی متحمل شد در چهار دیدار بعدی خود پیروز شد و به رتبه بالای جدول رسید در اخرین بازی منچستر در لیگ برتر موفق به شکست دادن آرسنال شدند،

آرسنال بدون سکست با نتیجه 2-1 مقابل یونایتد تن به شکست داد،منچستر سپس دو بازی در لیگ اروپا انجام داد که یک برد و یک باخت حاصل کار این تیم بود،یونایتد ابتدا مقابل سوسیداد شکست خورد اما در بازی دوم با گلزنی کریستیانو رونالدو موفق به شکست دادن شریف مولداوی شد.

آمار و ارقام یونایتد

منچستر یونایتد در شش بازی فصل جاری چهار پیروزی و دو شکست به دست اورده است و با 12 امتیاز در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است.

منچستر یونایتد آماری مشابه در خط دفاع و حمله داشته است این تیم 8 گل زده و 8 گل خورده در کارنامه خود ثبت کرده است و تفاضل گل این تیم صفر است.

بازی پیشرو

یکی از مهم ترین بازی های لیگ برتر انگلیس بدون شک دربی شهر منچستر است،منچستر یونایتد همیشه خود را تیم اول این شهر مینامد اما چند سالی است زیر سایه افتخارات سیتی پنهان شداند.

منچستر یونایتد در هفته گذشته فوتبال انگلیس موفق به اولین شکست ارسنال شد باید دید ایا این تیم میتواند اولین شکست سیتی را نیز رقم بزند،در صورت پیروزی در این دیدار شاگردان تن هاگ به دیگر مدعیان لیگ نزدیک خواهند شد

 

ترکیب احتمالی منچستر سیتی 4-3-3

ادرسون_آکانجی_دیاز_والکر_کانسلو_دیبروینه_رودری_سیلوا_فودن_گریلیش و ارلینگ هالند

غایبین

لاپورته_استونس_فیلیپس(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی منجستر یونایتد 4-2-3-1

دخیا_واران_مارتینز_دالوت_مالاسیا_اریکسن_مک تومینای_انتونی_سانچو_فرناندز و مارکوس رشفورد

غایبین

مگوایر_مارسیال_فن د بیک(احتمالی)

 

دیدار های رو در رو دوتیم

در بیست بازی اخیر دو تیم سهم شیاطین سرخ 9 پیروزی و سهم منچستر سیتی 8 پیروزی بوده است و 3دیدار با تساوی به پایان رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P